Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупи ми се монитора ;]

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупи ми се монитора ;]

    Здравейте колеги преди 20 мин монитора ми стана с някакъв зелен оттенък.И преди 2-3 пъти пак ставаше така, ама за 1-2 сец. само. Какво може да му е станало, и има ли смисъл да ходя да го ремонтират или да си търся нов Samsung SyncMaster 795DF
    Тря'а напиша нещо тука, нали

    #2
    Погледни първо дали хубаво е сложен кабела, размърдай буксите, извади ги, огледай ги и пак ги сложи. Или си намери за проба друг кабел.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Ами направих го това.Не иска да се оправя.Някакъв много гаден зелен оттенък.То не е и точно зелен...
      Тря'а напиша нещо тука, нали

      Коментар


        #4
        Ако е върху цялата площ на екрана там е проблема но ако е само в левия долен краи примерно тогава е лошо...провери пак кабела извади го и го сложи пак
        Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

        Коментар


          #5
          Ако не разбираш от монитори, носи го в някой сервиз и в зависимост от цената, която ще ти кажат, реши дали ще го правиш или ще си купуваш нов.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            Ами на целия екран е. Ще го видя утре сутринта как ще е.И кабелите ще видя.. :D
            Тря'а напиша нещо тука, нали

            Коментар


              #7
              Ако пак прави този проблем пробвай на друг компютър и ако там няма проблем значи буксата на компютъра не прави контакт.
              Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

              Коментар


                #8
                То какво може да и стане на таз букса.. то нито кабела нито буксата, ей тей от нищото стана тей зелено :D
                Тря'а напиша нещо тука, нали

                Коментар


                  #9
                  Предполагам,че проблема ти е в самия монитор,може да е и от студена спойка на някой елемент.
                  Fiat Brava 1.6 16v 97г.
                  Citroen C4

                  Коментар


                    #10
                    Колеги преди 5 мин се оправи монитора :D след това премигна за 1 сец и сега пак си е добре.От какво може да е станало тва
                    Тря'а напиша нещо тука, нали

                    Коментар


                      #11
                      Според мен е от кабела. Моя по едно време целия почервеняваше от време на време. Вземи друг кабел и пробвай.
                      ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                      Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                      Jet Black E46 M3

                      Коментар


                        #12
                        GbGzTeaM написа:
                        Колеги преди 5 мин се оправи монитора :D след това премигна за 1 сец и сега пак си е добре.От какво може да е станало тва
                        Аве пак си са напил нищо му няма на монитора
                        Целта е една,скороста е различна - HGT !

                        Коментар


                          #13
                          Много лесно се определя дали проблема е в кабела/видеокартата, или самият монитор. Просто пусни менюто на монитора и виж дали има дефект и върху него. Ако той е наред търси проблема във връзките или компа.
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            По кабела от комп. идват трите цвята + синхронизациите. Възможните причини са драйвери, видео карта, кабел, студена спойка по монитора или отзад на пушката на кинескопа се базика връзката. Ако е от студена спойка или лоша връзка по монитора при удар по него или ще се оправи или ще идват останалите цветове. Щом зеленясва значи най вероятно остава само зеленият цвят а син и червен се губят.

                            Коментар


                              #15
                              Проблем с кинескопа,проблем с автоматичният баланс и т.н и т.н...Що не го закараш да ти го прегледат хора,които най добре ще установят проблема след диагностика.Тук само боб се хвърля.

                              Коментар

                              Working...
                              X