Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за застраховката авто-каско ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    snake написа:
    Stefanaki написа:
    П.П: А ако някой пияница или наркоман счупи или открадне нещо?........
    Мисля, че интериорът на колата не е застрахован в общия случай. Могат да ти платят счупеното стъкло, но ако нямаш изрична клауза, няма да получиш нищо за откраднатия плеър например.
    Абсолютно вярно ! Интериора на колата не е застрахован .Моята я разбиха на третия ден след като я докарах ,имаше каско което ми покри само счупеното стъкло.Така че не се надявайте някой да изплати липсващи части от интериора.Много време също водих битка със ЗК за щета на паркинг,не можах да си взема парите защото има толкова точки които не са четени при подписването на договора,че в 99% застрахователя те клати,нищо че си си платил.така че аз съм за последния отговор
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #17
      За мен си остава труден ?с.На Делтата 3 години не и бях правил и потривах доволно ръце как съм икномисал поне 600-750 лева. До момента в който я тотализирах и тъй като бях в момент на сериозни други разходи, просто останах без кола. Уж старите коли не са скъпи, ама ха извади от днес за утре 3,4к - трудно...Макар че ако посмятам - от частите до момента - 300, от моргата - 200, спестеното каско - 700, гумите - 200, горе долу наближавам пазарната и цена пак...Но определено с каско щях по поема глътка свеж въздух и доста по лесно да мигрирам към друга кола, сега трудничко...

      Коментар


        #18
        Баси на мен каското ми е 2250 лева на година...Досега съм имал 4 птпта не по моя вина. Ако нямах каско простж не ми се мисли

        Коментар


          #19
          Застраховам - спя спокойно и не ми пука твърде много ако ме натисне някой или ми издраскат колата комшиите (случвало се е). Гледам вече да не карам толкова остарели коли, че да не си заслужава.

          Коментар


            #20
            r51 написа:
            Баси на мен каското ми е 2250 лева на година...Досега съм имал 4 птпта не по моя вина. Ако нямах каско простж не ми се мисли
            Ако не са по твоя вина - няма какво да му мислиш - гражданската на виновника щеше да ти покрие щетите.Но щом ти е такова каското - колата е нова и си струва. Щото някой път ще си ти виновен, и тогава гризваш дръвцето без каско.То твойто каско колкото мойта кола

            Коментар


              #21
              Аз си правя, но има значение къде ще го направиш. Преди година от се подиграха с мен като ми дадоха 206лв за счупен заден стоп, смачкан панел и издрана броня, като не пожелаха да ми напишат издраскването по предните врати защото не било написано в протокола от кат, става въпрос за рено лагуна комби фаза1. На ланчията преди няколко дни камион ми счупи предното стъкло. Закарах си колата в сервиз, смениха ми стъклото и ми написаха фактура и с фактурата при застрахователя и вече имам ново стъкло, като стъклото струва около 30% от каското. По добре да дадеш някой лев, но и да спиш спокойно. Също така е важно и да не попаднеш на някоя ебана компания

              Коментар

              Working...
              X