Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се!!! част 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    оплаквам се: днес имах намерение да спя да обяд, но ме събудиха още в 7:40. Няма с кой да пия кафе - всички още спят. Скучно ми е
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    Коментар


      Оплакване - снощи ме спряха КАТаджии за рутинна проверка, за сефте надувах дрегер :DХвалба - показа 0,00 и ония ме гледаха тъпо
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Хваля се : днес си направих хубава разходка.http://www.endomondo.com/workouts/11616833

        Коментар


          Хвалба - и аз си направих страхотна разходка навън с децата, цели 3 часа! :D Оплакване - спи ми се като на куче, ама ей сега ще поправя нещата.
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            хваля се бях на драга в Сливен оплаквам се дъжда развали всичкохваля се видях се с ici
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              Оплаквам се: блокира предният лагер на алтернатора на Чинкуечентото по време на движениеХваля се: справих се успешно при полеви условия пред блока
              FIAT Marea ex
              FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
              Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

              Коментар


                Хвалба.Изкарах страхотен почивка.Вчера на сватба на приятел в Созопол.Днес след изтрезняването,разходка с лодка по Ропотамо и след това плаж на Градина :D
                Прикачени файлове
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  Егати, изпреварил си времето Това ще се случи след час и 5 минути...

                  Коментар


                    ogi28b написа:
                    Егати, изпреварил си времето Това ще се случи след час и 5 минути...
                    Така е Оги,като се движа с Фиат-а сякаш времето спира ПП.Уж му настроих часа на апарата,ама ...
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      Една морска хвалба и от мен
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        Намерил ли си ги Илко ?
                        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                        FIAT BRAVO 1.8GT
                        FIAT BRAVO 1.9TD ex

                        Коментар


                          Един приятел ги намира ... в морето
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            Oплакване - не можах да спя!Оплакване - изсипа се порой.Оплакване - получавам факсове... Оплакване - искам да забранят на Краси да пише в тая тема! И да качва снимки - също!
                            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                            Ванга

                            Коментар


                              Хваля се: Днес с жената бяхме, малко на горско. Екопътеката на Бели Искър. Изкарахме чудесно
                              There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

                              Коментар


                                и аз да се похваля, днес ми го докараха след дълго чакане!
                                Прикачени файлове
                                Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                                Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                                Коментар

                                Working...
                                X