Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се!!! част 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Хвалба - бях на тест драйв на i30 1.6 115 CRDIСлед 5г. като почнат да ги продават ще си взема ако не са се разтропали.Голям кеф е да караш кола на 2000км. И това дето виках, че не искам дизел повече, че били шумни и вибрирали - да , да
    Пробвай КИА сийд със същият мотор и ще се откажеш от Хюндая.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Защо ? Каква е разликата ?
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        emzo написа:
        Защо ? Каква е разликата ?
        На мен лично ми направи впечатление разликата в динамиката.Въпреки същият мотор Киата се ускоряваше по добре.Може и от различната нафта да е било,но и двамата с колегата с който я тествахме стигнахме до едно и също заключение.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          Двигателите са еднакви, освен да имат различни предавателни числа ск. кутии, аз имам човек в Хюндай, ще го разпитам Оплакване - бавят ми Априлската заплата
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Оплакване от вчера.Микровълновата ми обърка датите.Помисли че е Нова година и почна да мята искри вътре. Добре че знам от къде обикновено е проблема.А именно една слюда която нагаря с времето и почват фойерверките. Изглежда ето такаДнес си закупих нова слюда(реже се по размер в магазина)за скромната сума от 2,60лв.Изрязах си я по старата,разпробих си я с дрелката и пак си имам работеща фурна. За същата интервенция на приятел му взеха 35 лева миналата година.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              Нашата микровълнова също често дава фира и ни я правят. Начи вече си имаме майстор! Хвалба - освен татлиите и другите армагани, мама прати кило над 20-годишна смокинова ракия! Хвалба - днес имам личен празник. :D
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                Irka_fihi написа:
                Нашата микровълнова също често дава фира и ни я правят. Начи вече си имаме майстор! Хвалба - освен татлиите и другите армагани, мама прати кило над 20-годишна смокинова ракия! Хвалба - днес имам личен празник. :D
                Айде честит имен ден! Всичко най хубаво ти желая!
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  dudulia написа:
                  Dimo_J написа:
                  ядосвам се.... преди малко на Еко ми сложиха 24,89л. газ, при бутилка 25 литра, а тя обикновенно взима макс. 23л.И ако не бях казал на момчето да спре можеше и 26л. да ми вкара.
                  Почти на 100% съм сигурен,че е било на ЕКо до затвора ( в комлука) ?
                  Как позна? то и на другото е така, ама нищо.Хваля се.. след 2 седмичен ремонт камиона ми излезе от бокса.оплаквам се... днес няма работа за камиона

                  Коментар


                    krasio_79bs написа:
                    Оплакване от вчера.Микровълновата ми обърка датите.Помисли че е Нова година и почна да мята искри вътре. Добре че знам от къде обикновено е проблема.А именно една слюда която нагаря с времето и почват фойерверките. Изглежда ето такаДнес си закупих нова слюда(реже се по размер в магазина)за скромната сума от 2,60лв.Изрязах си я по старата,разпробих си я с дрелката и пак си имам работеща фурна. За същата интервенция на приятел му взеха 35 лева миналата година.
                    Краси,само със смяна на слюдата ефекта ще е краткотраен.Нагаря калпачока на магнетрона.И оттам тръгва искренето.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      Хвалба:Днес съм на оглед на две Стилота и може би довечера ще си имам нова кола )))))
                      FIAT STILO 1.9JTD 2002

                      Коментар


                        reter написа:
                        Irka_fihi написа:
                        Нашата микровълнова също често дава фира и ни я правят. Начи вече си имаме майстор! Хвалба - освен татлиите и другите армагани, мама прати кило над 20-годишна смокинова ракия! Хвалба - днес имам личен празник. :D
                        Айде честит имен ден! Всичко най хубаво ти желая!
                        Благодаря!И още една хвалба - кака Мара габровска вече има 4 броя нови гумета! Оплакване - луди пари за изправяне на джанти.
                        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                        Ванга

                        Коментар


                          Опаля! Честит Имен Ден - това към похвалите, че да сме по темата! А оплакването - не биваше да казваш за смокиновата...
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            Хваля се : отпуска съммммм

                            Коментар


                              Red Storm написа:
                              krasio_79bs написа:
                              Оплакване от вчера.Микровълновата ми обърка датите.Помисли че е Нова година и почна да мята искри вътре. Добре че знам от къде обикновено е проблема.А именно една слюда която нагаря с времето и почват фойерверките. Изглежда ето такаДнес си закупих нова слюда(реже се по размер в магазина)за скромната сума от 2,60лв.Изрязах си я по старата,разпробих си я с дрелката и пак си имам работеща фурна. За същата интервенция на приятел му взеха 35 лева миналата година.
                              Краси,само със смяна на слюдата ефекта ще е краткотраен.Нагаря калпачока на магнетрона.И оттам тръгва искренето.
                              Моят е като нов :D.Няма никакви видими признаци за неговата смяна.Опре ли до него, ще си взема нова.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                Не,ще ми пратиш магнитрона за реставрация.Става като нов.
                                Octavia RS
                                Evo 10-служебната играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X