Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Nexus One - Официално пуснат на пазара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Nexus One - Официално пуснат на пазара

    Колеги едно от невероятните неща очаквани за тази година е вече тук , а именно телефонът на Google Кажете си мнението по въпроса някой мисли ли да си го купува http://www.youtube.com/watch?v=I6COw...layer_embedded

    #2
    Хубав телефон, но за сега доста неща бледнеят пред HTC HD2 и телефона който аз очаквам с нетърпение Sony Ericsson Xperia X2 !!!
    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

    Коментар


      #3
      Мисля , че ако скоро iPhone (Apple) не вземат мерки ще останат на заден план .... имам едно приятелче с HTC Hero мога да кажа , че това е уникална машина - особено за хората които знаят какво искат

      Коментар


        #4
        Къде тук?Във вторник е официално представен и е бил достъпен за закупуване. Къде обаче не е ясно.Та къде "вече е тук"?А iPhone отдявна сдадоха първенството. Ако не вземат мерки, ще останат само като че ли легенди.
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #5
          Какви телефони, какво чудо. Аз ползвам само зелената и червената слушалка. Друго ми не требе...Па то фасейбук, па не знам си кво си... Я бе я сиктир
          Браво 1.6 16v 1996
          Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

          Коментар


            #6
            Malone написа:
            Къде тук?Във вторник е официално представен и е бил достъпен за закупуване. Къде обаче не е ясно.Та къде "вече е тук"?А iPhone отдявна сдадоха първенството. Ако не вземат мерки, ще останат само като че ли легенди.
            Тук - на бял свят ... и предполагам първо в Америка.Иначе в България предполагам 2 месеца докато стане наличен ? Ако не и повече ама все пак Online пазаруването няма граници Цената ми казаха , че щяла да бъде около 560 - 600 долара. За България само можем да гадаем... тук имам чувството , че телефоните се продават на двойна цена.

            Коментар


              #7
              Jivko Georgiev написа:
              Malone написа:
              Къде тук?Във вторник е официално представен и е бил достъпен за закупуване. Къде обаче не е ясно.Та къде "вече е тук"?А iPhone отдявна сдадоха първенството. Ако не вземат мерки, ще останат само като че ли легенди.
              Тук - на бял свят ... и предполагам първо в америка.Иначе в България предполагам 2 месеца докато е наличен ?
              Ами ще го пуснат,на специална промо цена от рода на Иляда Лева,ще си го накупят ,после ще стане 600 лв и ще го накупят пак доста хора и после 2ра употреба ще го взема за 300-400 и ще му се радвам. Иначе определено е по-добър от IPhone.HTC също е много по-напреде от IPhone ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                Да ви свтна малко То това си е HTC идеи от гугъл,производство НТС Дано все пак надмине производителя си, и се окаже хубаво смартфонче :D
                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                .

                Коментар


                  #9
                  телефона който аз очаквам с нетърпение Sony Ericsson Xperia X2 !!!
                  Таз година сониериксон догодина телефон сичко в кръга на шегата :D
                  Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                  И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                  .

                  Коментар


                    #10
                    svilens написа:
                    Какви телефони, какво чудо. Аз ползвам само зелената и червената слушалка. Друго ми не требе...Па то фасейбук, па не знам си кво си... Я бе я сиктир
                    Евала ти прайм !К’ви са тия телефони ... салатата могат ли да ми режат ? Да ми варят ракията ? Пу !
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #11
                      Ichkin написа:
                      svilens написа:
                      Какви телефони, какво чудо. Аз ползвам само зелената и червената слушалка. Друго ми не требе...Па то фасейбук, па не знам си кво си... Я бе я сиктир
                      Евала ти прайм !К’ви са тия телефони ... салатата могат ли да ми режат ? Да ми варят ракията ? Пу !
                      Виж това http://vbox7.com/play:ff64eb9f
                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар


                        #12
                        Ichkin написа:
                        svilens написа:
                        Какви телефони, какво чудо. Аз ползвам само зелената и червената слушалка. Друго ми не требе...Па то фасейбук, па не знам си кво си... Я бе я сиктир
                        Евала ти прайм !К’ви са тия телефони ... салатата могат ли да ми режат ? Да ми варят ракията ? Пу !
                        Няма да забравя някъде бях гледал схеми как да си преправиш настолния компютър , че да може да вари ракия :D :D :D :D :D

                        Коментар


                          #13
                          Последно ми попадна някъде iphone 4G и беше с холограми някви. Снимката на звънящия се изобразява няколко см над телефона в легнало положение над дисплея. Колко е истина не знам ама яката работа а ако ти е джоба хаххх призрака излиза от панталона Е Sony Ericsson все пак да не забравяме, че са две обединени марки европейска и азиатска. Това японците са голяма работа. Прегледах няколко Sony Ericssona за Япония и после като погледнах моя телефон се едно гледах л*йно. От години ползвам само такива телефончета и съм много доволен. И за Х2 като характеристики превъзхожда всичкото телефони на пазара.
                          Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                          Коментар


                            #14
                            Гугъл?Купете си такъ телефон, пък Гуъл ще ви индексират (записват) всяко натискане на бутон... Не, благодаря!

                            Коментар


                              #15
                              Знам само, че ... абе кой им дава пари на журналята?!Може ли да си се наел да пишеш техническа статия и да си пълен неграмотник?!Ма има интернет, ма има списания ... ама няма кой да чете.http://dnevnik.bg/tehnologii/2010/01...s_one/Qualcomm не е едногигахерцов процесор.Второ, Nexus One е оборудван не с Qualcomm, а със Snapdragon. Той вече е едногигахерцов.И HTC, какъв да бъде друг? В момента са лидери на пазара на smartphones, откъдето и да ги погледнеш.
                              kazan написа:
                              И за Х2 като характеристики превъзхожда всичкото телефони на пазара.
                              Опа ... я пак помисли ...
                              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                              www.cyxap.com

                              Коментар

                              Working...
                              X