Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От коя държава е внесен вашият автомобил?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Моят автомобил е внесен от Италия .
    Уважавам тези,които ме уважават!
    Clube do Marea!

    Коментар


      #32
      batabit написа:
      хайде сега като има толкова много италианки кажете кои са нещата които трябва да и се оправят след внос..
      Бутала и тем подобни несъстоятелни нещица :D
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #33
        ntodorov написа:
        batabit написа:
        хайде сега като има толкова много италианки кажете кои са нещата които трябва да и се оправят след внос..
        Бутала и тем подобни несъстоятелни нещица :D
        :D Аз си мислех целия двигател за всеки случей и ходовата част и купето :Dкажете сериозно сега плс или пратете някой линк на личен мерси
        Ползвайте мигачи!

        "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
        Jim Morrison

        Коментар


          #34
          Моето фиатче е някакъв мелез от Innichen, границата между Италия и Австрия.Живяло е на 1300 м. височина и резултата е че е ужасно изгнило отдолу и малко задните калници, а е 97 год.Като го взех спираше с едно колело, и маслото не беше сменяно от над 3 години беше станало като грес. Типичната италианска кола
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #35
            Моята е от Швейцария, освен 180 лв за Технотеста през 2008, които още не мога да преглътна, имам здрав двигател с изгнило купе
            Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
            ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
            ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
            ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

            Коментар


              #36
              Докарана лично от мен от Германия,карана от 150кг прасе-жена ,италианка ,недостатъка и беше ,че беше счупена седалката и облегалката на водача,но срещу 20 евро ми я завариха в близкия сервиз,за сега дертове йок.
              Marea HLX 147ps

              Коментар


                #37
                Моята е от Сан Марино
                Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                Коментар


                  #38
                  Бравата е внос от Италия, някаде около Флоренция, а Уното е купувано в България от n-ти собственик.
                  Fiat Brava 1.2, 16V, 82 к.с., 2000 г.
                  Fiat Uno 60, 1989г.

                  Коментар


                    #39
                    Мареата е от Милано!п.с.Бившето ми Типо е произведено март 1993 г и беше с дата на първа регистрация в БГ април 1993 г!
                    now. BMW E39 523i '98 170hp
                    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                    Коментар


                      #40
                      Punto-то е внос от "Bella Italia", по-точно от Монца в близост до Милано, а пък Uno-то беше от Австрия.
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        #41
                        От Италия са ми колите - северна Италия. Никакви проблеми. Номерът е да си отваряш очите когато купуваш. А, и са купувани от Горубляне. Ама след обикаляне на цялото Горубляне няколко пъти с майстор.
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #42
                          Гласувах по инерция за Италия макар,че колата я взех от първия и собственик тук-джамбазин ползващ я като лична Все още си рисувам "прекрасната картинка" на реалната история на автомобила,та ето двете версии1 Версията на продавача-лично съм си я внесъл,гледал съм си я,затъмнявал съм стъклата с мерак,ала бала продавам я щото се разведохме и искам да "прекарам" жената,за да не вземе и стотинка от колата(затова и писахме продажната цена 800лв,а всъщност му броих 3400)2 Ноята версия и реалната картинка-колата най-вероятно наистина си я внесъл,но не е успял да я продаде,защото е била бита и си я е карал той...Има побългърявани елементи по нея,които засега не ми създават ядове,дано и занапред е така. Колата НЕ Е била мареа,а маренго и със сигурност не е затъмнявал той стъклата ,защото е със заводското затъмняване,не е със стандарното фолио ползващо се тук Преправена е и регистрирана като пътническа,което не е кой знае какво. Вероятно и самия двигател е бил сменян тук,защото по документи номера на двигателя е "без номер" или "корозирал" Та значи си е била порядъчно използвана и малтретирана служебна кола захвърлена в Италия и съживена тук за нов живот :D
                          ex.Мареа ТД100

                          Коментар


                            #43
                            Швеицария
                            Прикачени файлове
                            Целта е една,скороста е различна - HGT !

                            Коментар


                              #44
                              моя ФИАТ от Италия
                              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                              FIAT BRAVO 1.8GT
                              FIAT BRAVO 1.9TD ex

                              Коментар


                                #45
                                dikanio написа:
                                Италия. Свалиха я от автовоза с един пръст прах по нея и паднал акумулатор - трябваше да я запалим с кабели от друга кола. Не искам и да знам историята и каква е, че сигурно ще колабирам Yellow_Flash_Colorz_PDT_37. Важното е, че издаяни 2 години и 400000км без да пипам нищо по нея, което сигурно е рекорд за италиянски автомобил. На третата вече, нещата стоят по-друг начин , едва ли е нужно точно на заклетите фиатаджии да обяснявам с подробности
                                тооо не само за италианските ами по принцип си е рекорд.. ти си за гинес бе човек...осъзнаваш ли какво ти се е случило...400000км, за 2 години, без да пипаш нищо!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X