Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

напусам

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    напусам

    целият саит е пълна глупост споделяте неща които всеки 3то разряденмистор може да ти каже без да дига капака ...вместо да си хвалим скрапта да си решавамепроблемите при фиат не са малко

    #2
    като не ти харесва сайта ,натисни онова x-че горе в десния ъгъл

    Коментар


      #3
      Тук нищо не е на сила. Като не ти харесва не влизай. Аз съм доволен от споделените неща и много ми помагат. И ми спестяват пари и разправий с майстори...... Както научава много и интересни неща.
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        А бе ти като си много отворен защо ти не пишеш за проблемите на Фият,ами чакате само на готово някй ако може и да ви поднесе всичко на тепсия,даже ако може и да ве управи колата безплатно,а може и по интенет да го направи без да ходите даже и на сервиз.Така ще е най яко.Като не ти е интересно БЕГАЙ ОТ ТУКА.А форума е направен за споделяне на информация и на общти интереси(поне аз така си мисля),а не е сервиз за коли,за тях си има други места.Ае бегай че ся ще ти пусна към 100 вируса.
        FIAT BRAVO 2.0 20v
        http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

        Коментар


          #5
          Re: напусам

          milen написа:
          целият саит е пълна глупост споделяте неща които всеки 3то разряденмистор може да ти каже без да дига капака ...вместо да си хвалим скрапта да си решавамепроблемите при фиат не са малко
          Жив и здрав да си! Отиваш в "Профил", най-долу има надпис "Изтриване на профила?", слагаш тик-че и се освобождаваш от нашите треторазрядни глупости! Ако не се справиш, пиши, ще ти помогнем. Заключвам темата, защото няма какво да се обсъжда.

          Коментар


            #6
            Относно заглавието: поне аз не знам да има такава дума в българския език, а и не мога да я оправя щото не знам какво си имал предвид.Относно поста - колегите са ти го казали - като не ти харесва - пали джапанките.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар

            Working...
            X