Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупи ми се монитора ;]

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колега, на старата ми работа имаше такъв монитор, един мой приятел също имаше и двата го правеха това нещо. Единствената оправия е с тупаник отгоре. тогава се оправя, до следващия път. За отремонтирване немога да ти кажа нищо. Ако имаш възможност си вземи едно LCD, вече са на доста прилични цени
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #17
      Има ли тонколонки близко до него? Най вероятно се е намагнетизирал, и аз имам същия монитор и чат пат се получава така - позеленява целия, но го оправям с "Degaus" има го в менюто на самия монитор

      Коментар


        #18
        Едно време имах подобен проблем изчезваше Червеният цвят, в резултат на което цялата картина позеленяваше/посиняваше. Оказа се , че си купих нов монитор. Онзи чат-пат се оправяше като го ударя с лявата ръка отстрани, долу. Отгоре не ставаше. На него нямах възможност да пробвам с друг кабел, нито на друга видеокарта, а и беше малък, та ми изпадна нов, и го купих. Не знам какви са ти възможностите, но ако съм на твоето място, бих си купил ЛСД телевизор 26" , евентуално с резолюция 1920х1080 (не знам дали има такива), или направо 32"-ка, и него - кеф ти като монитор, кеф ти като телевизор.

        Коментар

        Working...
        X