Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GSM от ВИВАКОМ и лартопи нови ако купувате на черно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    u_bo написа:
    profit написа:
    u_bo написа:
    не е по MAC адреса деца, не се карайте
    А по какво друго? Ако не е тайна разбира се
    по принцип има инфо в нет-а но не е здавословно да се обсъжда
    Инфото съм го изчел. Освен ако няма вграден GPS демек скъпа машина трябва да е или чрез 3G модем няма друг начин. Другото са филми само

    Коментар


      #17
      Няяяяяямааааа каааааак.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Да не остане някой с грешно впечатление- аз дори нямам лаптоп

        Коментар


          #19
          u_bo написа:
          profit написа:
          u_bo написа:
          не е по MAC адреса деца, не се карайте
          А по какво друго? Ако не е тайна разбира се
          по принцип има инфо в нет-а но не е здавословно да се обсъжда
          ЕЖК? Щото от 16 години се занимавам професионално с търговия на компютри и все още НЕ ЗНАМ достоверен начин да си проследиш лаптопа при кражба. Особено ако за него знаеш само серийния номер на хартийката вън и/или само параметрите. Хайде стига с тия глупости. И 5G модем да има - пак няма начин да се проследи. Ако има закачен GPS приемник + GSM предавател - ще се проследи 100%, но докато свърши батерията. Всичките ЕЖК слухове тип "Големият Брат" са все още в ерата на междузвездните пътувания.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Мда, няма НИКАКЪВ начин за проследяване. Затова и фирмите залагат на технологии за надеждно криптиране на информацията (256 бита и повече), а за самия хардуер пиеш една студена вода и това е.

            Коментар


              #21
              jamesdavidso написа:
              Мда, няма НИКАКЪВ начин за проследяване. Затова и фирмите залагат на технологии за надеждно криптиране на информацията (256 бита и повече), а за самия хардуер пиеш една студена вода и това е.
              256бита? Надеждно? Колега, надеждно кодиране вече се счита всичко от 1024 бита нагоре..., а и то нещо не е особено надеждно при наличието на достатъчно много желаещи, които да се вържат в изчислителни възли... Всъщност има как да се проследяват компютрите. Метода е ЕЖК попаднала на некадърни крадци, които се похвалили, че компа е от "крадантите" от Виваком...Поръчкови гуми от джип се крадът и "изчезват" непроследимо, камо ли масови лаптопчета и/или телефончета...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #22
                jenshen73 написа:
                jamesdavidso написа:
                Мда, няма НИКАКЪВ начин за проследяване. Затова и фирмите залагат на технологии за надеждно криптиране на информацията (256 бита и повече), а за самия хардуер пиеш една студена вода и това е.
                256бита? Надеждно? Колега, надеждно кодиране вече се счита всичко от 1024 бита нагоре..., а и то нещо не е особено надеждно при наличието на достатъчно много желаещи, които да се вържат в изчислителни възли... Всъщност има как да се проследяват компютрите. Метода е ЕЖК попаднала на некадърни крадци, които се похвалили, че компа е от "крадантите" от Виваком...Поръчкови гуми от джип се крадът и "изчезват" непроследимо, камо ли масови лаптопчета и/или телефончета...
                аз ползвам 2048 битово криптиране. женшен ако ми прочетеш първия пост по темата ясно съм писал ’ .. не и за глупости’това че ти не знаеш нещо - не значи че не е вярно.това че аз не знам нещо да е възможно - не значи че не е вярно.има мноого хора които не знаят още повече неща, но това не ги прави неверни. моля те да спрем с темата - тука е авто форум , а и е невъзножно да си редактираш мненията след повече от 1 час - дай си пишем за коли , може и за жени и пиене ако ти е важно - мога публично да пиша че си прав. това няма да промени нещата които знам, нито ще ми влияе по някакъв начин.

                Коментар


                  #23
                  колега ти в коя фирма работиш че не ми се рови да гледам :D
                  jenshen73 написа:
                  jamesdavidso написа:
                  Мда, няма НИКАКЪВ начин за проследяване. Затова и фирмите залагат на технологии за надеждно криптиране на информацията (256 бита и повече), а за самия хардуер пиеш една студена вода и това е.
                  256бита? Надеждно? Колега, надеждно кодиране вече се счита всичко от 1024 бита нагоре..., а и то нещо не е особено надеждно при наличието на достатъчно много желаещи, които да се вържат в изчислителни възли... Всъщност има как да се проследяват компютрите. Метода е ЕЖК попаднала на некадърни крадци, които се похвалили, че компа е от "крадантите" от Виваком...Поръчкови гуми от джип се крадът и "изчезват" непроследимо, камо ли масови лаптопчета и/или телефончета...

                  Коментар


                    #24
                    r51 написа:
                    колега ти в коя фирма работиш че не ми се рови да гледам :D
                    В мойта, що?
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #25
                      Просто ми стана любопитно коя е фирмата... сори за спама.
                      jenshen73 написа:
                      r51 написа:
                      колега ти в коя фирма работиш че не ми се рови да гледам :D
                      В мойта, що?

                      Коментар

                      Working...
                      X