Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Денят на икономичното шофиране наближава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Денят на икономичното шофиране наближава

    Български шофьори взеха участие в обогатяването на съветите за спестяване на гориво,,Ден на икономично шофиране
    Типо 1.6

    #2
    Точно така е! Винаги съм се придържал към този стил на каране,освен в случеите когато някой тинейджър с Голф застане до мен и си мисли че кара самолет.Просто немога да се сдържа
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    Коментар


      #3
      NPD написа:
      Точно така е! Винаги съм се придържал към този стил на каране,освен в случеите когато някой тинейджър с Голф застане до мен и си мисли че кара самолет.Просто немога да се сдържа
      Още по-важно е човек да не пада до нивото на "лошите" шофьори.
      ___________________
      Marea 1.9 TD 100 Weekend ELX

      Коментар


        #4
        Интересно начинание на "Шел", само че несъобразено с пътната обстановка в БГ. Аз прекрасно знам как да карам икономично, едва ли "Шел" ще открият топлата вода. По-добре да работят в друга насока. Като спестя 1 лв. на 100 км. не ме топли, защото ще дам 500 да си оправя ходовата част.

        Коментар


          #5
          Може би трябва да се организира ден за виртуозно преминаване през добре разровена улица. Ще се оценява по това колко кафе ще остане в чаша поставена на арматурното табло

          Коментар


            #6
            stenli написа:
            Може би трябва да се организира ден за виртуозно преминаване през добре разровена улица. Ще се оценява по това колко кафе ще остане в чаша поставена на арматурното табло
            Това е възможно само с луноход... :D
            1997 Brava 1.6, 16V

            Коментар

            Working...
            X