Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тест драйв: Fiat Grande Punto Lucky

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тест драйв: Fiat Grande Punto Lucky

    Здравейте. Ревюто е правено от мой приятел и мисля, че може да ви е интересно.В момента Punto Lucky струва 18 бинки и за това решиха да го тестват, макар, че е модел 06.Пускам линк към сайта, защото ревюто е 4-5 страници http://www.autotrend.bg/news/read/814

    #2
    Абсолютно точна оценка. Няма кво да се добави по отношение на автомобила, но с покупката му получавате и атрактивен бонус.
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    Коментар


      #3
      Общо взето са описали доста добре нещата, без да изпадат в подробности, които подробности от друга страна пък дразнят доста на моменти Като цяло ревюто е добро и описва подобаващо автомобила.П.П.Само дето модела е от 2005г.

      Коментар


        #4
        mims написа:
        Абсолютно точна оценка. Няма кво да се добави по отношение на автомобила, но с покупката му получавате и атрактивен бонус.
        Какъв бонус?

        Коментар


          #5
          sexpodmosta написа:
          mims написа:
          Абсолютно точна оценка. Няма кво да се добави по отношение на автомобила, но с покупката му получавате и атрактивен бонус.
          Какъв бонус?
          безплатна пътна помощ за 2 години
          Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
          AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

          Коментар


            #6
            mims написа:
            sexpodmosta написа:
            mims написа:
            Абсолютно точна оценка. Няма кво да се добави по отношение на автомобила, но с покупката му получавате и атрактивен бонус.
            Какъв бонус?
            безплатна пътна помощ за 2 години
            Хубав бонус са измислили. Хем е реално полезен за теб, хем е малко вероятен за тях

            Коментар


              #7
              малко на антиреклама ми прилича този бонус :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Sev написа:
                малко на антиреклама ми прилича този бонус :D
                аааахахаххахахха имаш право, но това е поредния маркетингов трикдруго си е да кажеш на клинта, че освен колата получава и някъв подарък.Добре са го измислили ! Съвсем скоро ще внедрят и собствен лизинг ( с по-бързо одобрение- час, два и с по-малко нужни документи ), с което се надяват да се раздвижат продажбите.
                Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                Коментар


                  #9
                  Мисля, че и Хюндай имат конкурентни оферти за i20 особено ако им дадеш старата си кола за 2 бона, все някоя жигула или лада ще изпадне отнякъде
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    Ако лизинга им е като сервиза направо са фалирали. 2месца и нещо чакам компа.

                    Коментар


                      #11
                      Ама как го няма бат’ Сашо Хранов да напише едно от неговите обективни обзорчета Май само Дачия Сандеро е по-евтина с такива екстрички, но честно казано, благодаря - препочитам италианчето!
                      She was only a whisky maker but he loved her still.

                      Коментар


                        #12
                        mims написа:
                        Съвсем скоро ще внедрят и собствен лизинг ( с по-бързо одобрение- час, два и с по-малко нужни документи ), с което се надяват да се раздвижат продажбите.
                        Първо продажбите, след това и препродажбите. Съмнява ме това за два часа одобрение и по-малко документи. Точно сега не е моментът да натовариш собствен лизинг с върнати коли.
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #13
                          Lane Staley написа:
                          mims написа:
                          Съвсем скоро ще внедрят и собствен лизинг ( с по-бързо одобрение- час, два и с по-малко нужни документи ), с което се надяват да се раздвижат продажбите.
                          Първо продажбите, след това и препродажбите. Съмнява ме това за два часа одобрение и по-малко документи. Точно сега не е моментът да натовариш собствен лизинг с върнати коли.
                          това с върнатите коли не важи за ФИАТ, инъче всичко друго си е така и собственият лизинг ще бъде въведен буквално до дни.
                          Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                          AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                          Коментар


                            #14
                            собствен лизинг...че те са в един холдинг с Евролийз
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              mims написа:
                              Lane Staley написа:
                              mims написа:
                              Съвсем скоро ще внедрят и собствен лизинг ( с по-бързо одобрение- час, два и с по-малко нужни документи ), с което се надяват да се раздвижат продажбите.
                              Първо продажбите, след това и препродажбите. Съмнява ме това за два часа одобрение и по-малко документи. Точно сега не е моментът да натовариш собствен лизинг с върнати коли.
                              това с върнатите коли не важи за ФИАТ, инъче всичко друго си е така и собственият лизинг ще бъде въведен буквално до дни.
                              Върнати заради невъзможност да се плащат вноските имам предвид.
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар

                              Working...
                              X