Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съдействие в София за оглед на едно Либре...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съдействие в София за оглед на едно Либре...

    Бих искал да попитам някой колега дали е хвърлял поглед на ето тази Либра:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...зглежда много лачена Предизвиква интерес в мен, ще съм благодарен на всеки за всякаква информация. Интересува ме дали е с БОСЕ и всякакви други недостатъци АКО има такива
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    изобщо не я гледай тая кола дизелова ,на Горубляне е ,и е излъскана с четка за зъби !
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      С BOSE e.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        да а Bose e
        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

        Коментар


          #5
          tomazo написа:
          изобщо не я гледай тая кола дизелова ,на Горубляне е ,и е излъскана с четка за зъби !
          Много си категоричен!

          Коментар


            #6
            Може да знае колата.Излъскана е с паста за зъби е имал предвид колегата, но повечето коли на Горубляне ги лъскат с паста за зъби Без оглед на място няма как да се каже с точност. Ако решиш да идваш до София кажи предварително. Мога да дойда с теб, ако искаш
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              Слав, благодаря за предложението. Може и да се възползвам, защото разчитам само на НАВИ-то :D Още мнения? Някой ако случайно е гледал колата, може да изрази впечатленията си, без да се притеснява П.П. Как разбрахте, че е с БОСЕ? Само по тонклонката на предната врата ли?За тази също приемам помощ -> http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...501&f1=details
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                tyson написа:
                Слав, благодаря за предложението. Може и да се възползвам, защото разчитам само на НАВИ-то :D Още мнения? Някой ако случайно е гледал колата, може да изрази впечатленията си, без да се притеснява П.П. Как разбрахте, че е с БОСЕ? Само по тонклонката на предната врата ли?За тази също приемам помощ -> http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...501&f1=details
                Първата е излъгано, че е с двигател 140кс. Със 135кс е. Има малка и съществена разлика.Втората не изглежда много добре това Радио-офф където излиза на дисплея. Може да е проблем, който е малко дразнещ.А и не разбрах за Нави-то какво имаш предвид, ама и двете нямат навигация. Не, че иначе навигацията в България ще ти върши работата. Неизползваема е. Ако има нави печелиш от това, че имаш ГСМ и софтуера на самия ИЦС-а (това с монитора) е по-добре написан.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  Не държа на Навигация в Либрата. Искам само да е 2.4 седан с БОСЕ.И по възможност ще гледам да е по-новия мотор 140 коня...
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    значи когато колега от провинцията си търси кола на Горубляне съм длъжен да споделя впечатления ,а това ,че има колеги от софия които си търсят коли от горубляне вече е без коментар А дизелова кола не се купува така особено ако е около 650 000 км .
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      кола

                      ГЛЕДАМ МНОГО МАЛКО КИЛОМЕТРИ едвали да са реални за толкова години аз за 5 тодини съм инал 100000 а тя за 10 год. само 72к поне да е 2002 година ако е промерим в ECU дали ще е толковаиначе лачена кола а вярно и рладиото що така пише нещо нее като трябва
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        tomazo написа:
                        значи когато колега от провинцията си търси кола на Горубляне съм длъжен да споделя впечатления ,а това ,че има колеги от софия които си търсят коли от горубляне вече е без коментар А дизелова кола не се купува така особено ако е около 650 000 км .
                        Ти си Човека бе баце. Е така категорично се казва - дизелова е и е на горубляне - черта ! Къртиш мифки отсекъде. Ама викам да не си само ти, та затова и аз драснах един безсмислен пост, сеш ли се?

                        Коментар


                          #13
                          сешам се ,сигурно ти имаш приятел с автомивка там и повече ги разбираш нещата!на мен найш колко ми дреме кой каква бангия ще си купи ,еле па от горубляне или дупница ,но явно си строшил 3 дизела на по 140К км от каране ,та знаеш как се купува дизелова кола по снимки .
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #14
                            Досега все от Горубляне съм си купувал коли и нямам неточно попадение Само че си ги купувам с майстор, а и напоследък самият аз се понаучих малко от малко. Първата кола явно са я внесли точно след като купих Алфата, иначе със сигурност щях да съм я огледал подробно - просто защото прегледах всички 2.4 JTD на Горубляне. Истината е следната - хвани си човек, който наистина разбира и ела в София с него. Ако разбирах малко повече, бих ти предложил помощ, още повече, че съм и от Русе но нямам такова самочувствие, че да рискувам чужди пари. Не е задължително да купиш точно колата от обявата - на мен не ми се е случвало. Твоята кола може и да е тук, но трябва събота или неделя, рано сутринта да си на пазара. Ама като казвам рано, това означава в 8-8.30 да си там, за да не са припалили онези диваци дизелите още. Така поне ще видиш дали и как пали колата, ще видиш пушека, че чуеш двигателя. Колкото по-студено, толкова по-добре - дизел се купува зимно време. И се готви да обикаляш поне едно 2-3-4-5 часа - виж всичко преди да се метнеш. Ако гледаш и други коли, пускай линкове - доста от старите коли по пазара съм ги гледал с майстор...
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар


                              #15
                              стига сте с...ли в темата на човека,той иска просто мнение,оставете го тоя с категоричното мнение,вижте,че човека и той не му обърна грам внимание.Ако ще ходиш до там,поразтърси из всички автокъщи,вярно,че има много леш,но може и нещо наистина добро да намериш,ако търсиш добре!
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар

                              Working...
                              X