Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпросче за една Нокиа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпросче за една Нокиа

    Имам еедин въпрос към някой колега който ползва тази нокиа - 5530 ( дано да има такива ) значи вчера я си я купих и разгадах всичко освен слушалките .. пускам си аз слушалките да слушам музичка .. всичко добре .. ама много слабо се чува тая музика .. увеличено е докрай , всички настройки са направени . по едно време се усещам че има 2 копченца върху щипката за дрехи - натискам едното копче - почва да си свири вече както трявба , ама като пусна копчето и пак старата история .. пробвах да го задържа и да си остане в това положение ама .. не . та въпроса ми е кво да направя че да ми свири като хората тая нокиа
    Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP


    #2
    намирисва ми на нещо сбъркано с това хендс фри
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      Колега, купи си едни свестни слушалки или припкай там от където си закупил Нокиа-та да ти ги сменят - все пак са част от комплекта и е недопустимо да не работят. Малко или много дори имаш 3 дневен срок да се откажеш от покупката!
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        Бегом там където си го взел и да ти сменят слушалките.На жена ми взех такава нокия и свири много добре, със и без слушалки.
        http://karate-bg.com
        Пътна помощ в София

        Коментар


          #5
          май няма да стане работата да хода да се разправям , защото си го взех от гет.бг а аз съм от Пловдив . явно ще трябва да си купя по свястни слушалки . все пак мерси за отговорите
          Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP

          Коментар


            #6
            Вземи едни слушалки от някой познат и пробвай.
            http://karate-bg.com
            Пътна помощ в София

            Коментар


              #7
              мамка му и прасе :D оправих проблема с слушалките - работата беше там че жакчето не беше мушнато докрай ( хубаво че прочетох ей сега в нет-а че да разбера за кжо иде реч :D :D :D )
              Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP

              Коментар


                #8
                ...

                MitioLudiq написа:
                мамка му и прасе :D оправих проблема с слушалките - работата беше там че жакчето не беше мушнато докрай ( хубаво че прочетох ей сега в нет-а че да разбера за кжо иде реч :D :D :D )
                Eeee, благодарение на проблема със жакчето сега и аз разбрах моя проблем Имаш една черпня от жената Важното е да се мушне докрай!!!
                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                Коментар


                  #9
                  ТО ако е за жената и мушкането докрай Хмммм ....
                  http://karate-bg.com
                  Пътна помощ в София

                  Коментар

                  Working...
                  X