Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще кажете за ФИАТ Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ще кажете за ФИАТ Мареа

    Какво мислите за ФИАТ Мареа?Мисля да си купувам такъв фиат и искам да чуя мнението на хора,които разбират от този модел?

    #2
    Re: Какво ще кажете за ФИАТ Мареа

    tito54 написа:
    Какво мислите за ФИАТ Мареа?Мисля да си купувам такъв фиат и искам да чуя мнението на хора,които разбират от този модел?
    Потърси във форума... има много теми като тази!иначе като съвет... погледни и добре състоянието, дали е запазена и поддържана и ако е така и ти хареса, направо скачай!Тук ще получиш достатъчно информация по всичко което те интересува... и няма да се притесняваш за части и т.н.Успех!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      По темата е писано доста, потърси и ще намериш http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ighlight=marea
      Lancia Kappa 2.4JTD
      Lancia Dedra Integrale 2.0 S.W.
      Fiat Croma 2.0 i.e. - ex.

      Коментар


        #4
        мерси

        Коментар


          #5
          Моля
          Lancia Kappa 2.4JTD
          Lancia Dedra Integrale 2.0 S.W.
          Fiat Croma 2.0 i.e. - ex.

          Коментар


            #6
            Скоро си купих Марея коби 1.9ТД100 и съмного, ужасно, страшно много доволен. Преди това имах 190 - 2000 и не очаквах чак толково да остана доволен.

            Коментар


              #7
              Мареата е перфектна. Не че съм карал кой знае колко много коли , но от всички тях Мареата е най-добра.
              ___________________
              Marea 1.9 TD 100 Weekend ELX

              Коментар


                #8
                Мисля, че е същата "хубост" като Албеа.., ама повече нема да коментирам.., щот ше си имам проблеми... със собствениците на такива ...
                FIAT PUNTO 6 SPEED
                FIAT MAREA 1.9 TD

                Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                Коментар


                  #9
                  polly_s написа:
                  Мисля, че е същата "хубост" като Албеа.., ама повече нема да коментирам.., щот ше си имам проблеми... със собствениците на такива ...
                  Ти па пиленце ме хвърли в музиката.,... както се казва по Вашият край "Нерде Ямбол, нерде Стамбул"!!!! А,кажи ми какви са ПРИЛИКИТЕ между "МАРЕЯТА" и "АЛБЕЯТА", аз ще ти кажа какви са РАЗЛИКИТЕ.Ама само спокойно да не става КАРМИНЬОЛ!!!!!!Е, аз не съм собственик нито на едната, нито на другата, НО ВСЕ ПАК НЕ НИ Е ОСНОВНАТА ЦЕЛ ДА ПРАВИМ ФОРУМА НА "ГАНКОВОТО КАФЕНЕ".Ако има да кажеш нещо кажи.
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Nino написа:
                    Ти па пиленце ме хвърли в музиката.,... както се казва по Вашият край "Нерде Ямбол, нерде Стамбул"!!!! А,кажи ми какви са ПРИЛИКИТЕ между "МАРЕЯТА" и "АЛБЕЯТА", аз ще ти кажа какви са РАЗЛИКИТЕ.Ама само спокойно да не става КАРМИНЬОЛ!!!!!!Е, аз не съм собственик нито на едната, нито на другата, НО ВСЕ ПАК НЕ НИ Е ОСНОВНАТА ЦЕЛ ДА ПРАВИМ ФОРУМА НА "ГАНКОВОТО КАФЕНЕ".Ако има да кажеш нещо кажи.
                    ... кво а ти кажа?!? ... стой си в музиката! ... за Ямбол и Стамбул... не съм чувала по ноашия край! ... или не си наясно къде е тва?! ... то си е в София! ... ма на тебе ти стига да знаеш разликите и приликите мужду Албеа и Мареа... - ... комфорта на купето ми се струва еднакъв.. или поне... близък... и като имат "приблизителна" фаца... ми се струва, че са един клас! ... ма аз верно не споря, да знаеш!!! ... изразих мнение, ма щом не давате.., нема повече..!
                    FIAT PUNTO 6 SPEED
                    FIAT MAREA 1.9 TD

                    Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                    Коментар


                      #11
                      polly_s написа:
                      Nino написа:
                      Ти па пиленце ме хвърли в музиката.,... както се казва по Вашият край "Нерде Ямбол, нерде Стамбул"!!!! А,кажи ми какви са ПРИЛИКИТЕ между "МАРЕЯТА" и "АЛБЕЯТА", аз ще ти кажа какви са РАЗЛИКИТЕ.Ама само спокойно да не става КАРМИНЬОЛ!!!!!!Е, аз не съм собственик нито на едната, нито на другата, НО ВСЕ ПАК НЕ НИ Е ОСНОВНАТА ЦЕЛ ДА ПРАВИМ ФОРУМА НА "ГАНКОВОТО КАФЕНЕ".Ако има да кажеш нещо кажи.
                      ... кво а ти кажа?!? ... стой си в музиката! ... за Ямбол и Стамбул... не съм чувала по ноашия край! ... или не си наясно къде е тва?! ... то си е в София! ... ма на тебе ти стига да знаеш разликите и приликите мужду Албеа и Мареа... - ... комфорта на купето ми се струва еднакъв.. или поне... близък... и като имат "приблизителна" фаца... ми се струва, че са един клас! ... ма аз верно не споря, да знаеш!!! ... изразих мнение, ма щом не давате.., нема повече..!
                      Ами мнението ти беше от сорта на "Адриано Челентано каза добър ден".Пиши си никой не те спира.То за това е форумЪТ да си чешем пръстите.
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        Nino написа:
                        Ами мнението ти беше от сорта на "Адриано Челентано каза добър ден".Пиши си никой не те спира.То за това е форумЪТ да си чешем пръстите.
                        ... ми то точно с тази идея беше ... от цитирания сорт.. ... за да не ме хапят такива като тебе, даже е пояснено въпросното обстоятелство.., ама ней се..! .. пак криворазбрано... ... бтв... и аз пунто карам.., ама "виждам" и други разни ... и... (все пак) имам по-позитивно отношение към Мареата, отколкото към Албеата...
                        FIAT PUNTO 6 SPEED
                        FIAT MAREA 1.9 TD

                        Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                        Коментар


                          #13
                          polly_s написа:
                          Nino написа:
                          Ами мнението ти беше от сорта на "Адриано Челентано каза добър ден".Пиши си никой не те спира.То за това е форумЪТ да си чешем пръстите.
                          ... ми то точно с тази идея беше ... от цитирания сорт.. ... за да не ме хапят такива като тебе, даже е пояснено въпросното обстоятелство.., ама ней се..! .. пак криворазбрано... ... бтв... и аз пунто карам.., ама "виждам" и други разни ... и... (все пак) имам по-позитивно отношение към Мареата, отколкото към Албеата...
                          Ха-ха, не те хапя, съжалявам ако така си го разбрала.Нали обръщението ми в женски род не е грешка? Апропо не си съвсем права за Албеята.Доста пъти имам удоволствието да я ползвам и мога да кажа много,ама много добри отзиви.Щото е произведена в Турция, също ще спомена, че е класи над Клиото от Бурса.Усилено окачване, приятен интериор и доста по-качествени пластмаси от споменатият производ на Бурса.Само дето двигателната гама и е малко бедна..1.2 и 1.6 Егати оффтопика заформихме!Именно!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            Nino написа:
                            ... Апропо не си съвсем права за Албеята.Доста пъти имам удоволствието да я ползвам и мога да кажа много,ама много добри отзиви.Щото е произведена в Турция, също ще спомена, че е класи над Клиото от Бурса.Усилено окачване, приятен интериор и доста по-качествени пластмаси от споменатият производ на Бурса.Само дето двигателната гама и е малко бедна..1.2 и 1.6 Егати оффтопика заформихме!Именно!
                            не, бе не е... ... скии, че сме по темата! ... Албеа аз тук не съм виждала.., а в Истанбул... почти всички таксита са Албеи.., най-вероятно щото те си го правят
                            FIAT PUNTO 6 SPEED
                            FIAT MAREA 1.9 TD

                            Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                            Коментар


                              #15
                              Мисля, че е същата "хубост" като Албеа.., ама повече нема да коментирам.., щот ше си имам проблеми... със собствениците на такива Wink ...
                              Леле колежке изби рибата с това сравнение! Приликата е само в окончанието на имената....А сега сериозно - Мареата е голяма и удобна както за дълъг път така и за градско каране кола. Наследник е на линията Регата - Темпра. Има я както седан така и комби вариант - с огромни багажници и двете, както и с изключително голямо пространство вътре. Класическа семейна кола. Има я с безинови от 1.6 до 2.0 мотори, а дизелови съм виждал и 2.4.
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                              http://forum.fiat-bg.org

                              Коментар

                              Working...
                              X