Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Написахте ли си домашното?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Написахте ли си домашното?

    Ето как днешната младеж пише домашните си.http://www.domashno.bg/Коментарите оставям на вас, аз сам за себе си съм направил своите извори. И вярвайте ми те не клонят в положителна насока.
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    #2
    Те скоро ще минат на он-лайн училища. И ще спрат и там да ходят...Аз също не подкрепям и Еличката ще я гоня за домашните точно така, както гониха мен.

    Коментар


      #3
      Миналата година имаше тема "Направихте ли си домашното?", но беше със съвсем друга насоченост. Добре де, тия, точните науки - хубаво, ама по БЕЛ кой ще им пише домашните?
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #4
        Irka_fihi написа:
        Миналата година имаше тема "Направихте ли си домашното?", но беше със съвсем друга насоченост. Добре де, тия, точните науки - хубаво, ама по БЕЛ кой ще им пише домашните?
        За БЕЛ има цял отделен сайт. http://www.myschoolbel.info/index.html
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          A като им задам тема, дето я няма там? Ко праим? Щот съм проклета...
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            #6
            ...

            Една позната даскалица ми разказа за съчинението на неин ученик на тема "Първи сняг"(преразказвам по памет):"Събудихме се сутринта и когато погледнахме през прозореца, видяхме, че е навалял чудно хубав пухкав сняг. Изтичахме навън да си играем. След малко тате излезе и каза: -Бах мама му къв сняг е навалял!..."
            Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
            Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

            Коментар


              #7
              Re: ...

              karloson написа:
              Една позната даскалица ми разказа за съчинението на неин ученик на тема "Първи сняг"(преразказвам по памет):"Събудихме се сутринта и когато погледнахме през прозореца, видяхме, че е навалял чудно хубав пухкав сняг. Изтичахме навън да си играем. След малко тате излезе и каза: -Бах мама му къв сняг е навалял!..."
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                #8
                Irka_fihi написа:
                A като им задам тема, дето я няма там? Ко праим? Щот съм проклета...
                Все от някъде се намират отделни части и се скалъпва нещо.Тоо,винаги един учител ще разбере,че е преписано.
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Princo написа:
                  Irka_fihi написа:
                  A като им задам тема, дето я няма там? Ко праим? Щот съм проклета...
                  Все от някъде се намират отделни части и се скалъпва нещо.Тоо,винаги един учител ще разбере,че е преписано.
                  Таман тва щях да кажа, аз щот съм тъпа Овца и няма да разбера, че е преписвано.
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #10
                    Майка ми е филолог и преподава БЕЛ в МГ-то в Габрово.....та тя на подобни казва " - абе те пак ще седнат и ще попрочетат малко, макар и в нета, не е като нищо, ми белким им остане нещо в главата"...

                    Коментар


                      #11
                      То пък ние едно време дето не преписвахме от книги, списания и сборници. Сега преписват от интернет с тази разлика, че ако не знаят за какво става въпрос - могат да се издънят повече, отколкото ние едно време.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        Re: Написахте ли си домашното?

                        fihi написа:
                        Ето как днешната младеж пише домашните си.http://www.domashno.bg/Коментарите оставям на вас, аз сам за себе си съм направил своите извори. И вярвайте ми те не клонят в положителна насока.
                        И кво казваш извиРа? Домашни? Неграмотни българчета? Нищо ненормално - 20 години след Америка сме ...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          Е едно е това да сбъркаш, а друго е да напишеш кументарчи на нещу
                          Fiat Forum Bulgaria

                          Прекаленият светец и богу не е драг !

                          Коментар


                            #14
                            И ние сме преписвали: от библиотеката, от отличника/отличничката на класа, по телефона с часове (все пак една стотинка струваше обаждането) сме си диктували домашни. Просто средствата за комуникация сега са други. Расте поколение, което е много по-различно от нас. Това в никакъв случай не значи, че са по-глупави или необразовани. Английският е задължителен, почти стандарт за всяко съвременно дете на и над средното ниво, нерядко знаят и по още един език. Карат образованието си почти на шега, но ни превъзхождат, няма какво да се заблуждаваме.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              Re: Написахте ли си домашното?

                              jenshen73 написа:
                              fihi написа:
                              Ето как днешната младеж пише домашните си.http://www.domashno.bg/Коментарите оставям на вас, аз сам за себе си съм направил своите извори. И вярвайте ми те не клонят в положителна насока.
                              И кво казваш извиРа? Домашни? Неграмотни българчета? Нищо ненормално - 20 години след Америка сме ...
                              А как се произнася ударение върху съгласна буква Иначе няма какво да се правите всички на ощипани моми. Много ясно, че ще преписват децата, както са го правили и родителите им едно време (бабите и дядовците не знам :D ). Само начините стават различни. Хората винаги търсят по-лесния начин, включително и децата, те не са глупави. Друг е въпроса какви са последствията. За мен лично, нищо страшно не е станало. Който си е тъп, и най-доброто училище няма да му помогне, а който си е умен, даже и българската образователна система не може да го спре
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар

                              Working...
                              X