Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Атанасов ден е.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито на всички именници и от мен
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #17
      Айде,да са живи и здрави всички именници и честит им празник!
      Уважавам тези,които ме уважават!
      Clube do Marea!

      Коментар


        #18
        Честито на всички именници!
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Малко встрани от честитките - има една народна мъдрост - Танас гельди, яз гельди (Атанас(овден) дойде, лятото дойде)...само че като гледам какъв сняг забръска навън, като гледам и прогнозите...май зимата сега се сети да идва...
          Приказката е такава, щото Атанасовден се е празувал на 31.01, а не както сега - 13 дни назад. Баба ми е Атанаска, родена е на 31.01 и не иска да чуе за "днешният" Атанасовден. И приказката си е турска баце
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Казах "народна", не съм казал, че е българска, макар че аз лично Танас или Атанас турско име не съм чувал.Истината е, че старите хора са говорили с доста турцизми в езика. Баба ми например използваше страшно много турски думи, а по нашия край изобщо няма турци.Както и да е де...виж, това за преместването на датата не се бях сетил...

            Коментар


              #21
              Честито на Атанас71. Да не са нагърмиш, Атанасе Жив и здрав!Честито и на всички останали, които празнуват :D
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                #22
                Благодаря на всички колеги за пожеланията. Живи и здрави да сте и вие.

                Коментар


                  #23
                  gantcho написа:
                  Честито на Атанас71. Да не са нагърмиш, Атанасе Жив и здрав!Честито и на всички останали, които празнуват :D
                  Нагърмях ме се то сутринта само гилзи по терасата Благодаря за пожеланията.
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #24
                    Immortal написа:
                    Честито и от мен!Специално на Атанас71, la scuadra azzura, naskobg, nanobanano и всички останали, имащи днес имен ден - много здраве и късмет!Наздраве!
                    Благодаря за пожеланието :D здраве щастие и успех на всички.
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #25
                      Immortal написа:
                      Казах "народна", не съм казал, че е българска, макар че аз лично Танас или Атанас турско име не съм чувал.Истината е, че старите хора са говорили с доста турцизми в езика. Баба ми например използваше страшно много турски думи, а по нашия край изобщо няма турци.Както и да е де...виж, това за преместването на датата не се бях сетил...
                      Аз се сещам. Фамилията и бащиното ми са все на Атанас. Баба ми е Атанаска - просто тоя ден го празнувам два пъти..., но определено и баща ми се преориентира да си го празнува по "старому", щото кво е това 18.01 дето зимата е още яка. В Калиманци където са сега - има вече метър сняг, като не коментирам 4 метровите преспи...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар

                      Working...
                      X