Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредната мутренска проява

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Сутринта по Нова, адвоката на Галев обясни, че всъщност непълноленият 16 годишен син на Галев бил жертвата...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      "какъвто е бащата , такъв и синът" или, ако искате "крушата не пада по далеч от дървото" всичко е въпрос на възпитание и на елементарна ценностна система. Да речем, че синът е келеш и е решил да се обади на баща си защото е "сила" в онзи край, ама бащата явно не го слуша главата за да му уйдисва на акъла. Знаете ли моя баща, ако беше в такова обществено положение ? Първо аз няма да си позволя да си искам беплатно возене (защото така съм възпитан), второ няма да се обадя на баща, си ако не ме пуснат безплатно на лифта (защото така съм възпитан) и трето, ако си позволя такова обаждане към моя родител той със сигурност не само, че няма да ми съдейства, ами ще ми "ореже крилата" така, че другия път ще искам двойно да си платя !Всичко е въпрос на възпитание и на елементарна ценностна система!
      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

      Коментар


        #18
        Както винаги в тая държава - престъпниците са на висота!

        Коментар


          #19
          Не знам за, каква намеса на тълпа над тези обезумели идиоти иде реч?!? Защото аз видях, че през пункта минава по някой и друг скиор през половин минута. И интересно кому е нужно да се прави на мъж изправяйки се пред побеснели изроди, които както са се сбили без да им мигне окото могат да те и гръмнат?!?? После пак полицаите ще ги пуснат по мило по драго. Според мен не арогантното поведение на идиотите е толкова фрапиращ факт, колкото бездействието на полицията!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            .............Нецензурни думи не се допускат. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #21
              Айде снощи е имало и продължение явно на случката: http://dnes.dir.bg/2010/02/03/news5812510.html
              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
              Ex.Opel Astra

              Коментар


                #22
                Няма никаква логика Пак пясък в очите на народа....

                Коментар


                  #23
                  kiro_of_the_day написа:
                  Сутринта по Нова, адвоката на Галев обясни, че всъщност непълноленият 16 годишен син на Галев бил жертвата...
                  Мдааа, слушах му и аз простотиите...Малко по късно, по БТВ, майката на "жертвата" се жалваше, че полицаите го били удряли, държали го в коридора 30 часа с белезници, до отворен прозорец, а навън било -15 градуса, ауууу...
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #24
                    Irka_fihi написа:
                    ...а навън било -15 градуса, ауууу...
                    Дали да го пуснали на ски или е избягал? На тоя студ мама надали го е пуснала доброволно. Което обяснява явно защо картата му е била в къщи "забравена"

                    Коментар


                      #25
                      coolboby написа:
                      За човешкото държание не е виновен Абсурдистана....
                      За да сме Абсурдистан точно човешкото и липсата на такова са причината колега. Защото държавата се определя не от оправниците а от тези които за ги избрали, от тези които си мълчат и си трайкат.Не законите а тяхното неспазване и двоен стандарт при прилагането им водят до това което се случва.

                      Коментар

                      Working...
                      X