Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За или Против турските сериали

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Vladim написа:
    tomazo написа:
    да бе да лее се ,не може ли вместо турските сериали да дават концертите на пайнер примерно
    Не, защото са по-просташки! :D
    Очаквах друг отговор и да те "затапя" със " че могат да се използват с медицинска образователна насоченост " :D
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #47
      Аз съм твърдо против. Те нестига че по всеки канал има поне по един такъв сериал ами някой даже и по два епизода пускат , навсичкото отгоре ами и денем ги повтарят Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 , направо ужас . Толкова няма ли някакви други филми ами тези сапунки по цял ден дават.

      Коментар


        #48
        tomazo написа:
        Очаквах друг отговор и да те "затапя" със " че могат да се използват с медицинска образователна насоченост " :D
        Виж... веднага ще се съглася, че изпълнителките на фолк тупалки с много добър успех биха се вписали, като актриси в специфични филми! :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #49
          ....по Animal Planet

          Коментар


            #50
            ...

            Нито съм привърженик, нито съм противник на турските сериали. Смятам, че прекалено много внимание се обръща на тяхното съществуване. Всеки жанр си има публика, има си и противници... Дали ще е "Перла", "Хаус", "Изгубени", "Силикон за рая" или "Бягство от затвора" - кой ще определи по-стойностния и по-нискокачествения? По същия начин аз мога да пусна анкета "За или против футболните мачове?". Защото за мен футбола е една простотия, която ми е крайно безинтересна. Я си представете, че по телевизията започнат да излъчват само високоинтелектуални филми с дълбока тематика - я останат 2-3ма зрители, я не...А като гледам другия телевизионен фон, турските сериали дори ми се виждат като едно по-високо естетическо ниво от всичките Азиси, Слави Трифоновци, Иван-Андреевци, Сашо Диковци и фамилията Халваджиян, която имам чувството че ме атакува от всички налични "елитни" телевизии. Искам само да уточня, че не изчетох всички мнения по темата, така че ако се повтарям с някого, извинете ме. И ако трябва да избирам между "Листопад" или "Брак с чужденец" от една страна и "Забранена любов" или новата "Клиника на третия етаж" от друга, определено бих избрал първите.
            Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
            Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

            Коментар


              #51
              Ама, голям рев пада в тези сериали . Половината време от епизода някой лее сълзи.
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #52
                На мен ми прави впечатление склонността на героите да си говорят сами, за да може някой, скрит зад вратата, да чуе нещо, което не трябва.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #53
                  За мен са без значение, тъй като не гледам никакви сапунки и нямам интерес към тях. :D
                  Уважавам тези,които ме уважават!
                  Clube do Marea!

                  Коментар


                    #54
                    Гласувах ЗА. И ведага обяснявам защо. През живота си не съм гледал нито един епизод на нито един сериал. В така пуснатата анкета, обаче, ми се струва, че авторът е имал нещо предвид не сериалите по принцип, а точно турските сериали. Не виждам с какво точно турските сериали са по-добри или по-лоши от тези на САЩ или Колумбия - това са все убийствено скучни сладникарски и безумно евтини глупости независимо от националността. Всъщност, гледал съм няколко кадъра случайно от един тусрки сериал - имаше репортаж по БТВ. Това, което видях, дори ме навежда на мисълта, че евентуално турските сериалчета може и да са по-квалитетни по простата причина, че имаше и снимки на открито. Докато в латинамериканските сериали цялото действие се развива в някакво студио с 3 стаи, където 5-има бездарни актьори припадат от любов и омраза един към друг.Та затова гласувах ЗА турските сериали. Изобщо сапунките задоволяват някакво търсене от определен зрителски контингент - предимно майки гледащи децата си и пенсионери. Щом има търсене, нека има и предлагане. Но не обичам да ми се втълпява чрез резултати от анкети, че трябва да съм против точно турските сериали.
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #55
                      Алоууу, моля, моля! Аз съм майка, гледаща детето си, но не употребявам такива неща! Обаче трябва да си призная, че сутрин си пускам за фон поредния епизод на "Дързост и наглост". Предпочитам, като ми остане свободно време, да ви чета простотиите из форума или да чета книга.
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        #56
                        Irka_fihi написа:
                        Предпочитам, като ми остане свободно време, да ви чета простотиите из форума или да чета книга.
                        А ние сме плодовити творци на простотии, няма съмнение. Относно книгата - не се прави сега на интелектуалка!
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #57
                          Гласувах "за мен са без значение" по простата причина, че САПУНКИ не гледам, независимо в коя страна са произведени.
                          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                          Коментар


                            #58
                            Че то нашия форум, от дето и да го погледнеш си е един дъъъълъг сериал

                            Коментар


                              #59
                              И аз гласувах,"за мен са без значение"... На които му харесват,нека си ги гледат хората.. Аз лично,не ги гледам и не ми прават впечатление..Премествам на друг канал и това е.Но примерно Бабата ги гледа и щом и харесват нека си ги гледа жената..Какво пък толкова,някакъв си боза там.. Толкова много други глупости дават,че вече сапунките дори и не ми прават впечатление...
                              Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                              Коментар


                                #60
                                Окей за мен беше важно какво мисли по - голям кръг от хора Отностно колегата , който натърти на думата "турски" Ще оставя без коментар понеже няма как да се изкажа за позицията си спрямо някои "малцинства" без да наруша правилата на форума ... но като цяло идеята на анкетата не е такава . По принцип идеята на всяка анкета е да провери мнението на повече хора с цел по - ясна представа за нещата.От въпросната тема разбрах няколко неща , които потвърждават мнението ми за Българина като цяло Благодаря на всички , които исказаха своето мнение без да се притесняват уважавам това

                                Коментар

                                Working...
                                X