Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си малко бусче- дайте предложения.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    tomazo написа:
    ако няма да пътуваш на дълъг път ,а ти е само за работа купи си 2 бр. WV транспортер 1,6Д турбо и си готов .
    Единият за части
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #17
      Погледни и това: http://dacia.bg/gamma/LoganVAN/Prices.aspx Цените са от 12 до 20 хиляди лева! Със сигурност ще побере повече от Деуто, което си посочил, ще е по-стабилна в завоите и все пак прилича на колата и можеш да я използваш, като такава макар, че си написал че искаш обратното... Един приятел си купи Логан комби за служебна кола. Освен, че е много евтина е бъкана с екстри, а и са здрави доколкото съм чувал.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        В днешния брой на небезизвестно немско списание, въпросният модел(комби дизел) е изминал 100 000км само със смяна на крушки и датчик за гориво Иначе до колкото разбирам, на автора му трябва нещо до 2-3-4хил лв. Само предполагам, тъй като ми прави впечатление, че специално в този раздел той пуска от време на време по някоя тема и не отговоря повече или максимум 1-2 пъти...

        Коментар


          #19
          tomazo написа:
          ако няма да пътуваш на дълъг път ,а ти е само за работа купи си 2 бр. WV транспортер 1,6Д турбо и си готов .
          Това също го обмислях ама ме спира факта че въпросните транспортери са адски дърти - повечето които намирам като обяви са от периода 83- 89 година.Деуто пък гледам 2-3 бройки които са 2000 година.Та деуто го харесвам единствено че е сравнително ново и евтино.Притеснява ме мисълта да купувам бус по дърт от мене.А иначе варианта с нова дачия логан за момента не е възможен. Търся нещо евтино преди всичко.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #20
            vital написа:
            В днешния брой на небезизвестно немско списание, въпросният модел(комби дизел) е изминал 100 000км само със смяна на крушки и датчик за гориво Иначе до колкото разбирам, на автора му трябва нещо до 2-3-4хил лв. Само предполагам, тъй като ми прави впечатление, че специално в този раздел той пуска от време на време по някоя тема и не отговоря повече или максимум 1-2 пъти...
            Дам точно в този ценови клас ми трябва нещо, да е лесно за подръжка и не много трошливо, а иначе ако ще и най спартанскто обзавеждане да има.Понякога отговарям и по повече пъти да видиш ти
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #21
              Пежо Експерт с Fiat-ов бензинов двигател? Устройва ли те на добра цена? 1997 година.
              MB 280 S W108 67' - pickUp
              MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
              ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
              Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
              office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

              Коментар


                #22
                имах Daewoo Damas чупи се ужасно е за каране (всеки километър с него си е преживяване) за частите не знам отказах се просто. Един познат кара субару e12 доста здраво се оказа като се има впредвид как се кара успех
                Fiat Punto 1.4 gt turbo
                Ford Fiesta 1.3 new port

                Коментар


                  #23
                  Колега,според мен Скудото на Фиат отговаря на изискванията ти.В мобилето има под 3000лв.Познат караше дълго време такова служебно и нямаше оплаквания.
                  FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

                  Коментар


                    #24
                    simeon3000 написа:
                    По-добре Рено Еспас или пък френските Еврованове (Пежо 806, Ланча Зета и Фиат Улис). Кеф ти багаж, кеф ти хора да возиш.
                    Ако не си му сърбал попарата на еспейса не го препоръчвай. Колегата може да оглежда и нисан серена, здраво нещо е.
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                    Коментар


                      #25
                      Транспортер, точно от дъртите. На село имаме един с който си кара бащата срамотиите, купен за 1500 лева и с блокирал километраж, ама върви пущиняка...

                      Коментар

                      Working...
                      X