Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застреляха Боби Цанков в центъра на София

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не може да говориш истории за живи мафиоти и да мислиш че ще ти се размине.
    Виж бейби не сме глупаци,
    ние сме отбор от здравеняци.
    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

    Коментар


      #17
      не може да му се отрече че се изисква доста смелост/определено не беше глупав/да се говори така по медийте за големи хора от "подземния свят".и е глупаво да се напада починал човек,без да може той да се защити!квото и да е правил-вече няма да го прави.мен пък ме кефише-имаше една такава вечна мазна усмивка,беше си му като патент както каза един колега-за мъртвите или добро,или нищо.лека му пръст
      Renault Laguna 1,9 dci 2002

      Коментар


        #18
        Неприятна личност за мен,както и за повечето изказали се-намери си майстора.
        Marea HLX 147ps

        Коментар


          #19
          Освен, че за лошите или добро или нищо ... почти съм сигурен, че никой от писалите не го е познавал лично, а говори за него, като че цял живот му е тровил живота ... Както каза един колега по-горе ... Е за тва сме на тоя хал ...
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #20
            да го стрелят да си е мислил на времето когато можеше :D
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              #21
              Нещо май му обърнахме на покойника прекалено много внимание.Щом са го гръмнали то е имало защо.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #22
                Този наглия мошенник пак много време живя...Най-сетне една добра новина! Добре, че боклуците и мутрите се изтрепват взаимно! Ако чакаме да ги приберат и да ги съдят, доста ще чакаме.

                Коментар


                  #23
                  не съм слушал мн.за покойника ма е жалко за бремената му жена и за нероденото дете вече сираче.и мисля,че още не е погрбан да казваме лека му пръс а бог да го прости .Койт кото си е надробил тва....,жалко само за поколенито и за роднините.

                  Коментар


                    #24
                    Никой няма право да отнема човешки живот, независимо кой е и какъв е. Лека му пръст...

                    Коментар


                      #25
                      Откакто свят светува, човешкия живот се отнема, включително и от ревностните защитници на християнските ценности и то по най жесток начин.Така че ... "никой няма право" е шаблон, който лично аз не приемам съвсем безрезервно.Също така не приемам за Боби Цанков да се пише като "радиоводещ, разследващ журналист на мафията и влиятелен криминален журналист".Първо е всеизвестен и нееднократно доказан измамник, както и близък приятел и длъжник на доста емблематични фигури в престъпните среди.И това трябва да е ясно на всички чужди издания, кичещи го с венеца на борец срещу престъпността.Работа на нашата преса и власти е да изяснят това, пред чуждите медии.Така че ... ще се въздържа от съболезнования и подобни шаблони.Когато си малко гущерче, но искаш да станеш голям крокодил, това носи своите рискове. В случая се опита да спечели от информацията, която имаше и доказано се е възползвал от нея да речем за шантаж и други подобни срещу облаги.Е ... сега не му мина номера, явно на хората, които са го допуснали малко по близо до себе си, с чието доверие е злоупотребил им писна вече.По принцип маймуната, преди да лапне портокала, първо си го мери на дупето, дали ще мине.Ако прецени, че е твърде голяма хапка, не го яде. Има известен разум в това.
                      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                      www.cyxap.com

                      Коментар


                        #26
                        Има една стара приказка: "Смъртта променя всичко"...

                        Коментар


                          #27
                          Meril написа:
                          Има една стара приказка: "Смъртта променя всичко"...
                          В конкретния случай повече хора се радват отколкото скърбят! Цинично звучи, но е така! Няма ли, кой да заключи тази тема?
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #28
                            Re: Застреляха Боби Цанков в центъра на София

                            kiro_of_the_day написа:
                            Показните разстрели на проговорили продължават... http://dnes.dir.bg/2010/01/05/news5641304.html
                            Случва се.
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                            Коментар


                              #29
                              мда... един боклук по малко!
                              Meril написа:
                              Има една стара приказка: "Смъртта променя всичко"...

                              Коментар


                                #30
                                Колеги, мисля, че темата излезе извън рамките на добрия тон. Заключвам я! Нека Кирето не ми се сърди.Поздрави!!!
                                Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                                Трезвен ТУК не пиша!
                                Un Italiano Vero

                                Коментар

                                Working...
                                X