Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Душата в рая и.... колата до края :)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Душата в рая и.... колата до края :)

    Trojaneca написа:
    тук е за хора и коли с души !!!
    Аз ти се чудя на акъла, ама честно. Коли с души...направо не ми се мисли, какви ще ги дрънкаш, ако се качиш на баш кола с душа
    Ако мислиш че CLS 63 AMG ML 63 AMG S500 E500 coupe 2009 E500 face lift G55 AMG GL500 Mitsubishi Lancer Evolution 10 не са коли с души ... като всички съм ги карал по близо 20-30км освен еволюшъна защото трябваше да го връщам по бързо ...
    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

    #2
    gelew написа:
    Trojaneca написа:
    тук е за хора и коли с души !!!
    Аз ти се чудя на акъла, ама честно. Коли с души...направо не ми се мисли, какви ще ги дрънкаш, ако се качиш на баш кола с душа
    Ако мислиш че CLS 63 AMG ML 63 AMG S500 E500 coupe 2009 E500 face lift G55 AMG GL500 Mitsubishi Lancer Evolution 10 не са коли с души ... като всички съм ги карал по близо 20-30км освен еволюшъна защото трябваше да го връщам по бързо ...
    E яено си ни изпреварил с няколко обиколки, спор няма :D(Kaрал си това в БГ ???? http://jalopnik.com/5137967/2010-mer...e-first-photos )
    Impossible is nothing !

    Коментар


      #3
      Да самоче черен имам снимка,но я затрих някъде и седана и купето само че седана беше някво CDI мисля 280 ...
      Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

      Коментар


        #4
        gelew написа:
        Trojaneca написа:
        тук е за хора и коли с души !!!
        Аз ти се чудя на акъла, ама честно. Коли с души...направо не ми се мисли, какви ще ги дрънкаш, ако се качиш на баш кола с душа
        Ако мислиш че CLS 63 AMG ML 63 AMG S500 E500 coupe 2009 E500 face lift G55 AMG GL500 Mitsubishi Lancer Evolution 10 не са коли с души ... като всички съм ги карал по близо 20-30км освен еволюшъна защото трябваше да го връщам по бързо ...
        Е ся ако и кажеш, че са ти проговорили, и сте се цункали.... Явно разбираш погрешно удоволствието да притежават добра, комфортна и нова кола. Ако ще трябва да одухотворяваме предмети - виж моят компютър има душа - като му кажа да намери нещо - веднага го намира, като му кажа да заспива, веднага заспива, като му кажа да се съблече - веднага докарва някой напет момък... Понякога се сърди, че го експлоатирам без да му купя хапчета за развитие на паметта, спрей за къпане, нова мишка.... ама нейсе... само тихо да не разбере, че се готвя да го сменям....
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          ele написа:
          gelew написа:
          Trojaneca написа:
          тук е за хора и коли с души !!!
          Аз ти се чудя на акъла, ама честно. Коли с души...направо не ми се мисли, какви ще ги дрънкаш, ако се качиш на баш кола с душа
          Ако мислиш че CLS 63 AMG ML 63 AMG S500 E500 coupe 2009 E500 face lift G55 AMG GL500 Mitsubishi Lancer Evolution 10 не са коли с души ... като всички съм ги карал по близо 20-30км освен еволюшъна защото трябваше да го връщам по бързо ...
          Е ся ако и кажеш, че са ти проговорили, и сте се цункали.... Явно разбираш погрешно удоволствието да притежават добра, комфортна и нова кола. Ако ще трябва да одухотворяваме предмети - виж моят компютър има душа - като му кажа да намери нещо - веднага го намира, като му кажа да заспива, веднага заспива, като му кажа да се съблече - веднага докарва някой напет момък... Понякога се сърди, че го експлоатирам без да му купя хапчета за развитие на паметта, спрей за къпане, нова мишка.... ама нейсе... само тихо да не разбере, че се готвя да го сменям....
          нито аз ще те разбера някога нито ти мен!!! Опитвам се да обесня че всички и всичко покрай мен са коли всички сме маняци на тема коли било то семейството ми приятелите ми гаджето ми разговорите ни като се съберем са главно за бегачки казах главно не само има разлика не ме интересува мисленето ви защото според мен не сте попаднали на форум тук би трябвало да се събираме хора който чувстваме страста на италианките и си ги харесваме и който с каквото може си ги ъпгрейдва не форум -ДОМ,МАЙКА И ДЕТЕ !!!
          Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

          Коментар


            #6
            Колега, аз пък мисля, че ти все още не знаеш, какво означава "душа"

            Коментар


              #7
              Аз пък си мисля,че е време да промените форума да го направите-Форум за майки с деца,бащи с проблеми,който между другото карат Фиат и се лъжат и изливат гнева си в някакво интернет пространство !!! Та кое е кола с душа ако не AMG ? хахах чакам с нетърпение коментара ти !!!!!!!!!!!!!
              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

              Коментар


                #8
                не мисля (прегледай по предните страници) колегите още явно спинкат :P
                Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                Коментар


                  #9
                  не мисля (прегледай по предните страници) колегите още явно спинкат :P.Дори сам войнът е войн !!! :D
                  Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                  Коментар


                    #10
                    Аз вече казах - ти просто не знаеш, какво означава тази дума по отношение на един автомобил!Думата "мощност" далеч не означава "душа"...... а пък "AMG", освен мощности, друго няма

                    Коментар


                      #11
                      един приятел навремето така беше "праснал" всички мацки в квартала ако ме разбирате
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        Не!

                        Коментар


                          #13
                          колегата gelew е силно прав... примерите са хиляди. Бънджи скокове, Сноубординг, Планери, Колела, Коли, Мотори... човек намира страстта в подобни занимания. Адреналинови наркомани. Намираш удоволстието в дадено занимание и това те прави щастлив... п.с... А ако чуете на заклетите моторджии мнението им за мотора...... ей там ве4е е нещо страшно... и почустваш ли го веднъж... в теб е цял живот.
                          Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                          Коментар


                            #14
                            gelew написа:
                            Ако мислиш че CLS 63 AMG ML 63 AMG S500 E500 coupe 2009 E500 face lift G55 AMG GL500 Mitsubishi Lancer Evolution 10 не са коли с души ... като всички съм ги карал по близо 20-30км освен еволюшъна защото трябваше да го връщам по бързо ...
                            Колега, какъв мащаб си ги карал? 1:46 или 1:24 :D Ако знаеш аз какво F40 имам на бюрото и какви дрифтове прави...направо да му извади душата на човек Иначе да - личи ти, че си на 21
                            3.0CRD

                            Коментар


                              #15
                              gelew написа:
                              Аз пък си мисля,че е време да промените форума да го направите-Форум за майки с деца,бащи с проблеми,който между другото карат Фиат и се лъжат и изливат гнева си в някакво интернет пространство !!! Та кое е кола с душа ако не AMG ? хахах чакам с нетърпение коментара ти !!!!!!!!!!!!!
                              Вартбурга на баща ми.Фиата ми. Рендето ми ( в по-малка степен, понеже е още младо и неосъзнато ).Ама това при вас като гледам е основно на хормонална основа. За сега гонете жените, колите ги оставете за по-късно.В живота на мъжа интересите се редуват така: колело -> жени -> коли ( и жени ) -> самолети {(основно излитане и приземяване ) и жени }
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар

                              Working...
                              X