Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за регистрация, еко такса и т.н.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за регистрация, еко такса и т.н.

    Някой регистрирал ли е автомобил нов внос след 01.01.2010 или най-скоршна дата. Еко таксата същата ли е, има ли промяна в някой такси, които се заплащаха преди в КАТ. Поздрави!
    MB 280 S W108 67' - pickUp
    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

    #2
    Аз регистирах на 02.20.10г.,екотаксата бе платена от джамбазина но той ме каза,че е била ~200лв.,в КАТ платих 65лв.-номера,талон и потсавяне,на първото гише ,където оформиха документацията,ми взеха едни 11,70лв. но така и неразбрах за какво/мацката и на двете ми запитвания измърмори нещо под нос/P.S.Май не ти бях много полезен
    MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
    ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

    Коментар


      #3
      Ние регистрирахме на 2 март. Еко таксата можеш да я платиш и в полицията, може и от някоя автокъща. Ако е твой човека - на нас ни излезна 150 лв. Тук е важно да гледаш на фактурата от този който ти продава екотаксата да пише правилния номер на удостоверение, защото ние имахме такъв проблем и продавача идва да ни донесе правилната фактура. След това със екотакса, застраховка и договор за покупко-продажба или фактура, отиваш в КАТ. Там трябва да попълниш една декларация на входа на каналите още. После се редиш да те приемат документите и плащаш 11,70 за обработката. След това чакаш на канала да те извикат и за технически преглед на колата. След това отиваш в една чакалня където плащаш 65 лв за талон. Като вземеш талоните отиваш да ти монтират номерата и си готов. Приготви си около 3 часа някъде може и повече.
      Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
      ----------------------------
      Ignorance is a bliss

      Коментар

      Working...
      X