Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой с мотор 1.8 16в 113hp да помага бързи 15 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой с мотор 1.8 16в 113hp да помага бързи 15 лв.

    Трябва ми колега от Люлин или около Люлин.Ситуацията е следната колата ми е в сервиза 3-та седмица и не може да сложиме АНГРЕНАЖНИЯ РЕМЪК,защото стария превъртя и избяга настрйката на двигатела(няма компресия и няма белези по кото да сложиме ремъка).Ще дам 15лв. на някой само да дойде с колата и да види майстора ми как да го сложи,защото в момента го е сложил но по някакъв общ начин и нещо не му харесва. става въпрос за 30-40 мин. до 1 час.в удобен за вас час м/у 9 и 15:30 включително и стъбота това ми е тел. 0878 73 53 64
    Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

    #2
    Смени си майстора.

    Коментар


      #3
      Ужас....Пази боже сляпо да прогледа.От подобни "майстори" да се бяга надалеч докато е време, а и не е лоша идея да си искаш парите за "труда"Ето ти проверен сервиз в Захарна фабрика , че ти е по-наблизо, ако изобщо имаш смелост да запалиш колата.Лисан сервизГр. София ул. Справедливост 3.Тел за връзка- 0899832271,0878832271,0887732271.Обади се и обясни си проблема си запази час, а ако колата не е в движение може и да те посетят на място.
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        #4
        колата върви но за по сигурно ако някой може да дойде,че вече ми писна искам да си я взимам Майстора ми обясни,че трябвало специален уред точно за този мотор слагал се на петите и така се намествал ремъка,защото сега няма белези и няма по какво да го сложи.За това ми трябва някой с същата кола да го види за по сигурно Понеже се опъсявах да не съм счупил клани заради този ангренажен ремък който превъртя и то с доста някъде 10 см. се изрониха зъбите. Компресията ми е 11.30 само на 4-ти е 11 ДАЛИ Е ДОБРА ТАЗИ КОМПРЕСИЯ.
        Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

        Коментар


          #5
          10,3 според ЕСИ.А btw, за 15 лева не бих си докарал колата, ако беше помолил бих я докарал и без пари, НО не и при този майстор !
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Е добре де, като знае "майстора" че трябва специализиран инструмент за смяна на рамъка за чии чеп пипа ?Обади се на Лисан , надявам се да има "пети" точно за този мотор.
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар


              #7
              ами той взе един такъв уред но не ставаше за моя мотор беше за 1.8 16v но нещо версията не съвпадна.и сега го мъчи,но майтора ми каза се пак че няма такъв инструмен и ако искам да си търса друг сервиз още преди да го почва. а кой е Лисан не го познавам как да го потърся
              Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

              Коментар


                #8
                pr_00f написа:
                Лисан сервизГр. София ул. Справедливост 3.Тел за връзка- 0899832271,0878832271,0887732271.
                Чети по нагоре

                Fiat Bravo T-Jet 120

                Коментар


                  #9
                  flex87 - напиши къде и кой е тоя сервиз , и име намайстора, за да знаем никога и по никакъв повод да не стъпваме там.

                  Коментар


                    #10
                    Бих ти помогнал, но не съм в София, пари не бих ти взел, но вярно ако майстора не е роднина го смени, утре ще вземе да те накара да викаш някого със същата кола, за да види как е монтирано таблото и т.н. Все пак ти си знаеш!
                    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                    Коментар


                      #11
                      Майстора бих казъл че си е добър.Кой може да зацепи ремака без инсромент правилно(няма белези няма нищо)сега е зацепен колата работи но го е зацепил по някакъв общоприет начин.ИСКАМ НЯКОЙ С ТАКАВА КОЛА КАТО МОЯТА ДА ДОЙДЕ ДА Я ДОГЛЕДНЕ САМО ЗА ДА СМЕ СИГУРНИ,ЧЕ НЕЩАТА СА СИ В РЕДА.
                      Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                      Коментар


                        #12
                        flex87 написа:
                        Кой може да зацепи ремака без инсромент правилно...
                        Моя майстор ми зацепи ремъка без скоби. Значи може Бъди сигурен, че повечето от нас ще ти помогнат и без пари!Човек, колегите ти препоръчаха да отидеш другаде. Послушай ги
                        Alfa 159 SW 2.4 Ti
                        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                        Коментар


                          #13
                          Абе колегииии! Какъв майстор какво чудо е това бе. Викаш му майстор, щот не му знаеш името ли. Такива майстори с х.й да ги сочиш. Вала, ако няма специалния туул (инструмент), се докарва на ГМТ по буталата или по белега на венеца на маховика. Детска игра е това зацепване. Всеки един посредствен, не майстор, а що годе технически запознат би му показал и изсмял в лицето. Аман от такива майстори.
                          Fiat Marea TD100

                          Коментар


                            #14
                            добре е да споделиш- какъв беше стария ти ремък /коя марка/ дето му се изрониха зъбите-на колко км беше?-на колко години беше?а колегите не е добре да нападат механика ти, човека честно те е предупредил, че няма подходящи пети за ремъка ти.п.с. пуснах ти на ЛС ’некои съображения’

                            Коментар


                              #15
                              ремака стария беше гуди яр сега взех за 38лв. дайко(италйански)иначе незнам на колко хиляди е бил предишния собственик не ми каза и никаде не пишеше,беше се напукал цели ремък и ролките бяха износени до краен предел.
                              Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                              Коментар

                              Working...
                              X