Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя за вас е най-безличната кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коя за вас е най-безличната кола?

    Привет,наскоро се сетих за една приказка, която учудващо я използваха и колегите от Германия и от Испания - безлично като бяла Тойота Корола. Та въпроса ми е - коя за вас е най-безличната кола - не става въпрос за най-грозна (защото дори грозна кола би запомнил човек). А за кола без идентичност, която би минала покрай теб и ти дори няма да я забележиш.
    Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
    ----------------------------
    Ignorance is a bliss

    #2
    Кадет
    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

    Коментар


      #3
      Бих прибавил настоящия и стария Авенсис, новото Версо, Аурис, седана Корола... От тази марка само Айго има нещо.

      Коментар


        #4
        Голф 3 ми е най-противната и безлична кола....защото всички комплексари и псевдо гъзари карат голф 3 с евтина броня от стъкломат бас каса и ГТИ мотор 115 коня
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #5
          Кадета за времето си е бил с много напредничав дизайн. Ня мисля, че има някой който през 90-те не си е мечтаел за една "капка" А за 1985 е кола на годината точно заради външния вид.Съгласен съм обаче за японските коли, освен Lexus разбира се.
          Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
          ----------------------------
          Ignorance is a bliss

          Коментар


            #6
            Форд Мондео от зората на демокрацията. Не ми скачайте на главата, обаче и Мареа седан я усещам така, безлична. Виж, уикенда е самолет .

            Коментар


              #7
              Рено клио и Форд Фиеста много са злеееее. :D
              Виж бейби не сме глупаци,
              ние сме отбор от здравеняци.
              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

              Коментар


                #8
                FIAT Regata
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Форд Сиера
                  Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                  Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                  Коментар


                    #10
                    Фиат брава (не ме бийте :D ), рено 19, разни малки пежа, на които не им знам модела.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      ls1 написа:
                      Форд Мондео от зората на демокрацията. Не ми скачайте на главата, обаче и Мареа седан я усещам така, безлична. Виж, уикенда е самолет .
                      Имаш бира от мен - на плажа срещу вас ако все още има кранове ... за бира имам предвид.P.S. По темата - най-безличната кола за мен винаги е била и ще бъде Golf 2.
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Още една номинация - Волво от старите подобни на ковчези. Нищо особено
                        Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                        ----------------------------
                        Ignorance is a bliss

                        Коментар


                          #13
                          ls1 написа:
                          Форд Мондео от зората на демокрацията. Не ми скачайте на главата, обаче и Мареа седан я усещам така, безлична. Виж, уикенда е самолет .
                          И аз така мисля

                          Коментар


                            #14
                            Голф 2 и 3 и опел вектра А.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              форд ескорт,фиат мултипла (няма такава грозотия),опел агила
                              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                              Коментар

                              Working...
                              X