Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малък проблем с лицеви опори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Е то в полицията не е за всеки, като не можеш да помпиш и да бягаш не ставаш полицай. Те и без това ги бият и цигани и депутати и всякакви.

    Коментар


      #62
      mnpenchev написа:
      Е то в полицията не е за всеки, като не можеш да помпиш и да бягаш не ставаш полицай. Те и без това ги бият и цигани и депутати и всякакви.
      И аз съм съгласен тук. Щом не можеш да направиш лицевите опори значи това не е за теб. Има достатъчно полицай ,които са толкова дебели и зле подготвени физически, че не могат да излезнат от патрулките, да не говорим да подгонят някой бандит. Според мен е задълвително да има физически изпит всяка година за полицаите, че положението сега е трагично.
      Виж бейби не сме глупаци,
      ние сме отбор от здравеняци.
      Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
      така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
      http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

      Коментар


        #63
        fiatmaniak написа:
        mnpenchev написа:
        Е то в полицията не е за всеки, като не можеш да помпиш и да бягаш не ставаш полицай. Те и без това ги бият и цигани и депутати и всякакви.
        И аз съм съгласен тук. Щом не можеш да направиш лицевите опори значи това не е за теб. Има достатъчно полицай ,които са толкова дебели и зле подготвени физически, че не могат да излезнат от патрулките, да не говорим да подгонят някой бандит. Според мен е задълвително да има физически изпит всяка година за полицаите, че положението сега е трагично.
        Колега не го гледай , че е дебеличък чичко полицай .... като малки такав дебеличък чичко полицай ни е стигал без проблем говориме за спринт 500-600 метра и ни догони и ни издърпа ушите ( все пак бяхме 5-6 клас ) :D

        Коментар


          #64
          Абе не се е налагало, не е тренирал, няма пречки да започне да се готви и да се поддържа в добра форма, само да не забравя за тренировките, де.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #65
            А те понеже родните плЮцаи не са абсолютни шердени и бидони по 120-130л.

            Коментар


              #66
              Темата не отива на добре

              Коментар


                #67
                Хихихихихи. Колега пий керосин и си запали пръднята - не 50, ами 50000 лицево опори ще направиш!Темата е за триене от самото начало! Просто прочетете отново първото мнение!А после "ама тя нашата полиция такава и такава"Е, каква да е, като не може да направи 50 лицеви опори...

                Коментар


                  #68
                  Humppa написа:
                  Е, каква да е, като не може да направи 50 лицеви опори...
                  Aбе тия дето могат бият и зарад тия дето не могат Ония дето ги даваха по vbox-a бая корави бяха.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #69
                    Колегата или се скапва от лицеви или се е предозирал със зоб... не пише. Да изчакаме да видим какво е предприел, предлагам аз.

                    Коментар

                    Working...
                    X