Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се!!! част 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    При разрешена 80км/ч примерно, а ти караш със 100-110, когато радара те извести ще е късно, затова НАВИ + Кобра + БГ засадите Хвалба - наработих се за днес.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      emzo написа:
      При разрешена 80км/ч примерно, а ти караш със 100-110, когато радара те извести ще е късно, затова НАВИ + Кобра + БГ засадите Хвалба - наработих се за днес.
      То ОК ама на навигацията ми нещо не тръгва файлчето с камерите Гармин Мобайл ХТ...Иначе при знак под 90 почти никога не си позволявам да превишавам...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        emzo написа:
        При разрешена 80км/ч примерно, а ти караш със 100-110, когато радара те извести ще е късно, затова НАВИ + Кобра + БГ засадите Хвалба - наработих се за днес.
        Да не ви разочаровам, ама всичките си радар-детектори можете спокойно да си ги изхвърлите вече.Изхитриха се катаджиите да снимат изотзад. Дори ако обърнете внимание и повечето от стационарните камери са разположени да снимат отзад.Аз вече получих една такава снимка и някои хора в Стара Загора се убедиха. Радарът ви хваща отзад и радар-детекторите са безполезни.Скоро това ще стане единствения начин за "хващане" на превишена скорост.Оплаквам се: Нещо гадно пак ме пипна... Вирус ли е, алергия ли е... носът ми тече, главата ме боли...

        Коментар


          Продадох Фичо. Не знам дали се хваля или оплаквам. Май второто.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            Оплакване;получих писмо от милите ми катаджий 100 лв глоба за 26 км над разрешените 80.

            Коментар


              хваля се :готино ми е когато чета че се оплакватеоплаквам се :много слабо го давате

              Коментар


                strajaro написа:
                хваля се :готино ми е когато чета че се оплакватеоплаквам се :много слабо го давате
                сега вече само ще четеш! това е хвалба
                Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                Коментар


                  fihi написа:
                  Добре, че беше колежката да ме подсети да видя, че ми изтича гражданската. Писна ми от изваждания.
                  Днес ще изваждаш още...за лекарства... ей тва беше оплакването!Хвалба - започна повторението на любимия ми сериал в жанра Сит ком. Хвалба - дойде доставката от фирма за спортни стоки - маратонките са супер, и най-важното, уцелили сме размера!!!
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    Хваля се: В кондиция съм. Работи ми се и имам много работа.Оплаквам се: Не ми е в кондиция организацията обаче. Имам много работа за вършене, а все дълбая на едно място. Чувствам се, като изгубен в Шанхай... ПС: Оплакването е от една седмица. Губя контрол над себе си. Дух, тяло, възможности и мерак ми се разминават, като непознати. :D
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Immortal написа:
                      emzo написа:
                      При разрешена 80км/ч примерно, а ти караш със 100-110, когато радара те извести ще е късно, затова НАВИ + Кобра + БГ засадите Хвалба - наработих се за днес.
                      Да не ви разочаровам, ама всичките си радар-детектори можете спокойно да си ги изхвърлите вече.Изхитриха се катаджиите да снимат изотзад. Дори ако обърнете внимание и повечето от стационарните камери са разположени да снимат отзад.Аз вече получих една такава снимка и някои хора в Стара Загора се убедиха. Радарът ви хваща отзад и радар-детекторите са безполезни.Скоро това ще стане единствения начин за "хващане" на превишена скорост.Оплаквам се: Нещо гадно пак ме пипна... Вирус ли е, алергия ли е... носът ми тече, главата ме боли...
                      Ако е полицай с радар няма никакво значение на къде го е насочил...в единия случай просто го хваща по от близо...Снощи си правихме експерименти с един познат с камерата на Атия...радар детектора я хваща от около 70-80м спряхме до нея и онова полудя...ако караш с 80-90 там ограничението е 60 ще можеш да намалиш спокойно камерата към Поморие е празна другата преди Ахелой заредена не съм я виждал...Все пак внимавайте не се знае кога ще ги заредят да снимат...Хваля се снощо времето в Приморско беше ОК и пихме бирички на плажа Е с якета ама за спорта
                      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                      Коментар


                        Колега Kiselo. До Приморско лятото ходя през ден, ама това лято се очертава някакъв ад под небето пътят до там. Визирам мащабните ремонти в Бургас по изходните артерии към юг. Включая надлеза, детелината и кръстовището от и за "Манхатън".Оплаквам се: В резултат на горното сутрин 5 км. изминавам за 20 мин.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          ntodorov написа:
                          Колега Kiselo. До Приморско лятото ходя през ден, ама това лято се очертава някакъв ад под небето пътят до там. Визирам мащабните ремонти в Бургас по изходните артерии към юг. Включая надлеза, детелината и кръстовището от и за "Манхатън".Оплаквам се: В резултат на горното сутрин 5 км. изминавам за 20 мин.
                          Аз пък въобще не мога да се оплача от задръствания в Бургас...и не мисля, че и лятото ще ме уплашат въпреки, че знам какво става...тук задръстванията се движат бързо сравнително примерно в София на околовръстното към Суходол съм стоял към 3 часа...така, че тук е перфектно...пък и лятото тук съм настроен на готина вълна...топло плаж море и ци*и не ми пречи да подремя в трафика току виж съм завързал някое ново запознанство в задръстването Мале какъвто съм влюбчифффф....хахах Оплакване: Трябва да отивам на работа...Хвалене: Напарфумирах са кат селски ерген...изкупау са наресаф са и са наконтех белким ма ареса някоя мума...
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            kiselo написа:
                            ... камерата към Поморие е празна другата преди Ахелой заредена не съм я виждал...Все пак внимавайте не се знае кога ще ги заредят да снимат...
                            Тя кутията е празна, но покрай Сарафово и на отиване, и на връщане имаше патрулка с камера и радар. Двата пъти на различни места.Тъй че... правете му сметката.Хваля се: Малко се пооцеферих вече... и аз бях като колегата ntodorov изпаднал в пролетна летаргия...

                            Коментар


                              Immortal написа:
                              kiselo написа:
                              ... камерата към Поморие е празна другата преди Ахелой заредена не съм я виждал...Все пак внимавайте не се знае кога ще ги заредят да снимат...
                              Тя кутията е празна, но покрай Сарафово и на отиване, и на връщане имаше патрулка с камера и радар. Двата пъти на различни места.Тъй че... правете му сметката.Хваля се: Малко се пооцеферих вече... и аз бях като колегата ntodorov изпаднал в пролетна летаргия...
                              Мммм да от горчив опит вече знам,почти всеки ден има патрулка с камера.Понякога стоят малко след моста до летището посока Бургас,ако ги няма там са на километър по надолу,след това са на един завой сервиз Ситроен.Има знак 80 км но след 50 м има друг 60 така че внимавайте.И после,има по посока Поморие пак след моста на Сарафово,ако ги няма там са на 2 километра по надолу.

                              Коментар


                                хвалба: в понеделник съм на работа
                                Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                                Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                                Коментар

                                Working...
                                X