Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислят хората над 45 г. за Тунинг колите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво мислят хората над 45 г. за Тунинг колите

    Здравеите колеги и колежки,Много ми е интересно какво мислят хората които надвишават 45 г.за тунингованите коли като цяло.
    Прикачени файлове
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    #2
    На 5 години съм от зададената от теб възраст, но аз лично харесвам ЧУЖДИТЕ тунинговани коли. Към този момент не бих си тунинговал моята по чисто естетически причини. Вече не ми е в кръвта. Обичам "заводските" форми и семплите решения...Което не ми пречи да се заглеждам по тунинг коли де. :D
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #3
      Впрочем заправих да вметна. Според мен има коли на, които им отива тунинг и такива на, които не, но виж на Пунто ( визирам снимките, които си пратил) му отива всичко. Просто не видях лошо Пунто и бих карал такова с кеф, защото не са и натрапчиво да не кажа кичозно изпълнени. Страхотно изглеждат тези коли. Поздравления :D
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #4
        Баща ми ги е минал вече - много се радва на добре тунинговани автомобили. Даже иска и Мерца да го фешне малко, ама все не му идва ред. Иначе чудесно знае какво иска. :D Голяма работа е!
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          И аз малко се разминавам с посочените от теб години, но ще отговоря, близко съм.Много малко са гаражно тунингованите коли, които съм виждал и са ми харесали.Без да ти правя комплимент, твоето пунто е от тях. С изключение на надписите, всичко е изпипано, харесва ми и не е цигания.Като беше бяло, не. Сега по ми харесва.Бих го карал с удоволствие.Има обаче доста тунинговани фиати тук, които просто ... не знам ... нека не ги определям.Труд, хвърлен на вятъра, но ако така си ги харесват собствениците, всичко е наред.Някъде бях чел статия на Marcus Lorinser, че перфектния оптичен тунинг е такъв, който изпълнява следните две условия:
          1. Само с един поглед можеш да кажеш каква е колата и модела
          2. Разглеждаш я и не можеш да прецениш какво точно и как е променено от стандартния и вид, че да изглежда така агресивно.
          Това изключва антикрила, тип "пейка", гуми/джанти излизащи с 1-2 сантиметра извън контура на автомобила, както и два/четири ауспуха от които пуши само единия.Това по мое мнение разбира се.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #6
            Аз преминах тази възраст преди няколко години,но това не ми пречи да се кефя на добре тунинговани коли.Напълно съм съгласен с колегата Malone-има наистина много добри попадения,но има и кич,който не одобрявам.И аз съм се занимавал преди доста години с такива неща,макар,че възможностите бяха доста ограничени-такива бяха времената.Определено одобрявам тунинга.
            PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
            Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

            Коментар


              #7
              с една дума хем ви е яд на някои коли хем ви е кеф То за заглеждането ми е ясна работатаМисалта ми е дали като мине някоя кола си викате глеи го пак тоз дава си парите на вятара .Или нещо от сорта.
              Целта е една,скороста е различна - HGT !

              Коментар


                #8
                В повечето случаи си викаме - гледай, каква селяния и едвам сдържаме насмешката си :D
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #9
                  A, sugarboy ми взе думите от устата. За какво да ме е яд?Имаш ли кинти, можеш и като кораб от междузвездни войни да я направиш/направят, ама вървенето все ще е като на 10-15 годишна барака.’Щото не съм видял някой да си "тунингова" по начина, който виждам тук в този форум, колата на една година.Като ми покажете Audi R8 с 10 килограма кит и скоч по него, тогава ще си променя мнението.
                  .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                  www.cyxap.com

                  Коментар


                    #10
                    Malone написа:
                    A, sugarboy ми взе думите от устата. За какво да ме е яд?Имаш ли кинти, можеш и като кораб от междузвездни войни да я направиш/направят, ама вървенето все ще е като на 10-15 годишна барака.’Щото не съм видял някой да си "тунингова" по начина, който виждам тук в този форум, колата на една година.Като ми покажете Audi R8 с 10 килограма кит и скоч по него, тогава ще си променя мнението.
                    Колега то R8 няма нужда от тунинг,тя си е красива и без него.Но ние се опитваме да си ги направим по наш вкус.Друг е въпроса че тук все още не е много на ниво тунинга,но по други страни има страхотно направени машини.И не си прав има много хубави тунинг коли от по недостъпните за нас.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      sugarboy написа:
                      В повечето случаи си викаме - гледай, каква селяния и едвам сдържаме насмешката си :D
                      Придържам се към това мнение.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        Malone написа:
                        A, sugarboy ми взе думите от устата. За какво да ме е яд?Имаш ли кинти, можеш и като кораб от междузвездни войни да я направиш/направят, ама вървенето все ще е като на 10-15 годишна барака.’Щото не съм видял някой да си "тунингова" по начина, който виждам тук в този форум, колата на една година.Като ми покажете Audi R8 с 10 килограма кит и скоч по него, тогава ще си променя мнението.
                        Колега на новите коли им трябват само 1 големи джанти, 1 споилерче отзаде, хубава боя ,малко музичка и това е ..Ако имам възможност запред ще взема 1 браво от новите и това ще му направяИ както казва колега новите коли са си красиви Мен лично моито Пунто Сток Изобщо не ми харесва отзад седи ми като рязнато с брадвата..
                        Целта е една,скороста е различна - HGT !

                        Коментар


                          #13
                          nai7 написа:
                          Колега то R8 няма нужда от тунинг,тя си е красива и без него.Но ние се опитваме да си ги направим по наш вкус.Друг е въпроса че тук все още не е много на ниво тунинга,но по други страни има страхотно направени машини.И не си прав има много хубави тунинг коли от по недостъпните за нас.
                          Не ме разбирай погрешно. Както написах по горе, това е най-важното, да ви харесва на вас. Постигнете ли това, няма значение кой какво ви пише, колата и е И за уводволствие. Написах, че някои ми харесват, някои не. И то не ми харесват не заради хвърления труд, за него поздравления, амо защото има и доста кичозни изпълнения.
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар


                            #14
                            И 65 годишните ги обичаме тия далаверки, особенно силната музика монтирана вътре . Тук в Ловеч има два автомобила дето ги познавам от сто метра със силната си музика . Интересно ми е вътре водача дали би могъл да чуе, ако иска линейка или пожарна да го задмине ???? И по вещите с закона и правилника да кажат дали не се нарушават някой клаузи с това безразборно преправяне на автомобилите ? Едно време когато бях на 40 години не се даваше нищо да се пипа по автомобилите .
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #15
                              На далеч съм от посочената възраст, но да вметна - МРАЗЯ ТУНИНГ!!!!!!!!!!!!!Заводските коли сами по себе си са красиви (тук изключвам ефтините немски производители) и добре обезшумени, а развалянето на фасона на колата с някакви си тунинги и продупчени гърнета ме дразни!

                              Коментар

                              Working...
                              X