Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръки, мнения, впечатления за Ф1 Истанбул 28-30.05.2010?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръки, мнения, впечатления за Ф1 Истанбул 28-30.05.2010?

    Здравейте,Обмислям да ходи сина ми(9г) и още 1-2 приятели на Ф1 Истанбул 28-30.05.2010. Та, ако някой е ходил, моля за мнение, препоръки и т.н каквото се сетите. Основните въпроси са:1. Транспорт? Собствен или организиран, екскурзия с фирма и евентулно препоръки?2. Билети и места? -Бюджетът ми е за макс. до Силвър и надолу Бронз или Трева? -Ако някой е бил лично, моля да сподели вкл. и мнение за трибуна и места.-Ядене пиене и т.н щуротии на пистата 3. Билети? Фирма, сайт, препоръки и т.н.Не забравяйте, ще бъда с детето! Основната ми идея е той да се чувства възможно най-добре доколкото позволява бюджета.
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    #2
    Re: Препоръки, мнения, впечатления за Ф1 Истанбул 28-30.05.2

    geo_g написа:
    Не забравяйте, ще бъда с детето!
    Като за начало трябва да имаш разрешение от майката на детето за да напуснете България.

    Коментар


      #3
      За документи, пътувания, оправия за граница и т.н. всичко ми е ясно. Включително и в Истанбул съм ходил няколко пъти, но за съжаление само служебно и не по време на Ф1. Въпросите са ми към преките участници и разкази от 1л. ед. ч.
      Lupo - The Monster
      Е83 3D

      Коментар


        #4
        Аз бях мераклия, но така и не стигнах ... тая година се чудиме обаче дали да не фръкнем до Валенсия ... Имам познати, които са ходили ... ако ги видя скоро ще ги разпитам
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар

        Working...
        X