Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся/Предлагам работа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Търсим хора за работа в склад.Поне 3-ма.Работата не е много тежка, нито изисква специално образование.Заплатата е 550 лв.Адрес:бул. Ботевградско шосе 247.Фирмата се казва Фортуна.

    Коментар


      #32
      Търся работа като дърводелец в София. тел 0886 211 067
      FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
      ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
      миг невнимание и вече си татко

      Коментар


        #33
        Търсим хора, младши системни администратори.Изискванията са да разбират от общо/базисно администриране на мрежи/сървъри. Не се търсят хора, които могат да "работят" само на Уърд и да са инсталирали Уин-7 веднъж.Изисква се огромно желание и умение за учене, защото ще се развиват в насока, в която няма кадри в България.За допълнителни въпроси и насоки - ЛС.Моля без кандидати, които без четене и калкулатори не могат да кажат в една ИП мрежа с 26 битова маска, колко хоста има.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #34
          Офф: Трудна работа хем младши админи, преполагам с ниски изисквания, хем като им отпориш въпроса за 26 битова маска и да ти го изрицитират... трябва човек да се замисли малко поне, че в ширпотребата 24 битова маско има 256 адреса, да сметне наполовина за 25 битовата маска, още веднъж наполовина да я докара до желаната и тогава да съобрази, че въпроса бил видиш ли за хостове и да изкара 2.@maikule: Таз хубавата фирмичка още ли е на шефката на Булавто, че горката като знам какво я сполетя преди години?
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар


            #35
            И от мен оферта за работа за две позиции - мениджър продажби за мебели и технолог мебелно производство за Благоевград. И двете позиции са за сериозна фирма с дългогодишен опит в корпусната мебел и мебелите за бани. Търсим и PHP дивелъпери за израелска компания ама... то е ясно, че няма.
            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

            Коментар


              #36
              Това за маската ясно. Ще ми бъде достатъчно да знае, че някоя друга маска трябва да я дели на 4. Пък за +-5 хоста няма да правим проблем. Идеята беше да знаят нещата по принцип как работят, а не да губя време с хора, които не знаят какво е НАТ или ДНС да речем.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #37
                Работа

                D. Stanev това е точно за мен :D /Мениджър продажби за мебели или технолог мебелно производство/ Поне съм го работил 10 години в магазин и дърводелски цех ама си ми далече .За дизайнер или дивелъпър си трябва да се учи повече
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #38
                  За съжаление Благоевград е много зле от към хора за работа... тъкмо поради близостта си до София - повечето се ориентират на там. А има сериозен интерес към града от чужди фирми, включително и от ІТ сектора заради двата университета, но... кадри няма.
                  Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                  Коментар


                    #39
                    D. Stanev написа:
                    За съжаление Благоевград е много зле от към хора за работа... тъкмо поради близостта си до София - повечето се ориентират на там. А има сериозен интерес към града от чужди фирми, включително и от ІТ сектора заради двата университета, но... кадри няма.
                    Аз вече си имам работа, с това се занимавам точно, но може ли малко информация все пак
                    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                    Коментар

                    Working...
                    X