Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся една песен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся една песен

    Здравейте!Снощи в дискотеката звучеше една много ритмична,мисля че гръцка песен,която много ми хареса.Докато течеше песента,на видеостената пуснаха клип(не съм сиг дали е за песента,но предполагам..). В клипа показват двама мъже в кола,като камерата ги снима от предния прозорец,облечени са със селски дрехи,единия носи полицейски слънчеви очила.В клипа също така има и момиче с кънки,до колкото помня.И така се редуват кадрите..Ако някой се досеща коя може да е песента,нека сподели,ще съм му благодарен
    Punto 1.2 75hp '95

    #2
    Много ще си са бил напил защо не пита дж я
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      #3
      На слука ти пускам тая песен. http://vbox7.com/play:1e5dea65

      Коментар


        #4
        Изпълнителите са двама мъже...весела песен..въртят я по чалготеките
        Punto 1.2 75hp '95

        Коментар


          #5
          Я изтънаникай нещо

          Коментар


            #6
            coolboby написа:
            Я изтънаникай нещо
            Ти, е*аваш ли го или? И за да бъде коментарът ми един вид по темата, ще дам съвет - по-добре по скайп да ти тънаника на ушенце, тъй като тук ще да бъде сложно с .
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              Купи си телефон с функция за разпознаване на песните и ще се родиш! Който не ме разбира нека провери, какво e Track ID!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                пиши ми в скайп:go4et0o и ще видим дали,ще уцеля

                Коментар


                  #9
                  Всеки симбиан телефон може да се сдобие с тази функция, достатъчна е програмата shazam и достъп до интернет. Ама български песни май не разпознава.
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #10
                    http://www.youtube.com/watch?v=m3YqwPoEFmw Yellow_Flash_Colorz_PDT_18

                    Коментар


                      #11
                      van_dal написа:
                      Всеки симбиан телефон може да се сдобие с тази функция, достатъчна е програмата shazam и достъп до интернет. Ама български песни май не разпознава.
                      Разпознава!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        van_dal написа:
                        Всеки симбиан телефон може да се сдобие с тази функция, достатъчна е програмата shazam и достъп до интернет. Ама български песни май не разпознава.
                        Разпознава!
                        Сега остана и някой да даде линк, че не я открих, и цена няма да имате :D
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          fast forward написа:
                          http://www.youtube.com/watch?v=m3YqwPoEFmw Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
                          Пффф, Боже, изобщо не се сетих за тая песен, а я знам почти на изуст

                          Коментар


                            #14
                            fast forward написа:
                            http://www.youtube.com/watch?v=m3YqwPoEFmw Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
                            Наистина весела песничка Ама мацката не ще да е гъркиня... може да е нашенка или рускиня...ония пацули там на кънки не мойш ги качи

                            Коментар


                              #15
                              Vladim написа:
                              Купи си телефон с функция за разпознаване на песните и ще се родиш! Който не ме разбира нека провери, какво e Track ID!
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар

                              Working...
                              X