Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво Означава За Вас Вашата Кола!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво Означава За Вас Вашата Кола!!!

    Колеги снощи с моя позната влязох във върлия спор в който ми се опънаха нервичките до краен предел.Става въпрос за това 4е аз доста често говоря за колата си (да не кажа постоянно)спортно филтри... гърнета. тунинг елементи и визия... и т.н.и тя... "ама то тва е циганско, само си давате парите за глупости... и тва гърне дето си сложил... при нас само на циганите колите им бръмчат така дупчат си с пирон ауспусите...след което направооо.... яко нерви...естествено спрях спора защото как да и покажа какво она4ава колата....та... я драснете някой ред, за да и покажа какво мислят хората за колите (моторите) си. за това да се грижат за тях, да ги тунинговат... и т.н.
    Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

    #2
    колега, имало е такива теми и преди, използвай търсачката.п.с. виждал съм ти пунтото в Карнобат
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      Явно твоята позната иска нещо друго от теб, а не колата това колата онова. Иначе всеки неусетно се обвързва с автомобила си и почват да му идват какви ли не идеи, щом ти харесва и ти доставя удоволствие да си киприш колата няма лошо.
      Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

      Коментар


        #4


        Колега проблема ти е много широко популярен и при мен не прави изключение.Аз също много си обичам колата и има страхотен проект за нея но ми липсва финансирането все още.Аз също постоянно говоря за нея и това донякаде е неразбираемо от околните.Приятелката ми страшно ревнува от колата но ... това е страст това е хоби това е начин на живот.Нека те да си говорят за брат пит за гримове чанти и обувкиние не им се месим.комшията купи на жена си палто за 680 лв не защото няма а защото и било харесало.тои после си купи 4 зимни гуми за 460 лв защото нямаше и тя урева света че дал толкова пари за колата.просто които не е имал кола от мъжете неможе да ни разбере същото важи и за жените с изключение на колежките от форума
        Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
        http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

        Коментар


          #5
          И моята компания сме само фенове на коли (ФИАТ ПУНТО) и като седнем на маса и момичетата ни само мрънкат :D ама няма начин ....трябва да ни траят
          Grande Punto 1.3 75 hp
          Croma 1.9 Multijet 150 hp

          Коментар


            #6
            И колата, и мотора, за мен са МПС-та и нищо по-вече. Защо се ядосваш, след като някой не споделя мнението ти за коли, спортни филтри и т.н.? Аз също намирам такива маниполации за безмислени, даже гледам на тях като признак на лош вкус.П.П. Поредната безмислена тема

            Коментар


              #7
              Моята кола е купчина бързо-обезценяващи се ламарини. Нищо повече.
              3.0CRD

              Коментар


                #8
                Купчина ламарина, с която се предвижвам от т.А до т.Б.И само толкоз, нищо че постоянно се обсъжда
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Освен за предвижване, е и средство за повишаване на нивото на серотонина в организма, често и на адреналина. С две думи - хормонален стимулатор .
                  Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
                  Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
                  Ex: Marea 2.4 JTD 2000
                  Ex: Brava 1.6 1997
                  Ex: Puntо 1.1 1994

                  Коментар


                    #10
                    А аз определено смятам, че колата има душа. И всичко е в ръцете на "твореца". Ето например, Дачиите, които смених, нямаха "души" - кола за работа и толкоз. Авеото, ето Емо Феникса да ви каже. Ходихме заедно да я вземаме. Ми чакахме, изпуших една кутия цигари, докато чакам. Наприказвахме се здраво и толкоз....докараха я, теглиха един инструктаж около 20 мин., метнах се на нея и хукнах за София, че закъснявах. През цялото време нервничих, че закъснявам, а с Емо висяхме доста там. Никаква емоция, никакво чувство.На Линеата като че ли повече се радвах. Имаше нещо в тази кола, но като че ли не беше особенно вълшебно. Красива нова кола и толкова.Вълшебството бе с Темпрата навремето и с Капа-та сега. Ето това са коли с души. Коли, правени не само от комерсиализъм, но и с кеф. Гледам я сега Капа-та, помня и как гледах навремето Темпрата - тези две коли са ваяни, не изваяни, а ваяни. С кеф.....с непрестанни неистови оргазми от страна на инженерите. Сега не е така. Не мисля, че тръпката е останала. С две думи - навремето са получавали оргазми, докато ги ваят, а сега гледат да ги изтикат от конвейра по най-бързия начин и да се продава там, със възможно най-ефтини части и пластмаси, щото оборота прави печалбата, а не стила.Така че на въпроса от темата отговарям по следния начин, с извинение - за мен колата е еротика, художествена творба, а понякога и "оргазъм" - 80% и останалите 20% - придвижване от т. А до т. Б

                    Коментар


                      #11
                      Явор Митев написа:
                      А аз определено смятам, че колата има душа. И всичко е в ръцете на "твореца". Ето например, Дачиите, които смених, нямаха "души" - кола за работа и толкоз. Авеото, ето Емо Феникса да ви каже. Ходихме заедно да я вземаме. Ми чакахме, изпуших една кутия цигари, докато чакам. Наприказвахме се здраво и толкоз....докараха я, теглиха един инструктаж около 20 мин., метнах се на нея и хукнах за София, че закъснявах. През цялото време нервничих, че закъснявам, а с Емо висяхме доста там. Никаква емоция, никакво чувство.На Линеата като че ли повече се радвах. Имаше нещо в тази кола, но като че ли не беше особенно вълшебно. Красива нова кола и толкова.Вълшебството бе с Темпрата навремето и с Капа-та сега. Ето това са коли с души. Коли, правени не само от комерсиализъм, но и с кеф. Гледам я сега Капа-та, помня и как гледах навремето Темпрата - тези две коли са ваяни, не изваяни, а ваяни. С кеф.....с непрестанни неистови оргазми от страна на инженерите. Сега не е така. Не мисля, че тръпката е останала. С две думи - навремето са получавали оргазми, докато ги ваят, а сега гледат да ги изтикат от конвейра по най-бързия начин и да се продава там, със възможно най-ефтини части и пластмаси, щото оборота прави печалбата, а не стила.Така че на въпроса от темата отговарям по следния начин, с извинение - за мен колата е еротика, художествена творба, а понякога и "оргазъм" - 80% и останалите 20% - придвижване от т. А до т. Б
                      То затова Ламбо, Ферари, Бугати и всички от клуба струват толкова... Далеч съм от мисълта, че когато купуваш такова купуваш кола. Тогава взимаш нещо много повече... Е разбира се, всяко стади ома мурша, като нашите пищлегарчета тука, дето си ги купуват, защото е модерно да имаш такова

                      Коментар


                        #12
                        За мен колата е средство за предвижване - нищо повече.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #13
                          Мнението ми съвпада с това на г-н Митев.Явно не всички гледаме на колата само като на средство за придвижване.Въпреки, че ми е интересно как така повечето за които колата е само средство, са се регистрирали в строго профилиран форум на феновете?Обичам да си карам колата.Имам колега, който ми е и съсед, и двамата сме с коли, той непрекъснато ми напява да ходим само с една кола, да се сменяме, с цел по-малко разходи за бензин.Дам ама като не се кача в колата повече от 2 дена и пощръклявам, все едно 2 дена не съм правил секс - иде ми да се гръмна Грижа се за нея, когато мога купувам възможно най-добрите части....общо взето колите са ми страст, и не мога да я погледна само като кола.
                          Ползвайте мигачи!
                          Sometimes I feel like screaming

                          Коментар


                            #14
                            Ами колега, регистрирали сме се в този строго профилиран форум, да речем защото имаме/имали сме ФИАТ-ове. В тозо форум си чешем езиците, разменяме знания и споделяме опит в поддръжката на автомобилите, запознаваме се и т.н.

                            Коментар


                              #15
                              Тези които смятат че колата им е средство за предвижване от т.А до т.Б нямат работа в тоя форум ... !!!
                              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                              Коментар

                              Working...
                              X