Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лятна почивка на бунгала?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лятна почивка на бунгала?

    Не намирам в нета нищо което да ме устройва,затова моля за помощ.Ако някой е попадал на читави бунгала нека да сподели.Имам и доста условия но мисля че не са кой знае колко капризни.Бунгалата да са сравнително нови,самостоятелен санитарен възел,столова,детска площадка,телевизр и хладилник,добра хигиена,близо до плажната ивицаАко са и сред гориста местност ,направо супер.За предпочита не по надолу от Поморие.П.П Не искам да си затварям семейството в бетон и желязо.
    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

    #2
    Мале, мале и ако на това викаш не кой знае колко изисквания Надолу от Поморие се намират и мога да ти препоръчам, не бунгало а каравана с всички екстри на къмпинг Смокиня направо на плажа са, мисля си че на Каваци имаше бунгала. Нагоре от Поморие не мога да помогна.
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    Коментар


      #3
      Камчия.Бунгало на два етажа.Първия е с холче,кухничка/печка и хладилник/ и баня с тоалетна.Втория е със две стаи с по две легла и малко коридорче с гардероб.Има кабелна,но ТВ си носихме,дават барбекю.АААА и готина веранда имаше.В борова гора,на 50м от плажа.Плажа не е охраняем и не е много чист.Общо взето не е толкова зле,но зависи какви са ти претенциите.Има си магазинчета наблизо,кръчме/аз така и не го посетих/.Забравих как се казваше къмпинга,но мися чебеше Рай.

      Коментар


        #4
        Е как няма да е Рай Естествено че е "Рай"... докато отидеш. И после става Ад... Веднъж се излъгах да ходя на бунгала и си спах в колата. Не, мерси...Едно време имаше страхотни бунгала по косата на Поморие - между морето и езерото. Там условията бяха точно както ги описваш. Но това беше през далечната вече 1995. Дали изобщо съществуват, кой ги държи... не знам. Преди бяха на "Петрол" (поне тези, на които бях аз). В съседство бяха на АЕЦ, после на Сливенските Миньори, на пощите май имаше... ама...това беше във време оно.

        Коментар


          #5
          Където и да съм ходил през последните години на бунгала в България, винаги е имало прблем. Я с чистота, я с организация, я с друго нещо. Затова нашето черноморие го замених с Гърция. На върха на средния ръкав на Халкидики има страхотен къмпинг с испански бунгала, модел 2006 година. Казва се Талата и във всякакво отношение е един чудесен вариант за почивка. Това е сайтът: http://www.thalattacamp.gr/site.php?...x.xml&lang=eng . Миналото лято бях там два пъти, а в сряда потегляме отново:D . Някой ако се заинтересува за подробности, ще пиша.
          преди - TIPO
          сега - VOLVO XC60

          Коментар


            #6
            willow75bg написа:
            Камчия.Бунгало на два етажа.Първия е с холче,кухничка/печка и хладилник/ и баня с тоалетна.Втория е със две стаи с по две легла и малко коридорче с гардероб.Има кабелна,но ТВ си носихме,дават барбекю.АААА и готина веранда имаше.В борова гора,на 50м от плажа.Плажа не е охраняем и не е много чист.Общо взето не е толкова зле,но зависи какви са ти претенциите.Има си магазинчета наблизо,кръчме/аз така и не го посетих/.Забравих как се казваше къмпинга,но мися чебеше Рай.
            Аз ходих там миналата година и беше супер! Ама зависи кой какви изисквания има и какво търси! Там е спокойно и плажа огромен!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Re: Лятна почивка на бунгала?

              bicho1976 написа:
              Не намирам в нета нищо което да ме устройва,затова моля за помощ.Ако някой е попадал на читави бунгала нека да сподели.Имам и доста условия но мисля че не са кой знае колко капризни.Бунгалата да са сравнително нови,самостоятелен санитарен възел,столова,детска площадка,телевизр и хладилник,добра хигиена,близо до плажната ивицаАко са и сред гориста местност ,направо супер.За предпочита не по надолу от Поморие.П.П Не искам да си затварям семейството в бетон и желязо.
              Камчия. В зависимост от периода - 18-12лв/ден/човек. Може би и по-тънко. Бунгалата, които аз знам - са от комунистическо време, реновирани са периодично...
              Immortal написа:
              Е как няма да е Рай Естествено че е "Рай"... докато отидеш. И после става Ад... Веднъж се излъгах да ходя на бунгала и си спах в колата. Не, мерси...
              Ако не си ходил на Рай или Романтика - не ги плюй. Като за бунгални комплекси са перфектни. Колегата описва точно алпийските вили там - наистина са готини, но са по 50-80лв/ден. Или поне бяха. В годината на криза 2010 - може и да са по-ниски.Всъщност - който очаква от бунгало за 10-12лв/вечер (на цялото бунгало) да е три-четиризвезден комплекс .. явно яко се заблуждава или не е за там. Аз харесвам бунгалата на Камчия - поносими условия на поносими цени. Хотела, който е 3 звезден - пада се в гора, има си басейн и е на 200 метра от морето - е с доста добра леглова база, но и цените там станаха доста добри...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                Дуранкулак - къмпинг Космос. Имаше някакви нови бунгала, които са живи къщи. Аз, обаче, бях на палатка и не знам какво има вътре.

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 - не плюя бе. Аз дори не съм стъпвал там. Имах предвид съвсем събирателно име... като обобщение за нашия туристически бранш.Не ми се е случвало да ида някъде и да няма проблеми някакви.Има само няколко места, на които съм се чувствал бял човек в България. И бих ги препоръчал на всеки, без да се счита за реклама - Вила "Климат" - Варна; хотел "Кипарис" - Смолян; хотел "Ливадите" - край Пазарджик. Навсякъде другаде е имало някакъв кусур или проблем.И аз предпочитам вече да почивам в чужбина.

                  Коментар


                    #10
                    почивка

                    и ние миналата година ходифме във Варна-Констаннит и Елена -Дружба отгоре на пътя хубаво хотелче дори и ни перяха дрехите и ни чистеха за 15 лв на човек Ама морето там не е много за деца дълбоко Няколко пъти ходим на Созопол на царския палаж там става точно за деца плитко ,хубав пясък а и квартирата е за 10-12лв на човек.
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      jenshen73 - не плюя бе. Аз дори не съм стъпвал там. Имах предвид съвсем събирателно име... като обобщение за нашия туристически бранш.Не ми се е случвало да ида някъде и да няма проблеми някакви.Има само няколко места, на които съм се чувствал бял човек в България. И бих ги препоръчал на всеки, без да се счита за реклама - Вила "Климат" - Варна; хотел "Кипарис" - Смолян; хотел "Ливадите" - край Пазарджик. Навсякъде другаде е имало някакъв кусур или проблем.И аз предпочитам вече да почивам в чужбина.
                      В това число, но с информация от 2007 слагам и комплекс "Ягодите" с. Ягода Междувпрочем - от двата къмпинга на Камчия съм си доволен, но на Рай последният път имахме 2 инцидента - изби бойлера (точно се бях нашорал яко и съм се трупясал) и имаше кинеложка изложба - вместо да си почина - нъцки. Добре, че беше само за уикенда. На другия къмпинг съм ходил 2 пъти - първият път бях в гората в едно малко бунгалце, дето като заплющя един августовски дъжд и имах чувството, че ще ни отнесе в Камчия, но инциденти не съм имал, имаше си хладилник и топла вода. Тишина и спокойствие. В колата... бррр, не бих спал, ако има легло и покрив
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Някой да ходил тук?http://www.zora-ob.com/index.php?opt...d=10Доста прилично изглежда.
                        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                        Коментар


                          #13
                          Хм, то това добре, ама като им гледам цените - 55лв на бунгало във високия сезом + 10лв за детето...Че аз плащам 70лв за малък апартамент тук: www.stellamaris-bg.com - и можем да спим спокойно 3-4 човека.А ако са някакви комунални любители - спокойно 2 семейства с малки деца.Трябва да съм ултра-мега фен на бунгалата за да дам толкова пари за това.
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            къмпинг Юг след Китен се намира...много спретнат и хубаш точно до морето...http://www.azuresea.eu/south/INDEX_c...2010season.htm
                            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                            Коментар


                              #15
                              Някакви отзиви за местност "Косата"-Поморие.Там също харесах едни бунгала.Почивната станция може да ми задоволи всичките ми изисквания.Плажа добър ли е,морето ставали за деца(плитко ли е)?
                              Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                              Коментар

                              Working...
                              X