Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли колега, който да работи в Мобилтел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли колега, който да работи в Мобилтел?

    има ли някой да работи в мтел
    STILO 1.4 16v.

    #2
    мда, аз ...
    Fiat Brava 1.4 12V

    Коментар


      #3
      имам LG арена ама е кодирано казаха ми че от мтел може да ми дадат кода кода как стоят нещата
      STILO 1.4 16v.

      Коментар


        #4
        или да ти драсна на скайпа
        STILO 1.4 16v.

        Коментар


          #5
          И за това пускаш тема, да търсиш човек ... Е нема да се опрайме ...
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            струва ми се, че това което искаш няма да стане
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Колега, отговорил съм ти на лично, тъй като нямам скайп тук на работа
              Fiat Brava 1.4 12V

              Коментар


                #8
                Dandy, понеже в профила ти пише ВТ/София, искам да те попитам в кой от двата града работиш, защото имам едно Е51 за ремонт.

                Коментар


                  #9
                  В София, но не съм в магазин, а на Кукуш в централата. За ремонт - ако е гаранционен - ф-рата и гаранцията и в сервиз го оставяш. Гледам, че си в Търново - там сервиз вече няма. Остави го в офис на мтел и ще го пратят най-вероятно у Варна. Там май са най-кадърни
                  Fiat Brava 1.4 12V

                  Коментар


                    #10
                    Dandy, проблема не е толкова сериозен. Когато го купих, преди почти 2 години още в самото начало се чуваше слабо от слушалката. Вече избеснях и ще се възползвам от гаранцията си и ще го дам. Вероятно трябва да се почисти, но това ще го свършат в Мтел.Може да звучи глупаво, но трябва ли да си запазя информацията на компютъра преди да предам телефона в Мтел или просто може да си махна карта памет?

                    Коментар


                      #11
                      Ако инфото ти е на картата с памет, си я вземи, тя не трябва за такова нещо.... Даже е препоръчително да си я извадиш да не се изгуби уж. И зарядно не трябват, нито кабели. Само апарата с батерия ) По принцип някои апарати са с по слаб звук, не знам какво разбираш под слабо. Малко глупаво ще те посъветвам, сигурно си го направил, но все пак по време на р-р виж опциите за увеличаване на звука, да не би да е от това. На тоя телефон звука при звънене от отделно място ли се чува (с отделен говорител ли е отзад примерно) или от мястото, откъдето слушаш (слушалката) ? Абе каквото и да е, върви в магазин, там ако не ти помогнат го остави ако искаш
                      Fiat Brava 1.4 12V

                      Коментар

                      Working...
                      X