Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нещо не "отива"алфа форума,хакант.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нещо не "отива"алфа форума,хакант.

    Прибрах се отварам алфажията некви др.страници,хакнат бил май четахhttp://www.lancia-bg.com/forum/viewt...805&highlight=

    #2
    Не е хакнат, ами не са си платили така, като гледам. Домейна.Аман от неуки коментатори. Въпросния "Денис" имам предвид, не теб.До 24 Януари е трабвало да плати някой си Григор Стоичков, ама явно е забравил.Ако някой го познава, да му звънне на тел: 0888 520600Той сам си е публикувал телефона, информацията му е публична и е точно за това, за контакт с него.И ей ... Вин Дизел, слабост си ми, ама ... положи малко усилия бе братче ... пиши грамотно, моля те, направо настръхвам така ...
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Точно така. Неплатен домейн. Тц-Тц...
      Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
      Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
      Ex: Marea 2.4 JTD 2000
      Ex: Brava 1.6 1997
      Ex: Puntо 1.1 1994

      Коментар


        #4
        Ми тя цялата компания алфа ромео е на път да се срине,какво остава за форума им ...
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Лошо, ще ги спонсорираме поне още 10г. с покупка на части... :D Дано утре Григор го плати, кофти е без форума.

          Коментар


            #6
            Недей така Princo, 159 ми е една от мечтите. JTS версията. Скромно.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар


              #7
              Malone написа:
              Недей така Princo, 159 ми е една от мечтите. JTS версията. Скромно.
              Е и аз бих се кефил на една новичка дизелова брера или 159,ама квото такова.Ако ги закрият ще си купим по едно енцо ферари и така всичко се нарежда от само себе си
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                Абееееее, ’талянска му работа....

                Коментар


                  #9
                  Работи вече, Bager от алфистите развъртя телефона .
                  Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
                  Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
                  Ex: Marea 2.4 JTD 2000
                  Ex: Brava 1.6 1997
                  Ex: Puntо 1.1 1994

                  Коментар


                    #10
                    то и аз днеска гледам много алфаджии се навъртат тука... пък къде бил ключа за палатката п.п. как ме сърбеше да напиша алфаджий
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      Браво на пичовете, бързо реагират, така трябва.
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        #12
                        Malone написа:
                        Недей така Princo, 159 ми е една от мечтите. JTS версията. Скромно.
                        Споко http://www.topcars.bg/news.php?id=3483:
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #13
                          donnna написа:
                          то и аз днеска гледам много алфаджии се навъртат тука... пък къде бил ключа за палатката п.п. как ме сърбеше да напиша алфаджий
                          А по-правилно е Алфисти.Алфаджии си е направо обидно.
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            #14
                            До Автора-няма смисъл да коментираме нещо,което не е вярно!Ключ на темата!
                            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                            Коментар

                            Working...
                            X