Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се!!! част 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    VooDoo написа:
    Хваля се: шефа ми дигна заплата и ми купи самолетен билет до Бг от 25.10 до 05.11. Нямам търпение да седна зад волана на:
    Относно това мога само да тегля една на повечето български шефове!!! Това беше огромно оплакване!
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      Оплаквам се:Тази вечер закъсах с колата.За пореден път газовия клапан ми изпуска газ,а бензиновата помпа е сдала багажа. Късмет,че бях с приятел,който ме дръпна с негавата кола ...
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        Голяма хвалба - днес бяхме на "лов за печати"! Събрахме си всички от София ( става дума за 100-те нац. обекта).Голямо оплакване - страшен хаос цари по тези "обекти", упътваха ни грешно, държаха се отвратително на някои места, направо съм възмутена!!!
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          Irka_fihi написа:
          Голяма хвалба - днес бяхме на "лов за печати"! Събрахме си всички от София ( става дума за 100-те нац. обекта).Голямо оплакване - страшен хаос цари по тези "обекти", упътваха ни грешно, държаха се отвратително на някои места, направо съм възмутена!!!
          Ейй браво! По спомен бяха около 20-тина обектите в София.....Оплаквам се: едва ли някога ще се навия да обикалям София за тези печати.....и доста от обектите са с пресилено значение според мен Объркват ни цялата бройка с печатите
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            Ами правиш ни едно 3-дневно гости и си готов! Ще се цаня за гид, вече знам кое къде е! Много рационално изпoлзвахме последния ден от дългата отпуска на fihi! Откога мрънкам за тези печати.И за друго си прав - моите уважения, но музеят на спорта в Националния стадион е абсолютна тъпня! Сега ще ми наскачат всички футболни фенове. И с тези промени в графите, печатите и обектите...голямо мазало! Днес в криптата на "Ал. Невски" щяха да ме набият, защото вече са отпаднали от този проект и не ми дадоха печат! Абе...и тук мога да напиша дисертация! А за отвратителното отношение даже не искам и да пиша повече!
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              Ми елате да си вземете 3те печата от Кюстендилско. Едни приятели ми бяха на гости този уикенд, бяха много доволни и от видяното, и от отношението Оплакване: много учене се задава.Оплакване: не просто се задава, а вече пристигна...

              Коментар


                Оплакване:тоя Дир е пълен със шизофреници,които само търсят да ти качат нервите!Пфу,еб..и и откачалките се подвизават по форумите!То да ме пита и мен човек кво правя там??!Оплакване:бе днеска изригвания ли има,че пак почнаха да карат като смахнати?!То не бяха засичания,натискания,бибиткания,задръствания??Ужас просто!?
                1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                Коментар


                  хвалба и оплакване: на щанда на АИ в Панаира съм цяла седмицаоплакване: краката ми се скапват от стоене права на 10 см ток оплакване: Пунтото освен смяна на масло се нуждае и от смяна на съединителоплакване: Типото има отечка някъде и губи ток + това днес му падна гърнето и се прегъна на 2оплакване: нямаме читава колаоплакване: опуках си всички париняма ли друг живот с X6 , къща на плажа и несвършваща банкова сметка ...
                  Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                  AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                  Коментар


                    mims написа:
                    няма ли друг живот с X6
                    не ти трябва Х6 - много се чупи.. оплакване (сорт ъв) - нещо ми свърши батерията, много се уморих днес, пък не знам от какво...
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      Irka_fihi написа:
                      Голяма хвалба - днес бяхме на "лов за печати"! Събрахме си всички от София ( става дума за 100-те нац. обекта).Голямо оплакване - страшен хаос цари по тези "обекти", упътваха ни грешно, държаха се отвратително на някои места, направо съм възмутена!!!
                      Като дойдете за печати в Разградско /4 броя/ `земете се обадете!Мога и гид да бъда,печати не събирам,но съм брискал навсякъде!
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        Добре де,като се съберът тия печати к’во става?

                        Коментар


                          VesMil написа:
                          Добре де,като се съберът тия печати к’во става?
                          На определен брой печати ти дават първо бронзова, после сребърна и накрая златна значка......ако не се лъжа де, ние не го правим за значките, просто има мноого места,който си заслужава да се видят Някъде към 50-60 сме ги събрали май.....Оплаквам се: тая вечер с Емо-Феникса гледахме свещите и кабелите на Алфата.....кабелите са за смянаХваля се: май намерихме от Алфа форума читави на сносна цена
                          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                          BMW X3 3.0D Aut

                          Коментар


                            От една страна оплакване от друга хвалене.Сменям газовата бутилка на колата.Оплакване,щото пак пари точно,когато не му е времето,от друга,вече пък резервната гума ще си е на мястото(старата бутилка е тип ’’резервна гума’’,а новата бутилка си има и паспорт,за разлика от старата.И още едно оплакване:Бензиновата ми помпа е сдала багажа.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              mims написа:
                              хвалба и оплакване: на щанда на АИ в Панаира съм цяла седмица
                              Ще дойда да те навестя аз...аз съм в 10 палата, седя си на едно столче и си джиткам във форума (като няма хора, разбира се ).

                              Коментар


                                Абе вие с печатите... кога ще дойдете да си вземете печата от Кабиле (обект №100) ?Чакам ви на маса.

                                Коментар

                                Working...
                                X