Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се!!! част 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    reter написа:
    krasio_79bs написа:
    Immortal написа:
    Оплаквам се:И аз бях настигнат от дългата ръка на закона. Снимка на една хубава Ланча ми дойде по пощата препоръчано, заедно с фиш за 50 лв. (ако платя бързо - 35 лв).Установена скорост 63 км/ч при ограничение 50 км/ч, на широк булевард с 4 ленти в промишлената зона на Сливен. 20 км/ч толеранс - друг път (така чух по радиото) От 10 км/ч нагоре си снимат. И работят много бързо...в събота са ме снимали, от вчера снимката ми е в пощата.Толеранса вече е 10 км/ч. КАРАЙТЕ БАВНО!!!
    А сега де.Де са тия камери на КАТ в населени места?Нали уж бяха по главните пътни артерии.Или са те снимали от патрулка?Там толеранса май е 10км.
    Е и ние си имаме камери бе
    имаме ний... скатаджийски камери... ако има нещо ши ви кажа
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      tyson написа:
      snakeЧестито!
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        Хвалба: Утре по това време ще пия кафе в Лондон :D Оплакване: Ще изпусна доста празници...
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          dudulia написа:
          Хвалба: Утре по това време ще пия кафе в Лондон :D Оплакване: Ще изпусна доста празници...
          Много поздрави на кралицата... Да не ходиш на сватбата на принца?И аз мисля едно посещение пак на Кралството, ама вероятно на есен. И този път може да поостана.Хваля се - днес съм в много хубаво настроениеОплаквам се - получих едно любовно писмо от данъчните... обясняват се в любов към парите ми... хм. Дори не успяха да ми скапят настроението.

          Коментар


            dudulia написа:
            Хвалба: Утре по това време ще пия кафе в Лондон :D Оплакване: Ще изпусна доста празници...
            Еее нищо колега ще изям една агнешка плешка зареди теб.И поздрави на Обама като кацнеш в щатите,да ме очаква след година,две.

            Коментар


              Хваля се:Вече съм с Фиат Купе отдавнашната ми мечта.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                popara801 написа:
                Хваля се:Вече съм с Фиат Купе отдавнашната ми мечта.
                Честито, много безаварийни километри снимкиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии и
                Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                Коментар


                  kosta написа:
                  popara801 написа:
                  Хваля се:Вече съм с Фиат Купе отдавнашната ми мечта.
                  Честито, много безаварийни километри снимкиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии и
                  Утрееееееееееееее да има интрига,а и да я измия,че вчера голям дъжд на 2-3 пъти валя.Да не я опорочаваме още.
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    nai7 написа:
                    dudulia написа:
                    Хвалба: Утре по това време ще пия кафе в Лондон :D Оплакване: Ще изпусна доста празници...
                    Еее нищо колега ще изям една агнешка плешка зареди теб.И поздрави на Обама като кацнеш в щатите,да ме очаква след година,две.
                    А чи Лондон в щатите ли е ве наши .....
                    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                    Коментар


                      2000 20v turbo написа:
                      nai7 написа:
                      dudulia написа:
                      Хвалба: Утре по това време ще пия кафе в Лондон :D Оплакване: Ще изпусна доста празници...
                      Еее нищо колега ще изям една агнешка плешка зареди теб.И поздрави на Обама като кацнеш в щатите,да ме очаква след година,две.
                      А чи Лондон в щатите ли е ве наши .....
                      А ве нашия колегата ще заминава за САЩ там му е междина спирка ве.

                      Коментар


                        М" чи тъй, както бяхте писали излезе, че не знаиш кояй столицата на Англия ве..... Пък то .... ти си знаел крайната дестинация на "Пантелей - пътник" И, за да не съм съвсем спам:Аз никога не съм ходил в Лондон и в USA /бройте го - оплакване/
                        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                        Коментар


                          Ще предам поздрави на Краилицата, а след това се надявам Обама да ме приеме на празнична вечеря,че миналата година беше в командировка и се разминахме :D
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            Оплаквам се: Падна ми гърнето.Хваля се: Путио вади по-як звук от пернишки голф
                            FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
                            ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
                            миг невнимание и вече си татко

                            Коментар


                              Хваля се: Вчера лъснах колата! Оплаквам се: Днес съм 12 часа на работа
                              Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

                              Коментар


                                Хвалба - имам си нови спирачни дискове:Що Феродо ли ? Щото и с тях и с Найки имам договори
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X