Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софтуер за Дистанционно на Лаптоп/PC?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Софтуер за Дистанционно на Лаптоп/PC?!

    Здравейте Колеги,Питам тук, понеже вече "изрових" какви ли не софтуерни приложения за Дистанционно за Лаптоп/РС.Искам да уточня, че дистанционното работи перфектно като хардуер. Произведено от Х10 (каквато и фирма да е това ) Малко повече са Хардуера на Дистанционното:Води се RF MCE Remote Control; Model OR0536 + RF MCE Remote Control Receiver или поне за мен разбирането е че се води Wifi Remote Control - може да бъркам.... не знам?!MCE е ясно какво е - Win Media Center Edition, само, че аз искам да го подкарам на XP Pro......Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с софтуер или да има някакво решение на моя проблем?Благодаря предварително.
    Skoda AMfabia 1.2 12v
    exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

    #2
    Re: Софтуер за Дистанционно на Лаптоп/PC?!

    piftho написа:
    Здравейте Колеги,Питам тук, понеже вече "изрових" какви ли не софтуерни приложения за Дистанционно за Лаптоп/РС.Искам да уточня, че дистанционното работи перфектно като хардуер. Произведено от Х10 (каквато и фирма да е това ) Малко повече са Хардуера на Дистанционното:Води се RF MCE Remote Control; Model OR0536 + RF MCE Remote Control Receiver или поне за мен разбирането е че се води Wifi Remote Control - може да бъркам.... не знам?!MCE е ясно какво е - Win Media Center Edition, само, че аз искам да го подкарам на XP Pro......Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с софтуер или да има някакво решение на моя проблем?Благодаря предварително.
    До колкото разбрах не можеш да го подкараш ли ?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Стигам до момента, че подкарвам само сякаш щракам със стелките на клавиатурата и имам бутон ОК = Enter нататък като си пусна BS Player например съм мъртвец Поне един Tab да имаше да мога да движа по копчетата на Плейъра ....... а забравих и Звука мога да усилвам и намалявам но само на Win-а, а не на BsPlayer-a
      Skoda AMfabia 1.2 12v
      exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

      Коментар


        #4
        piftho написа:
        Стигам до момента, че подкарвам само сякаш щракам със стелките на клавиатурата и имам бутон ОК = Enter нататък като си пусна BS Player например съм мъртвец Поне един Tab да имаше да мога да движа по копчетата на Плейъра ....... а забравих и Звука мога да усилвам и намалявам но само на Win-а, а не на BsPlayer-a
        Те са така като цяло.И мойто е така.Но звука на БС плейъра и аз не можах,но на КМ плейъра и на Линампа спокойно си го управлявам от дистанционното.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Моето се гаври с мен, Уйнамп-а му компандва само коя песен искам да пусна, нито звук, нито нищо. Само на Win-a, и се дразня. И така става, но ми се иска повече все пак оставам с 95% неизползваеми компчета, а КМ плейър не съм използвал досега и явно ще трябва да опитам. Може пък да стане
          Skoda AMfabia 1.2 12v
          exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

          Коментар


            #6
            piftho написа:
            Стигам до момента, че подкарвам само сякаш щракам със стелките на клавиатурата и имам бутон ОК = Enter нататък като си пусна BS Player например съм мъртвец Поне един Tab да имаше да мога да движа по копчетата на Плейъра ....... а забравих и Звука мога да усилвам и намалявам но само на Win-а, а не на BsPlayer-a
            MCE=край на проблемите ти. Принципно MCE е "надстройка" на Win XP Pro - не виждам смисъла да се опитваш да разбиеш стена с глава - дистанционното ти няма да тръгне с нищо друго освен с MCE при това - само със самият Media Center - този съм го ял веднъж и вече не искам да чувам Междувпрочем - MCE лично на мен ми харесва повече като версия спрямо Про-то... лично мнение...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Благодаря ти за отговора.Моя проблем е, че използвам VPN и не зная дали ако си инсталирам тази версия MCE ще мога да изполвам въпросния VPN.Това е моето опасение. Но огромна ли е разликата между Pro и MCE, че не ми се търсят наново програми, боклуци и т.н.
              Skoda AMfabia 1.2 12v
              exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

              Коментар


                #8
                uIce
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  Благодаря тиЩе го изтествам по късно у нас и ще пиша
                  Skoda AMfabia 1.2 12v
                  exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                  Коментар


                    #10
                    piftho написа:
                    Благодаря ти за отговора.Моя проблем е, че използвам VPN и не зная дали ако си инсталирам тази версия MCE ще мога да изполвам въпросния VPN.Това е моето опасение. Но огромна ли е разликата между Pro и MCE, че не ми се търсят наново програми, боклуци и т.н.
                    Писах по-горе, че са едно и също. Трябва ли да го напиша пак за да ме разбереш? MCE пристига с една притурка - Media Center, която обединява Телевизия, Радио, Филми и музика да се гледат от едно място - Център Останалите функционалности са си същите. Не съм чувал VPN да не може да се ползва под Home например...Просто тези MCE дистанционни са направени да ползват точно Медийния Център за зяпане и слушане - т.е. вградената поддръжка на дистанционно обуславя работата с него, а не драйверите примерно. Ти пак си добре - мой клиент има Мултимедийна клавиатура на Майкрософт, която върви с дистанционно и приемник - функционалността на медийните бутони работи само под MCE и само ако е сложен един шитняв DLL на Майкрософт - не питай колко време ми трябваше да го намеря отделно, щото скапаняците твърдят, че се разпространява само с клавиатурата, а в комплекта към нея нямаше нищо...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      Не, не беше нужно да ми казваш отново, но благодаря все пак за уточнението.Питах пак, защото ме убеждаваха, че VPN на MCE нямало а аз не можех да повярвам, но сега съм убеден.A този софтуер проработи ВО (uICE)! Доволен съм, ако проявя някаква друга глупост пък може и да преинсталирам, но засега не ми се занимава.Благодаря на Всички Ви за проявеното разбиране и търпение и помощ.Поздрави.
                      Skoda AMfabia 1.2 12v
                      exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                      Коментар


                        #12
                        piftho написа:
                        Не, не беше нужно да ми казваш отново, но благодаря все пак за уточнението.Питах пак, защото ме убеждаваха, че VPN на MCE нямало а аз не можех да повярвам, но сега съм убеден.A този софтуер проработи ВО (uICE)! Доволен съм, ако проявя някаква друга глупост пък може и да преинсталирам, но засега не ми се занимава.Благодаря на Всички Ви за проявеното разбиране и търпение и помощ.Поздрави.
                        Много ясно, че ще работи.Няма нещо, което да не може да се подкара. Въпрос на желание е просто.Спестих ти една евентуална безсмислена преинсталация на Уиндоусът.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          Определено го направи, за което съм признателен наистина :D Много много благодаря.
                          Skoda AMfabia 1.2 12v
                          exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                          Коментар

                          Working...
                          X