Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислят хората над 45 г. за Тунинг колите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    НЕ.предпочитам заводски да си е колата 200+++ коня автоматик с оригиналната музика не да ми дънка в главата и да дрънчи цялата кола .С ориджинъл ауспух да си чувам звука на мотора ,а не кюнец отзад да пуска алармите и прочие .То от тунинг до тунинг има разлика ама в България си е наистина селяния
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #17
      коцев написа:
      И 65 годишните ги обичаме тия далаверки, особенно силната музика монтирана вътре . Тук в Ловеч има два автомобила дето ги познавам от сто метра със силната си музика . Интересно ми е вътре водача дали би могъл да чуе, ако иска линейка или пожарна да го задмине ???? И по вещите с закона и правилника да кажат дали не се нарушават някой клаузи с това безразборно преправяне на автомобилите ? Едно време когато бях на 40 години не се даваше нищо да се пипа по автомобилите .
      Линейка или пожарна ще я чуеш когато е до тебе точно, обаче ще я видиш веднага, ако иска да те задмине...Закона се нарушава единствено със силната музика, обаче не могат да докажат, защото няма как да я измерят в движение, пък и като те спрат веднага ще я намалиш :Dlineika ili pojarna 6te q 4ue6 kogato e do tebe to4no oba4e 6te tq q vidi6 vednaga ako iska da te zadmine ...zakona se naru6ava edinstveno s silnata muzika oba4e nemogat da dokajat za6toto nqma kak da q izmerqt v dvijenie puk i kato te sprat vednaga 6te q namali6 :DКирилица!!!Допускам, че си писал от телефон, защото не ти е присъщо да пишеш така...затова и минаваш метър от предупреждението.Модераторски екип на fiat-bg.org
      Целта е една,скороста е различна - HGT !

      Коментар


        #18
        Най-големия тунинг, който аз бих си направил е едни хубави, големи, но не прекалено, джанти и това е. А като видя някой с т.нар. спортно гърне, което прилича на тръба за мръсната вода на тоалетна чиния, купено за 24 лева от местния тунинг шоп и от което после главата го боли, ми става не смешно, а ми корема ме боли от смях. А другото любимо ми е с тези, лъскавите, циганските буквички дето ги продават като вземат да си пишат имената отзад някои И разбира се, да не пропусна залепването на възможно най-много лепенки на предния калник - MOMO, Brembo, Ferodo, Sparco и т.н. все фирми, за които собственика е чувал само по форумите. Един тунинг става завършен, като на предния прозорец , най-отгоре има надпис - Racing, Sport, Racing Team и т.н.Ако имате BMW, независимо от коя година, коя серия, задължително, абсолютно задължително е да сложите лепенка M отзад. Ако карате Фиат - лепенката е Abarth. Ако не почувствате веднага осезаема разлика в мощността на колата и ако все още всички не оглеждат колата ви с възхищение, веднага, незабавно си купете още няколко лепенки, които да залепите на малкото останали места, където все още се вижда цвета на колата. Изобщо не споменавам задължителните неонови светлини на пръскалките на чистачките.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #19
          Едно време когато комунистите ни даваха книжки всички тия лепенета на какво ли не по колите бяха забранени, защото водачите каращи след такава описана кола си отвличат вниманието върху прочитането на тия изписани глупости и ето ти предпоставка за пътен инцидент. А сега има отвсякъде описани с какво ли не коли, че даже и по тавана отгоре. Абе слободия е сега, но полека лека се виждат плодовете и. Ето онова на 16 години момче дето отива на училище с БМВ прегази хората на спирката ,но когато се казва, че първата година трябва да има при него по възрастен и с опит водач се надигна вой от младежта ,че това е неправилно .Неправилно ,неправилно ,но последствията ги виждаме всеки ден.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #20
            Смехория,това мисля за така наречения тунинг,повечето хлапетий избиват комплекси,вместо да си сложат едни хубави джанти,те слагат мрежи и перки,и такива гърнета-кюнци,че чак ме разсмиват.По интересен е тунинга под капака.
            Marea HLX 147ps

            Коментар


              #21
              style34 написа:
              като на предния прозорец , най-отгоре има надпис - Racing, Sport, Racing Team и т.н.
              Забрави задното стъкло. Там пък трябва да е надписа "Bass ’m Bass". Както вече уточних в друга тема, това означава "Бас мечо, бас ..."
              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
              www.cyxap.com

              Коментар


                #22
                Malone написа:
                style34 написа:
                като на предния прозорец , най-отгоре има надпис - Racing, Sport, Racing Team и т.н.
                Забрави задното стъкло. Там пък трябва да е надписа "Bass ’m Bass". Както вече уточних в друга тема, това означава "Бас мечо, бас ..."
                Абе знаех си, че забравям нещо :D
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #23
                  Аз лично също не съм над 45, но съм над 35 и харесвам тунинговани коли, когато са направени с вкус. Не виждам нищо лошо в това. Единственото кофти нещо е, че повечето ентусиасти са принудени да правят от нищо - нещо поради финансови причини, а тунинга е скъпо удоволствие.

                  Коментар


                    #24
                    Malone написа:
                    style34 написа:
                    като на предния прозорец , най-отгоре има надпис - Racing, Sport, Racing Team и т.н.
                    Забрави задното стъкло. Там пък трябва да е надписа "Bass ’m Bass". Както вече уточних в друга тема, това означава "Бас мечо, бас ..."
                    значи 1 от тунинг до тунинг има балкан разлика 2ро мен ме кефят лепенки 3то моля изкажете мнение за тези лепенкиПс: благодаря на модератора за метъра няма да се повтори
                    Прикачени файлове
                    Целта е една,скороста е различна - HGT !

                    Коментар


                      #25
                      Какво искаш да коментираме на стикерите ти?На едната ми кола, всички говорители са Nertz. На Brava-та. Никога обаче не съм се замислял да слагам стикери. Какво значение има, аз си слушам вътре, сложил съм ги за мое удоволствие.Time Line ... даже не знам каква ти е била идеята. Това е единственото, което ми селенее на новия ти външен вид. Без да се обиждаш.Със същия успех можеше да сложиш стикер "Звяр в колата". Или "Който ме мрази под мен да лази".
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        #26
                        Malone написа:
                        Какво искаш да коментираме на стикерите ти?На едната ми кола, всички говорители са Nertz. На Brava-та. Никога обаче не съм се замислял да слагам стикери. Какво значение има, аз си слушам вътре, сложил съм ги за мое удоволствие.Time Line ... даже не знам каква ти е била идеята. Това е единственото, което ми селенее на новия ти външен вид. Без да се обиждаш.Със същия успех можеше да сложиш стикер "Звяр в колата". Или "Който ме мрази под мен да лази".
                        Колега малко пак несИрИозно подхождаш към труда на момчето.Едно например хубаво е станала,щеше да е достатъчно.Винаги ми е било кеф да ти чета писаницете(това е найстина така не се базикам)но понякога се позабравяш малко.Със здраве и без лоши чуства. :D

                        Коментар


                          #27
                          Мен по скоро би ме заитересувало в талона на колата какъв цвят боя пише . Черна ли , жълта ли , черно-жълта ли ??
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #28
                            Ами щом питаш - отговарям. Харесва ми колата ти. Но повече щеше да ми харесва ако тези надписи ги нямаше. Особено това time line. Ако го беше поставил само на едно място - ок. Ако изобщо го нямаше - най-добре. Но това е само мое мнение. Ти естествено ще го направиш както си искаш. Нали знаеш, че хората дават хиляди евро, примерно, на БМВ-то му да няма емблема на БМВ. Поне аз си падам по супер изчистени неща. Нали знаеш - гениалните неща са прости
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #29
                              Malone написа:
                              Забрави задното стъкло. Там пък трябва да е надписа "Bass ’m Bass". Както вече уточних в друга тема, това означава "Бас мечо, бас ..."
                              Хахахаха, още преди да ти бях прочел доуточнение си помислих за "Бас мечо бас..."

                              Fiat Bravo T-Jet 120

                              Коментар


                                #30
                                коцев написа:
                                Едно време когато комунистите ни даваха книжки всички тия лепенета на какво ли не по колите бяха забранени, защото водачите каращи след такава описана кола си отвличат вниманието върху прочитането на тия изписани глупости и ето ти предпоставка за пътен инцидент. А сега има отвсякъде описани с какво ли не коли, че даже и по тавана отгоре. Абе слободия е сега, но полека лека се виждат плодовете и. Ето онова на 16 години момче дето отива на училище с БМВ прегази хората на спирката ,но когато се казва, че първата година трябва да има при него по възрастен и с опит водач се надигна вой от младежта ,че това е неправилно .Неправилно ,неправилно ,но последствията ги виждаме всеки ден.
                                Коцев,ако момчето си има акъл в главата и не си е купил книжката не му трябва придружител.А това че при комунистите бяха забранени тези украшателства по колите не беше добре.Сега имаш пълната възможност като видиш колата на един човек да разбереш с какъв тип имаш работа.

                                Коментар

                                Working...
                                X