Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някои сменял ли се скоро ЛК и шофьорска книжка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    snake написа:
    Колеги Sacheto и Slavi_Lancia, грешите и двамата. Ако сега лично успеете с едно заявление да подадете едновременно документи за ШК и ЛК, обадете ми се да ви черпя по една боза :D . Иначе информации и източници най-различни. Затова казах - лично, сега, по сегашните правилници и разпоредби .
    Slavi_Lancia написа:
    Аз точно за тва се чудя дали сега да не ида да си ги сменя като се е успокоил народа че ще има 6 месеца, голяма работа като са ми без биометрични ЛК и ШК ако ще важат пак 10 год съм навит
    Доста теми имаше по въпроса, но хората явно продължават да не знаят, че с чип с биометрични данни ще бъдат само задграничните паспорти. Новите ЛК и ШК няма да бъдат с чип. Да, ще бъдат по нова технология, снимки ще се правят само в пунктовете в полицията (нещо подобно на заснемането в "Метро"), но няма да бъдат с чип със съответните данни. Аз вече си смених ШК и ЛК (с две отделни заявления) и са с 10-годишна валидност. Който предпочита да има от новите образци на документите и да се блъска по опашки, нека да почака.
    Тва за чипа и биометричниет и аз го знаех че е само за паспортите, ама тея в ТВ-Европа маи не го знаят и са ме подвели с последния репортаж не разбрах само кога и как са променили това с едно заявление да си извадиш и ЛК и ШК, като до преди месец една позната която се омъжи и съответно трябваше да смени документи заради новата фамилия ми потвърди че с едно заявление ги е подала и за ЛК и ШК само в МВР-то
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #17
      А някои да знае колко е срока на годност на медицинското ? 1 или 6 месеца беше ?
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #18
        1 година

        Коментар


          #19
          Kuku бъзикаш се 1 месец ми казаха в поликлиниката
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #20
            Според лелката на гише 34 в КАТ-София, в 9:40ч. тази сутрин, валидността на медицинското е 1 година.Мойто медицинско беше издадено на 24.09.2009г. и с него днес си подадох заявление за ново СУМПС

            Коментар


              #21
              Kuku написа:
              Според лелката на гише 34 в КАТ-София, в 9:40ч. тази сутрин, валидността на медицинското е 1 година.Мойто медицинско беше издадено на 24.09.2009г. и с него днес си подадох заявление за ново СУМПС
              Ее браво те тва е приказка ся то тая на регистратурата в поликлиниката кои ли я знае колко е в час може да го е асоциирала с направление хахахах
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар

              Working...
              X