Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И ся кво, да ги зимам ли тея 15 млн.паунда :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На всякакви езици и на всякакви имейли ги получавам. Веднъж си поиграх дори да поправя грешките на някой неграмотен нигериец представящ се за англичанин и да го напсувам едно хубаво, но файда - никаква. Те разчитат на това, че 1 от 10,000 ще се хване и винаги си намират някой. Забелязал съм също, че колкото от повече време е имейл акаунта - толкова повече такива съобщения се получават. Затова - както вече спомена някой - директно в кошчето.
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #17
      dimmX написа:
      GbGz написа:
      И аз имам подобно но моето е баят по ефективно и е написано на англииски ако искате ще го пусна да се посмеете
      Давай да видим
      Съжелявам колега, колежката го е изтрила ставаше въпрос за кредит от някоя китаиска банка на които кредитора остава анонимен и ме моли да не казвам на шефовете му и такива работи и да не се обаждам на личния му номер обаче тои го е написал
      Целта е една,скороста е различна - HGT !

      Коментар


        #18
        Re: И ся кво, да ги зимам ли тея 15 млн.паунда

        dimmX написа:
        Много ми е интересно как, от къде и защо Копирам ви имейл от личната си поща получен днес!От д-р Пол Vancio Частни Тел: +447035919342 Номер на мобилен телефон: +447035942888 Аз съм д-р Пол Vancio От Harlsden, северозападната част на Лондон, тук в Англия. Аз работя за NatWest банка Corporation Лондон. Аз ви пише от моя кабинет, че ще бъде от огромна полза и за двама ни. В моя отдел, която е асистент-мениджър (Велика Лондон Регионална служба), открих една изоставена сумата от £ 15 милиона Големите британски лири (петнадесет милиона Големите британски лири) в предвид, че принадлежи към някой от нашите чуждестранни клиенти Късна Mr.Terry Райън един американски гражданин, който за съжаление загуби живота си в самолетна катастрофа на Аляска, която Airlines полет 261 разби на 31 януари 2000, включително жена си и само дъщеря. Изборът на контакт ти се предизвиква от географския характер на мястото, където живеете, особено поради чувствителността на сделката. и поверителността тук. Сега нашата банка е чакам някой от роднините да дойдат-нагоре за вземането, но никой не е направил това. Аз лично до момента е неуспешна в намирането на роднините за 2 години сега, искам вашето съгласие да ви представя като най-близките роднини / Уил Бенефициент на починалия, така че приходите от тази сметка на стойност 15 млн. паунда може да се обърне към вас. Това ще бъдат изплатени или споделя в тези проценти, 60% за мен и 40% за вас. Имам осигурени всички необходими правни документи, които могат да бъдат използвани за резервно копие на това твърдение, които правим. Всички трябва и да попълните имената на документите и легализирането му в съда, за да ви докаже като законните бенефициента. Всичко, което изисква сега е вашият честен сътрудничество, поверителност и доверие да се даде възможност видим тази сделка чрез. Аз ви гарантира, че това ще бъде изпълнена по правен режим, който ще ви предпази от всяко нарушение на закона. Моля, ми предостави следната: тъй като имаме 7 дни да го стартирате чрез. това е много много спешни МОЛЯ. 1. Пълно име 2. Вашият Директен Мобилен номер 3. Вашият Адрес за контакти. Като отиде през методическо търсене, реших да се свържем с вас с надеждата, че ще намерите това предложение интересно. Моля за Вашето потвърждение на това съобщение и показва интереса си ще ви предоставят повече информация. Нека се стремим да знам решението си колкото е възможно по-скоро. С уважение, Д-р Пол Vancio Частни Тел: +447035919342 Мобилен телефон: +447035942888 Email: dr.paulvancio@live.ca п.с.Кой би оставил такава сума :D
        Ммм тази сутрин получих същото))))

        Коментар


          #19
          На мен ми бяха пратили подобно, но ставаше въпрос за някакво имение в Англия. Пишеше, че ако не го купя, ще го продадат на друг и ще съм на загуба... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
          Вчера е минало, днес е подарък, а утре загадка!

          Коментар


            #20
            Murphy написа:
            На мен ми бяха пратили подобно, но ставаше въпрос за някакво имение в Англия. Пишеше, че ако не го купя, ще го продадат на друг и ще съм на загуба... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
            Е ти направо си загубил Сега тея пари дали не са от имението
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #21
              Вие пак добре, ами я вижте аз какво получих току що:...ако някой владее езика, да помага.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #22
                Интересно, защо изобщо някой отваря такива писма... Аз съм явно третия в темата до тук, който директно маркира всички такива минали покай спамгарда и го запраща в коша. Останалите - просно незнам как намирате за интересно да отваряте, пък някои дори и да започнете кореспонденция... Лошо няма, стига да е само за майтапа.

                Коментар


                  #23
                  Аз съм получавал разни такива и за печалби от лотарии също, но едно беше малко по-различно, търсих го, но явно съм го изтрил или просто не го намерих в пощата си, за да ви го покажа. Сега ще трябва да го преразкажа. С мен се беше свързал адвоката на българин, който живял в ЮАР, но загинал при катастрофа, заедно със семейстовото, което имал. Този човек обаче имал успешен бизнес от който имал не много голямо състояние в банка, мисля че бяха 5 милиона долара. Скромна сума Та тези пари не можел да ги вземе никой друг освен някой негов наследник и ако това не стане до определен период от време, тези пари просто така щели да си отидат. Тук идва по-различното, човека се обръщаше към мен директно с името ми, казваше че дълго търсил наследник, но не намерил и аз съм последната му надежда да се вземат парите. Това, че фамилията ми съвпада с тази на загиналия наш сънародник, можело да послужи да се представя като негов наследник и съответно да взема тези пари. Адвоката щял да се погрижи всичко да се нареди, разбира се за определена сума от тези пари. От мен се искаше да се свържа с него... Пропуснах късмета си и в този случай.

                  Коментар


                    #24
                    Ей го варианта който ми пратиха:FROM : KATE TOMACOTE D’IVOIRE WEST AFRICAEMAIL ME PRIVATELY VIA; ASSISTANCE TO INVEST IN YOUR COUNTRY FOR FUTURE. Dear loved one, Permit me to introduce my very self to you. In fact I am kate toma the only child of late Dr. David toma who was the director general of cocoa export corporation of Cote D’ivoire and was killed by the rebel forces here in my country cote d’ivoire during a political war at the same time with the former military president General ROBERT GUEI. While my father was rushed to the hospital unconsious due to the torture and bullet wounds he quickly sent for me as the only born dauther before his untimely death.Meanwhile he told me all about this 10.5 millions US dollars (TEN MILLION FIVE HUNDRED THOUSAND DOLLAS),he deposited here in a bank in Cote D’ivoire for future investiment on my name as next of kin. I am afraid of my life and the safety of this money is not guaranteed in any way,because the political war that brought the untimely death of my beloved father has not come to end yet.The people who killed my father is in search of me.I ran away to hide somewhere,in one of the private hotel here in my country and not free to move around. 1-Rebels never come in agreement with the existing government .2-Rebels refused to drop their arms for peace to hold and now the campaign of presidential election, president elect is on couple with the political WAR. My life and this money is not save if I remain here in my country.This made the Bank director to advice me to look for a GOD fearing and honest foreign partner whom this money can be transfered to his account for investment in his country. PLEASE I want you to assist me get this money transfered to your private nominate bank account in your country and I will travel out of my country entirely to join you immediately,after when my total money is creddited to your bank account and also you shall look for good investment so that I can invest this money wisely and continue my education and life there with you.There will be legal proof in all about this transaction of Transfer to you. I have agreed to give you 15% of the total amount and extra 1% maped out for any expenses you might make like,telephone calls,e.t.c,during the time of transfer.Please for the interest of this business transaction contact me through this my private mail address immediately you receive this message for more information to enable me proceed towards concluding the arrangement to transfer this money to your bank account.Finaly I got your email contact through my dilligent search for a trust worthy person to assist me achieve a sustainable future. Your new friend kate toma. THANKS YOU FOR YOUR ASSISTANCE AND MAY GOD BLESS.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #25
                      Късметлии... Аз обикновенно получавам оферти за уголемяване на пениса...
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #26
                        Уголемителите на пенис имат много повече и по-харна аудитория от СКАМ-овете, но ... както дядо ми обичаше да казва - има ли риба - ще има и рибари...А аз винаги съм казвал, че Българите не сме измислили топлата вода, но добре имитираме
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #27
                          и на мен ми ги предложиха и аз му отговорих - Фък офф!
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #28
                            Че всеки път като си отворя пощата имам 5-6 такива предложения основно на английски език,но изобщо вече не ми се четат маркирам и изтривам наред.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #29
                              gamma написа:
                              Късметлии... Аз обикновенно получавам оферти за уголемяване на пениса...
                              ....и аз много пъти. И им връщам мейл с молба за помощ в скъсяване, че ние по тез ширини имаме проблеми с дължината.

                              Коментар


                                #30
                                Явор Митев написа:
                                gamma написа:
                                Късметлии... Аз обикновенно получавам оферти за уголемяване на пениса...
                                ....и аз много пъти. И им връщам мейл с молба за помощ в скъсяване, че ние по тез ширини имаме проблеми с дължината.
                                now. BMW E39 523i '98 170hp
                                ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                                ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                                Коментар

                                Working...
                                X