Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересно и полезно видео!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интересно и полезно видео!

    Колеги,пускам това видео клипче,което е много добре изпипано,като замисъл,а също и като реклама за необходимостта от ползване на предпазни колани.http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoMп.с. Ако модераторите сметнат,че е сбъркан раздела,могат да преместят темата,но мисля,че тук ще бъде видяна от повече хора.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Must Have, наистина.Предпочитам тази реклама да се пуска през 10 минути по телевизора, отколкото да слушам как мирише "тоалетната на Ники".
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Malone написа:
      Must Have, наистина.Предпочитам тази реклама да се пуска през 10 минути по телевизора, отколкото да слушам как мирише "тоалетната на Ники".
      Eeeeeeeeee колега!Сега е по-актуална реклама с теста за бременност и Жоро.Аз съм много ЗА такива реклами да пускат с подобно съдържание за коланите и превишената скорост и против разни показни хайки и само да отбиват номера.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        Впечатляващо клипче, наистина. Припомням, че използването на обезопастелни колани е напълно задължително за водачите и пътниците, когато МПС е в движение, включително тези на задните седалки, на основание чл. 137а от ЗДП; чл. 182 от ППЗДП, с изключение на бременни жени, таксиметрови шофьори, авто-инструктори по време на курсове, и хора на които физическото им състояние не позволява да използват колани.

        Коментар


          #5
          Ако искате вярвайте, но докато гледах видеото целия настръхнах.Замисъла е перфектен. Прав е dudulia, нека колкото се може повече хора да видят тази реклама.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            #6
            Коланите винаги са поставени, не се и налага да напомням... Както каза преди доста време Имортъла - махам, слизам да отворя гаража и сядайки пак в колата пак го слагам, просто така съм свикнал и ми е търсене без колан.Но да си призная клипчето не е нищо особено според мен... Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

            Коментар


              #7
              Да, коланът е абсолютно задължителен, да не говорим, че само за 1-2 седмици каране/возене си става навик поставянето му и изобщо не се замисля човек.А оправдания като "стяга ми", "пречи ми" са ... ми доста повече от смешни!

              Коментар


                #8
                Много хубаво видео! Наистина трябва да въртят такива реклами по ТВ на всеки час!Ето ви още едно видео:http://www.youtube.com/watch?v=F3IHrZNzf3cПогледни два пъти, за мотори!Пускал съм го и преди, пускам го и сега, защото времето се затопли и мотористите тепърва ще изпълзяваме от зимните си бърлоги.

                Коментар


                  #9
                  И на мене ми хареса видеото красиво е въпреки , че ми е втръснало от подобен вид клипове този беше с доста по хитър замисъл може би за това ми хвана окото . Но както винаги си има изключения не са 1 или 2ма хората , които познавам и не слагат колани... ( дразнели ги ) ама те си знаят и аз като колегата по - горе ми е като навик станало вече и съм се механизирал по този въпрос.

                  Коментар


                    #10
                    Клипчето наистина е добро, но и на мен са ми втръснали всякакъв подобен род пропаганди. Който е разумен слага колан, който не е........
                    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                    Коментар


                      #11
                      Признавам си в града никога не слагам колан,освен в случаите когато има хайка.По този повод ми е и последния акт.Не мога и не мога да намеря това за задължение при положение,че всеки сам решава съдбата си.Извънграда го слагам винаги.В града като се движим с 40-50км и за отсечки особенно в малките градове по 100-200метра,не намирам това за удачно.Каква е тази дискриминация не разбирам при таксита и полицаи да не се слагат колани,а ние да си ги слагаме.Това трябва да е личен избор.Мое мнение.Знам,че ще има много хора които ще ме нападат,но това е мое убеждение.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #12
                        popara801 написа:
                        Признавам си в града никога не слагам колан,освен в случаите когато има хайка.По този повод ми е и последния акт.Не мога и не мога да намеря това за задължение при положение,че всеки сам решава съдбата си.Извънграда го слагам винаги.В града като се движим с 40-50км и за отсечки особенно в малките градове по 100-200метра,не намирам това за удачно.Каква е тази дискриминация не разбирам при таксита и полицаи да не се слагат колани,а ние да си ги слагаме.Това трябва да е личен избор.Мое мнение.Знам,че ще има много хора които ще ме нападат,но това е мое убеждение.
                        Принципно си прав, ако си плащаш здравните осигуровки не би трябвало да те задължават да слагаш колан.
                        Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                        Коментар


                          #13
                          maskarata написа:
                          popara801 написа:
                          Признавам си в града никога не слагам колан,освен в случаите когато има хайка.По този повод ми е и последния акт.Не мога и не мога да намеря това за задължение при положение,че всеки сам решава съдбата си.Извънграда го слагам винаги.В града като се движим с 40-50км и за отсечки особенно в малките градове по 100-200метра,не намирам това за удачно.Каква е тази дискриминация не разбирам при таксита и полицаи да не се слагат колани,а ние да си ги слагаме.Това трябва да е личен избор.Мое мнение.Знам,че ще има много хора които ще ме нападат,но това е мое убеждение.
                          Принципно си прав, ако си плащаш здравните осигуровки не би трябвало да те задължават да слагаш колан.
                          Що? За да му плаща държавата и ОТ МОИТЕ здравни, ако се потроши и тръгне по лекари? Бях му писал едно яко солено писание, но ... го свеждам до следният въпрос към всички колеги неползващи колан в градски условия:Колеги, бихте ли подписали и закачили на предния прозорец на автомобилите си деклрация надлежно заверена при нотариус в която да декларирате отказа си от обезщетения при физически увреждания или летален изход ако катастрофата е или не е по ваша вина, в градски условия? Защото никак не ми е приятно аз да мисля за безопасността на бясно притичващи пешеходци, но го правя. Защо обаче да мисля и за ВАШАТА?
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар

                          Working...
                          X