Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто от Видин....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто от Видин....

    Здравейте колеги, харесах една обява за Пунто, но ми е доста далеч. Дали има някой, който да го е виждал или да му е по път да го погледне и да качи малко снимки от погледа на купувач, благодаря предварително на отзовалите се. На първо четене изглежда много лъскава, но като се загледах десния преден калник изглежда много къдрав, а и на шоф. врата над ключалката има чукнато, затова искам да видя малко реални снимки и на салона и на двг. както и дали двг. работи добре. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...122&f1=details
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    На мен ми се струва ,че е измита доста обилно ,че да изглежда толкова лъскава...Освен калника и вдлъбнатото до ключалката се загледай и точно под гледалото на шофьора има една вертикална линия ,изглежда като ударено... И още нещо ,което забелязах ,но не знам как да си го обясня ... на снимката дето е отзад и отляво ,точно в лявата долна страна на капака на багажника има нещо зелено... ПП:Сега забелязах ,че се забелязва и на другата снимка ,която е отзад... Пък и автора на обявата е написал "външни забелеШки" ...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Predatorsi написа:
      ПП:Сега забелязах ,че се забелязва и на другата снимка ,която е отзад... Пък и автора на обявата е написал "външни забелеШки" ...
      Софавто и още една камара стойкаджииски автокъщи също правят правописни грешки, а за обикновения "потребител" какво остава Ванка, за жената ли е колата?

      Коментар


        #4
        Да за жената е, на снимките изглежда много лъскаво, но и аз като гледам има на много места натиснато, затова пуснах темата, ако някой го е гледал да каже мнение.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Ванка,какво ще кажеш за това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...093&f1=details не го познавам тоя продавача,просто видях обявите в търновско...вярно,че е хилядарка отгоре,но е регистрирано,с газова е и е две години по-ново Вероятно си ги гледал тук,но аз все пак да предложа
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            paralesa написа:
            Ванка,какво ще кажеш за това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...093&f1=details не го познавам тоя продавача,просто видях обявите в търновско...вярно,че е хилядарка отгоре,но е регистрирано,с газова е и е две години по-ново Вероятно си ги гледал тук,но аз все пак да предложа
            ...и метла бонус

            Коментар


              #7
              Престъпление е да се сложи АГУ на тази колица.
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                #8
                gantcho написа:
                Престъпление е да се сложи АГУ на тази колица.
                както и да се сложи теглич , като на първото Аз съм за това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...485&f1=details Серво , АБС , ако и смъкне малко Има си номера ...
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #9
                  RoMeO_156_GTA написа:
                  ...
                  Абе, къде ги намираш тези аватари с тези пищни балкони? Yellow_Flash_Colorz_PDT_01Сори за спама!
                  SEAT Leon Cupra 300
                  Triumph Street Triple 765 R

                  Коментар


                    #10
                    VooDoo написа:
                    RoMeO_156_GTA написа:
                    ...
                    Абе, къде ги намираш тези аватари с тези пищни балкони? Yellow_Flash_Colorz_PDT_01Сори за спама!
                    Всичко от мене тръгна

                    Коментар

                    Working...
                    X