Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Курсови работи по теоритична електро техника

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Курсови работи по теоритична електро техника

    търся някои които може да реши 2 задачи по ел техника бързичко до 2-3 дена макс срещу заплащане
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    0876070767 Данчо МеханикатаГарантирам, че ще ти ги реши безпогрешно и то за в рамките на няколко часа.
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      Ел.техниката е малко по-далеч от моите компетенции Но ако "Данчо Механиката" не свърши работа, може да ми ги пуснеш по скайпа, да видя за какво става въпрос, пък кой знае

      Коментар


        #4
        Какъв скайп, кой Данчо, какви пет лева? Ние форум за взаимопомощ ли сме, или лукови глави ?! Пускай тука задачите, и да видим какво ще стане. Аз не разбирам от електротехника, и няма да мога да реша задачите, но може някой колега да иска да помогне, безплатно разбира се!

        Коментар


          #5
          Аз уча в момента електротехника, но не съм завършил и не искам аз да съм му виновен утре ако задачата е грешна, пък аз съм си мислил, че е вярна.
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #6
            Нека колегата да пуска задачите пък то ще си покаже.

            Коментар


              #7
              аз мога да помогна единствено с разни лекции, че този изпит го взех с метод ана "данчо механиката"
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Колега пусни задачите, пък да видим какво ще стане. На времето ги решавах, но не знам сега какво ще си спомня... Но с колективни знания може и да успеем...

                Коментар


                  #9
                  Ако в темата иде реч за задачи от ВУЗ - не искам да мисля какви висшисти ще излизат от там - думата е електротехника както не е електро техник, а електротехник..., но лошо няма, авто монтьор също е грешно
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #10
                    jenshen73 написа:
                    Ако в темата иде реч за задачи от ВУЗ - не искам да мисля какви висшисти ще излизат от там - думата е електротехника както не е електро техник, а електротехник..., но лошо няма, авто монтьор също е грешно
                    И освен това, е теорЕтична. Като бях студент едно време, знаех поне как се пишат дисциплините, които се изучават :D
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #11
                      dikanio написа:
                      jenshen73 написа:
                      Ако в темата иде реч за задачи от ВУЗ - не искам да мисля какви висшисти ще излизат от там - думата е електротехника както не е електро техник, а електротехник..., но лошо няма, авто монтьор също е грешно
                      И освен това, е теорЕтична. Като бях студент едно време, знаех поне как се пишат дисциплините, които се изучават :D
                      Корена на теорЕтичната електротехника е теорИя и за това човека е объркал. Добре, че се спрях и на завърших висше - поне си останах грамотен...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        jenshen73 написа:
                        Добре, че се спрях и на завърших висше - поне си останах грамотен...
                        Според теб всички с диплома от ВУЗ са неграмотни, така ли да разбирам?

                        Коментар


                          #13
                          jenshen73 написа:
                          dikanio написа:
                          jenshen73 написа:
                          Ако в темата иде реч за задачи от ВУЗ - не искам да мисля какви висшисти ще излизат от там - думата е електротехника както не е електро техник, а електротехник..., но лошо няма, авто монтьор също е грешно
                          И освен това, е теорЕтична. Като бях студент едно време, знаех поне как се пишат дисциплините, които се изучават :D
                          Корена на теорЕтичната електротехника е теорИя и за това човека е объркал. Добре, че се спрях и на завърших висше - поне си останах грамотен...
                          Това дали си учил или не висше, няма май много значение за грамотността. И май сменяте темата на човека.
                          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                          Ex.Opel Astra

                          Коментар


                            #14
                            Humppa написа:
                            jenshen73 написа:
                            Добре, че се спрях и на завърших висше - поне си останах грамотен...
                            Според теб всички с диплома от ВУЗ са неграмотни, така ли да разбирам?
                            Ти каквото искаш разбирай - като гледам какво пишат повечето висшисти и кандидат висшисти тук - да. Без да обиждам никого конкретно, но начинът на писане в един форум показва много от характера на човек - пишещите неграмотно - не уважават себе си, не уважават езика и писмеността си, а следователно не уважават и хората на които пишат. Какъв според теб е смисъла на темата? "Помогнете ми да реша едни задачи, по предмет, чието име не знам как се пише, но "уж" изучавам." Т.е. на човека не му пука какъв специалист ще излезе от него - важно е да "измами" системата... Аз съм със средно обикновено образование - изучих се до някъде и започнах да работя. Но не съм спрял до там с личностното си развитие - чета, образовам се сам, информирам се за новостите, старая се да пиша ГРАМОТНО и когато не знам дадена дума - я проверявам няколко пъти преди да я пусна на публично четене. Това, че се заяждам - е моят начин да провокирам някои хора да разсъждават. Очеизвадно обаче е, че разсъждаването не е основна сила на много от представителите на Интернет потребителите. Не се обиждай, вероятно си ерудит с висше образование, който знае правилните думи и се е засегнал от моите - ако обаче беше потърсил малко по-дълбоко смисъла (между редовете/буквите) вероятно щеше да разбереш за какво се ядосвам.Твърде много хора ядат парите на родителите си само за да завършат образование... Опитвам се да вменя - завършването на ВИСШЕ не прави неграмотният ВИСША класа.
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #15
                              jenshen73 написа:
                              Humppa написа:
                              jenshen73 написа:
                              Добре, че се спрях и на завърших висше - поне си останах грамотен...
                              Според теб всички с диплома от ВУЗ са неграмотни, така ли да разбирам?
                              Ти каквото искаш разбирай - като гледам какво пишат повечето висшисти и кандидат висшисти тук - да. Без да обиждам никого конкретно, но начинът на писане в един форум показва много от характера на човек - пишещите неграмотно - не уважават себе си, не уважават езика и писмеността си, а следователно не уважават и хората на които пишат. Какъв според теб е смисъла на темата? "Помогнете ми да реша едни задачи, по предмет, чието име не знам как се пише, но "уж" изучавам." Т.е. на човека не му пука какъв специалист ще излезе от него - важно е да "измами" системата... Аз съм със средно обикновено образование - изучих се до някъде и започнах да работя. Но не съм спрял до там с личностното си развитие - чета, образовам се сам, информирам се за новостите, старая се да пиша ГРАМОТНО и когато не знам дадена дума - я проверявам няколко пъти преди да я пусна на публично четене. Това, че се заяждам - е моят начин да провокирам някои хора да разсъждават. Очеизвадно обаче е, че разсъждаването не е основна сила на много от представителите на Интернет потребителите. Не се обиждай, вероятно си ерудит с висше образование, който знае правилните думи и се е засегнал от моите - ако обаче беше потърсил малко по-дълбоко смисъла (между редовете/буквите) вероятно щеше да разбереш за какво се ядосвам.Твърде много хора ядат парите на родителите си само за да завършат образование... Опитвам се да вменя - завършването на ВИСШЕ не прави неграмотният ВИСША класа.
                              Колега, ти освен да коментираш кой колко правилно пишел, май друго неправиш из темите. Където и да погледна само това коментираш. Е не всички сме толкова ГРАМОТНИ като тебе. Колкото и да не ти харесва - това е положението. Както някой беше писал скоро:все пак не се форум за правопис.
                              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                              Ex.Opel Astra

                              Коментар

                              Working...
                              X