Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

моля за помощ по счетоводен въпрос?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    моля за помощ по счетоводен въпрос?

    Привет колеги. Имам следния казус макар и малко лаически ще обясня. Фирмата, в която работя доставяме суровина от Германия. За транспорта ползваме Българска спедиторска фирма, която ни издава данъчна фактура. Та въпроса ми е ползваме ли си данъчния кредит по нея или не? Ще съм благодарен ако някой с добри счетоводни познания ми отговори.

    #2
    Защо не попиташ тук. Не ти е нужна регистрация, и мисля че ще получиш отговор на въпроса си.
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      #3
      Що за въпрос - естествено, че може - българска фирма издава данъчна фактура на друга българска фирма

      Коментар


        #4
        Kuku написа:
        Що за въпрос - естествено, че може - българска фирма издава данъчна фактура на друга българска фирма
        ......и аз бях сигурен като тебе но щом питам явно има защо да го правя? Има ли други версии от "практикуващи счетоводители"?

        Коментар


          #5
          то тоя въпрос няма нужда от счетоводител .разбира се ,че ползвате !лажи каква врътка сте измислили и ще ти кажа дали ще стане
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Ами, нормално е да мислим едно и също, щом това е единствения вариант.Просто кажи, какъв точно е въпроса и ще ти бъде отговорено максимално точно

            Коментар

            Working...
            X