Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За или Против турските сериали

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Jivko Georgiev написа:
    ...П.П Умишлено нямаше неутрално мнение в темата , защото подобен термин не същесвтвува всеки малко или много има отношение към нещо било то и подсъзнателно Отговори като "неутралните" за мен са един вид лесен изход от ситуацията без засягане на ничии интерес въпреки , че имате мнение по въпроса
    Живко, погледнах ти профила, верно ли си 90та година раждан? Че то това беше вчера бе, помня как щипех съученичките по дупарите, а после ги натисках в някой по самотен ъгъл... Предвид, че си далеч от каквато и да е история, че дори и "национал-нихилистична" - не вижда ТИ, хлапе на едва 20 години какво можеш да имаш против турските сериали? А и като гледам - кадъните никак зле не изглеждат - у нашият сериал само една Саня беше що-годе ставаща, но ако не се цупи или гледа тъжно... Аз лично не бих простил нито на Инджи, нито на всички минджи от турските сериали, особено ако се върна пак на 20 - като знам как ме цепеха хормоните тогаз...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      Хаха това , че ти си на определена възраст не значи нищо И разбира се , че информацията от профила ми е вярна , защо да лъжа ?За мен е гордост , че на тези години имам изградени позиций и приоритети ако ти си бил зает само с това да гониш мацки , котки и така нататък.... аз не се ограничавам само с това.То по твоята логика не трябва и да гласувам ?!?!? Защото съм само на 20... И като гледам май и тебе те държи пубера щом се кефиш на подобни персонажи То вярно , че на времето е нямало кой знае колко еротика по телевизията ама това е прекалено

      Коментар


        #18
        jenshen73 иска да ти каже, че на твоите години, в 20.00 бяхме под ръка с някоя кака, а не се чудехме кой сериал ще дават родните "телевизий".Другото, което искаше да ти каже, защото ти акцентираш на "турски", е че принципно, теб няма какво да те дразни в националността на сериалите. Както и нас.Ако ще от Мозамбик да е, не ме дразни защото не го гледам.
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #19
          Мен не ме дразни фактът, че сериалите са турски. Дали ще са турски, гръцки, български или мексикански - вси ми е тая. Дори честно да си кажа, предпочитам тези добре направени турски сериали пред супер евтините латино-сериали или американските бози от типа "Дързост и красота"....Друг е въпроса, че ме дразни, че дават през целия ден и по двете национални програми дават САМО сериали. Без значение националността им.А това, че били направени да ни "промиват мозъците" - по-голяма глупост не бях чувал. Та ние сме 6 милиона (изключвам другите етноси) - една трета от населението само на Истанбул. Едва ли някой ще тръгне да хвърля луди пари за малката ни държавичка А и тези сериали са хит не само тук, а и в огромна част от света, вкл. и Австралия.Относно порядките в сериала "Листопад" - имайте предвид, че е правен по роман, писан през 30-те години на миналия век. В заключение, не съм против сериалите поради националността им, но съм против факта, че по цял ден дават само сериали. Изчезнаха документалните и игралните филми от ефира на националните телевизии. Което е жалко.Гласувам "ЗА", защото усещам във въпроса така, както е зададен националистически елемент, а съм против това.

          Коментар


            #20
            Живко, първо ти никак, ама никак не си в позиция да определяш какво ще се излъчва в прамтайма. Второ - по-тъпо не можа ли да си задаеш въпроса. Какво като са турски? Сега против кое трябва да съм:Турски са?Сериали са?В прамтайма са?Да не говорим, че около 60% от домакинствата имат кабелна телефвизия. Което означава, че във всеки един момент можеш да избираш измежду поне 8-9 канала. И това ако не владееш чужди езици. На тези си години имаш изградени "позиций" ( който и да е тоз позиций ), но не знаеш елементарни правила в българския език?
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #21
              Аз съм против. Не защото са турски сапунки, а защото са сапунки. По цял ден дават такива глупости. Ок, през деня бабите ги гледат, забавляват се, ама вечер от 20:00 до 22:00, и по НОВА и по БТВ, вече е прекалено. Поне според мен. Побеснявам като ги видя и сменям канала веднага или си пускам филма на компа, както снощи.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #22
                Аз съп против, ама не само за турските, ами по принцип да се отделя толкова много време за излъчване на сериали.Ами за мен би било по добре като имам време и съм си у нас , като пусна релевизора в 1 или 2 или 3 часа след обяд да има някое свясно предаване, отколкото сериал.В такъв случай сядам на компа, или дикавъри и това е друго решение няма за мен

                Коментар


                  #23
                  Вие може да имате против ама телевизиите са търговски дружества чиято основна цел е ... печалба.Така че просто менете канала и стига сте се тормозили.Е, ако имате само един телевизор и не можете да се преборите с половинката/майка/сестра за дистанционното - това вече е вътрешносемеен проблем, не е на сериалите.Аз лично имам 170 канала на цифровата в хола, ама във вторник си бях полегнал да чета книга в спалнята докато жена ми си гледаше Листопада на големия телевизор.Все пак заедно сме го купували - не мога да я карам все в спалнята да си гледа филма - трябва да има някаква равнопоставеност.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #24
                    Yavor написа:
                    Все пак заедно сме го купували - не мога да я карам все в спалнята да си гледа филма - трябва да има някаква равнопоставеност.
                    А не, един път разглезиш ли ги - няма връщане назад :D При мен не стига, че само тя използва повечето техника - котлони, печка, абсорбатор, пералня, прахосмукачка, ами и с телевизора ще се разпорежда
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #25
                      style34 написа:
                      Yavor написа:
                      Все пак заедно сме го купували - не мога да я карам все в спалнята да си гледа филма - трябва да има някаква равнопоставеност.
                      А не, един път разглезиш ли ги - няма връщане назад :D При мен не стига, че само тя използва повечето техника - котлони, печка, абсорбатор, пералня, прахосмукачка, ами и с телевизора ще се разпорежда
                      Аз съм горд да кажа че използвам всичкта техника в къщи - ко да прайш кат я няма жената трябва да се яде... Затова и съм купил миялна - мразя да мия чиниии. Пък с дребния като ос..рем къщата пускаме дружно прахосмукачка.Ама най голямата конкуренция за черната техника ми е точно 6 годишния калпазанин - ако успея да го изгоня от компютъра - веднага ми сяда на ЛЦД-то - в неговата стая бил по-малък телевизора и не му харесвал, представяте ли си... Вече не остана мое царство - ко да правя - примирих се. Моето време настъпва след 11 вечерта - като си легнат си слагам VAT69 два пръста с три бучки лед и си пускам филм да ме приспи на дивана
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #26
                        Може да съм заврян зет, може да съм под чехъл, ама дистанционното не го давам за нищо на света!

                        Коментар


                          #27
                          Immortal написа:
                          Може да съм заврян зет, може да съм под чехъл, ама дистанционното не го давам за нищо на света!
                          Тебе те знаем какъв ’турчин’ си...
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #28
                            Честно казано предпочитам да дават повече български сериали, всичко турско( като толкова хора искат да го гледат) да се отдели една отделна турска тв която повечето хора с кеф да пропускат става вече банално турски новини 100 турски сериала сотава и сънчо на турски да пуснат.
                            Ползвайте мигачи!

                            "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                            Jim Morrison

                            Коментар


                              #29
                              Malone написа:
                              jenshen73 иска да ти каже, че на твоите години, в 20.00 бяхме под ръка с някоя кака, а не се чудехме кой сериал ще дават родните "телевизий".Другото, което искаше да ти каже, защото ти акцентираш на "турски", е че принципно, теб няма какво да те дразни в националността на сериалите. Както и нас.Ако ще от Мозамбик да е, не ме дразни защото не го гледам.
                              ама все едно сме си го говорили, преди да му го преведеш И кой да го ева е тоя византиец Телевизий?
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                #30
                                Това е втория братовчед на Батерий от hardware.bg Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                                www.cyxap.com

                                Коментар

                                Working...
                                X