Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво Означава За Вас Вашата Кола!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Някой по-горе много точно описа и моето усещане - мога да не правя секс една седмица, но не мога да не си карам колата всеки ден.Дори и да нямам работа, да не се налага да излизам никъде - намирам си къде да отида, само и само да я покарам.Не обичам да правя тунинги от типа "евтини спортни филтри" и "гърнета", предпочитам да си е "сток", но съм много близо до мнението на Явор Митев относно колите и душите.Ако жената ме изгони - къде ще ида? Естествено при колата

    Коментар


      #32
      То малко стана "Какво е за вас този форум"....

      Коментар


        #33
        Защо пък да не се кълнем?За мен лично Фиат не е нещо обикновено!!!Това е мания ,която те грабва и ти завърта главата на незнайни градуси...Въпреки ,че някои хора ,не харесват Фиат и говорят лоши неща за марката ,аз съм горд ,че карам нещо значимо!!!Това ,че е в долния ценови клас с повечето си модели ,мен не ме засяга!!!Всяка италианка си има душа и сърце ,и е като живо същество!!!Щастлив съм ,че баща ми ме накара да се влюбя в тези коли ,като все ми разправяше за Delta Integrale и как тя е ненадмината на всякакъв терен вече толкова години...От там се започна обясняването за обвързаността между марките АлфаРомео ,Фиат и Ланча...Искам да Ви кажа ,че съм изключително щастлив ,че карам Fiat Tipo ,не защото е нещо уникално ,но защото си има чар и сърчице ,което бие в 1585 кубически сантиметра!!!Гледал съм си винаги колата и ще продължавам да си я гледам! И съм изключително благодарен на моята приятелка ,че разбира какво изпитвам към колата си и дори подхожда със същия ентусиазъм към решенията и разбиранията за Tipo-то...Така ,че към автора на темата мога само да кажа ,НЕ се връзвай на коментари свързани с марката ,щом я харесваш и си я избрал - карай си я с кеф!!!
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #34
          Kuku написа:
          САМО да ви помоля да не се карате!!!И премисляйте малко написаното, преди да го публикувате
          Що? Такваз прекрасна тема за кавга!!! bachev: аз не съм фен на никоя марка - и... трябва ли да напусна форума?
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #35
            ele написа:
            Kuku написа:
            САМО да ви помоля да не се карате!!!И премисляйте малко написаното, преди да го публикувате
            Що? Такваз прекрасна тема за кавга!!! bachev: аз не съм фен на никоя марка - и... трябва ли да напусна форума?
            НЕ!!!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #36
              До 3к обората - един тон желязо за предвиждане от т.А до т.Б.След 3к оборота - начин един тон желязо да ми направи кефа.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #37
                ...

                Лично аз изчетох доста неща във форума още преди да си купя Фиат - с цел да преценя плюсовете и минусите на марката, какви са най-честите дефекти, силни и слаби места. С други думи - с чисто информативна цел. Колата ми е необходимост и помощник. Не съм влюбен в нея, нито в която и да е друга марка и модел. Това е предимно автомобилен технически форум и аз влизам в него не за да се обяснявам в любов, а за да споделям своя и чуждия опит... Отделно от това форумът си има и своята социална насоченост - тук се запознах с някои хубави хора, обсъждат се и теми от живота, битието, политика и какво ли не още... В момента карам Фиат и е логично да чета и пиша във форум на Фиат, независимо дали съм влюбен в марката, като цяло, и в колата си конкретно, или просто я използвам за лесно и безаварийно придвижване от т.А до т.Б... По същия начин - наскоро си купих телевизор Филипс и влизам във форум, занимаващ се с LCD телевизори и в конкретен раздел посветен на марката Филипс. Влизам и във форума и страницата за поддръжка на АСУС, защото имам лаптоп от тази марка. Трябва ли да съм влюбен във вещите си, за да влизам в тези форуми? И кое е по-голямата ми любов: колата, лаптопа или нещо друго? От друга страна - влюбен съм в жена си, но не влизам в женски форуми, за да разбера "какво искат жените" Всеки, който има интерес към форума - независимо дали любовен или чисто прагматичен, и спазва правилата му, има право да го посещава и ползва.
                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                Коментар


                  #38
                  Нужда и същевременно - удоволствие .
                  Уважавам тези,които ме уважават!
                  Clube do Marea!

                  Коментар


                    #39
                    Щом се кача в Пумпи и имам чувството, че съм аватар - тоест се свързвам с него и каквото чувсва то, това чувствам и аз, може би и обратното е в сила...
                    Fiat Punto 1.7 TD

                    Коментар


                      #40
                      ele написа:
                      bachev: аз не съм фен на никоя марка - и... трябва ли да напусна форума?
                      Айде довиждане лека нощ приятни сънища Демек - въобще съм те изключил и не те слушам ...
                      Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                      Lancia Lybra 1.8 131Hp

                      Коментар


                        #41
                        ntodorov написа:
                        gelew написа:
                        Тези които смятат че колата им е средство за предвижване от т.А до т.Б нямат работа в тоя форум ... !!!
                        Колега, предполагам, че си много млад. Не ни затривай с лека ръка. :D Аз бих те посъветвал: Не си губи времето с куп ламарини, ами припкай при някое гадже и ако го залюбиш истински - значи си забравил за колата, ако ли не, търси друго гадже. Сега ти е времето, а ако имаш време, желание и средства за двете неща - патрон си, но не ни кори, че обичаме повече семействата си, приятелите си и истинските неща например.ПС: Аз лично съм в този форум заради хората в него...пък хич не ме интересува кой каква кола кара. Поздрави.
                        Много много млад на 21 съм почти колите винаги са били на много важно място в живота ми от малък съм по масла в стария сервиз на баща ми той е мянак на тема коли,майка ми е автомобилен застраховател и също харесва бегачки,приятелката ми обожава високи скорости и истински автомобили къв да стана машинист ? Едно време се качвах в на баща ми колите и се вживявах все едно ги карам и си мечтаех и представях момента в който ще съм имам книжка кола и ще карам на където ми видят очите.Преди 8 години баща ми започна в Мерцедес и като ме поканеше да отида при него за мен нямаше по голяма радост да съм сред расовите коне и все още кача ли се на някое AMG да мина 20 км с него повярвай ми имам чувството че ще свърша xixixixiixix карането за мен не е само придвижване от т.А до т.Б то е стил,хармония,познания,чувства с автомобила!!! Далеч сме от колите който се карат с ракавици и черни очила,но форума и хората (някои) ни сближават да се чувстваме че сме някой като караме Фиатите си по улиците като се съберем и караме в колона като качваме наши клипчета,като се веселим и говорим за колите си.Като не уважавате колите си и като сте зареди някои хора тук разменете си скайповете и си пишете там тук е за хора и коли с души !!!
                        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                        Коментар


                          #42
                          ele написа:
                          gelew написа:
                          Тези които смятат че колата им е средство за предвижване от т.А до т.Б нямат работа в тоя форум ... !!!
                          Сам ли мислиш да пишеш във форума?Разбира се, че колата е куп ламарина, която да те придвижи от т.А до т.Б. кога по-луксозно, кога като каруца. Вярно е, че вече е почти необходимост, ама да я гледаш, глезиш и хвърляш куп пари за ненужни неща все едно е любим човек ... нещо не мога да се съглася.
                          Повярвай ми няма да остана сам има още "болни" като мен тук и да и 2 лв да имам ги хвърлям за колата и приятелката ми а дори тя ме навива за някои неща защото харесва крайния резултат :P
                          Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                          Коментар


                            #43
                            gelew написа:
                            Много много млад на 21 съм почти колите винаги са били на много важно място в живота ми от малък съм по масла в стария сервиз на баща ми той е мянак на тема коли,майка ми е автомобилен застраховател и също харесва бегачки,приятелката ми обожава високи скорости и истински автомобили къв да стана машинист ? Едно време се качвах в на баща ми колите и се вживявах все едно ги карам и си мечтаех и представях момента в който ще съм имам книжка кола и ще карам на където ми видят очите.Преди 8 години баща ми започна в Мерцедес и като ме поканеше да отида при него за мен нямаше по голяма радост да съм сред расовите коне и все още кача ли се на някое AMG да мина 20 км с него повярвай ми имам чувството че ще свърша xixixixiixix карането за мен не е само придвижване от т.А до т.Б то е стил,хармония,познания,чувства с автомобила!!! Далеч сме от колите който се карат с ракавици и черни очила,но форума и хората (някои) ни сближават да се чувстваме че сме някой като караме Фиатите си по улиците като се съберем и караме в колона като качваме наши клипчета,като се веселим и говорим за колите си.Като не уважавате колите си и като сте зареди някои хора тук разменете си скайповете и си пишете там тук е за хора и коли с души !!!
                            Брей брей... Аз не мога да уважавам колата си, но уважавам хората, при теб май е обратното - уважаваш колата си, но не уважаваш хората и тяхноот мислене. Леко си арогантен и за да не ти остана длъжна - прави си свой форум, в който да си уважаваш колата с душата и да разрешаваш регистрация само хора с твоето мислене.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #44
                              Не уважавам хората,който не са на мястото си а си мислят,че са и че някой ги подкрепя,замисли се къде е мястото ти и тогава пускай котва
                              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                              Коментар


                                #45
                                ...

                                Темата беше (и все още е) "Какво означава за Вас Вашата кола?". Въпросите за членството и отношенията във форума са определени тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16824
                                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                                Коментар

                                Working...
                                X