Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Надраха я ..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Надраха я ..

    Еми една сутрин слизам и гледам целия ми преден капак надран,не е много дълбоко ии се надявам да може с нещо да го оправя,паста или нещо.Препоръки?!

    #2
    Пробвай с пастирване ако не са дълбоки драскотините трябва да се оправи
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Зависи колко дълбоко е надрана.По принцип с паста първо по-едра а после с по фина и по възможност с полир машина че на ръка си е голям гърч.И пак казвам зависи колко е дълбоко надраното.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        Колега,на мен първата вечер,след като регистрирах колата, ми нарисуваха свастика на предният капак.Деругите са дълбоки и нито пасти,нито водна схкурка помогнаха. В крайна сметка си карам така колата....Иди до някоя автомивка,където полират коли и питай дали ще могат да се заличат следите.Ако ти кажат,че не може, по-добре се откажи....
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Да им изсъхнат ръцете на тия говеда!!!Видях една подобна простотия, беше на писано: "не спирай тук" ... нямам думи. Може и да стане с паста ако не е дълбоко, но пък ако дори лака е разрушен , вероятно ще се лющи боята в последствие.
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            Май всеки се е срещал с подобен проблем,няма да забравя аз преди време реших да си пастирам колата ама като хората ,правих я 2 дена с 4 вида пасти и на втория вечерта свърших измих я и се пребирам паркирам пред блока и на сутринтта какво да гледам една черта от единия до другия край.
            Peugeot 307 2.0i ГИ
            ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

            Коментар


              #7
              jordan85 написа:
              Май всеки се е срещал с подобен проблем,няма да забравя аз преди време реших да си пастирам колата ама като хората ,правих я 2 дена с 4 вида пасти и на втория вечерта свърших измих я и се пребирам паркирам пред блока и на сутринтта какво да гледам една черта от единия до другия край.
              Много завистливи боклуци има. Направо не е истина какви са утрепки.
              Allergic To The Counterfeit

              Коментар


                #8
                всякакви идиоти...аз си намерих моята ударена,но това е друго. Не мога да разбера,дори и да имат претенции спрямо мястото(не ги разбирам такива простотии,мое...твое място ) нека дойдат като мъже и ми кажат,или да оставят бележка поне с молба!!! Един идиот мен така всяка сутрин ме запушваше с колата си какво трябваше да го правя? Просто му оставих бележка с молба да не ми запушва колата,защото не мога да ида на работа...Спря!!! Съвсем човешки и повече не ме задръствал.Днес пък служебната колегите я спрели малко лошо-резултата няколко счупени яйца върху предното стъкло и капак голямо мазало беше,смяхме се много,но поне ще им е за урок да не спират повече така Някой им беше омазал колата,но поне не я бе надрал
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #9
                  Ако отида в автомивка г/д колко ли могат да ме таксуват!? .. Предполагам,че пастата ако си я купя сам ще е около 10 лв. То парите не са такъв проблем ,а времето ,чудя се тоя кво печели дето ми е надрал Фиатката .. Такива въобще не трябва да се раждат...

                  Коментар


                    #10
                    Първо съболезнования и аз два пъти съм ставал жертва на подобни простотии и то без да има някаква обяснима за нормален мозък причина. Второ: няма, как да гадаем и да ти дадем съвет. Ако драскотините са наранили само лака има спасение, но ако е надрана и боята и е стигнало до грунд и ламарина... евтино решение на проблема не съществува. Използвай Търсене има изписано по темата.
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Колега, ако усещаш осезателно драскотината като минеш по нея с нокът, значи си за боя. С това си вадя хляба, затова съм сигурен. Няма смисъл да си даваш парите за пастиране. Иначе за случката- то простотията ни няма край. нямаме оправия.
                      Мареа 1999 1.8i HLX

                      Коментар


                        #12
                        Авто-бояджиите и те хляб трябва да ядат Моята вече има 4 черти - 2 на предния капак, и по една от двете страни на предните врати. С никой не съм се карал, местата пред блока са много и никога не е имало изпълнения от типа "спрял си ми на мястото". Имам чувството, че или е някой завистник (то кво да завиждаш за 15 годишна кола!?), или от време на време автобояджиите си правят акции за набиране на клиенти... Нямам друго обяснение.

                        Коментар


                          #13
                          Ааааааа,не така грубо Иммортал. Ako чаках на надрани детайли да си вадя парата, гладен щях да ходя. Не е ли по-добре да ти забия едно коляно в калника, така ще ти взема и за изчукване. :D
                          Мареа 1999 1.8i HLX

                          Коментар


                            #14
                            kokomicin написа:
                            Ааааааа,не така грубо Иммортал. Ako чаках на надрани детайли да си вадя парата, гладен щях да ходя. Не е ли по-добре да ти забия едно коляно в калника, така ще ти взема и за изчукване. :D
                            Извинявам се, ако си се почувствал засегнат. Просто си спомних за филма "Хлапето" на Чарли Чаплин П.П. Ако някой колега има изкривен от коляно калник - ето го човека

                            Коментар


                              #15
                              Само каско му е майката.
                              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                              Коментар

                              Working...
                              X