Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали има някой работещ в Глобул във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали има някой работещ в Глобул във форума

    Колеги трябва ми човек който работи в глобул,но да е на по- "горно ниво" от продавач/консултант.Ситуацията е следната човека С. е бил взел карта с договор на името на една приятелка,след като му е изтекъл договора,човече решил да го поднови и да си вземе някакъв скъп телефон на лизинг,та подписал си договора той,без знанието на приятелката,като трябва тя да се подпише,тъпото е ,че при връзката с него той най-нагло казал "аз се подписах вместо теб" Та ако има някой който може да съдейства за "оправяне" на нещата и има желание ще съм много благодарен,почерпка ще има със сигурност .

    #2
    Не ти трябва човек в Глобул, а жалба в най-близкото поделение на МВР за измама и фалшифициране на подпис и злоупотреба с лични данни, несъобразена скорост, и други.Също така - жалба срещу служителя, който е приел мъж да подпише договор с женско име.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Не ти трябва човек в Глобул, а жалба в най-близкото поделение на МВР за измама и фалшифициране на подпис и злоупотреба с лични данни, несъобразена скорост, и други.Също така - жалба срещу служителя, който е приел мъж да подпише договор с женско име.
      Точно така Щото то по тая логика аз мога да се представя за Бойко Борисов и да обявя война на Замунда или пък да пратя посланици на Луната... Малоумни изпълнения бол, баси...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар

      Working...
      X