Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Перяща прахосмукачка Zelmer

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Yavor написа:
    Абе то не само децата цапат, ама е лесно тях да обвиняваме Иначе наистина си е супер да ти е изчистенко с хубава прахосмучка вярно е!Аз за перящите / с воден филтър си казах менението - хубави са ама искат занимавка - въпреки че всички производител твърдят че само контейнера за вода се почиства, ама не е вярно - почва да вони иначе.
    Толкова лесно се почиства, че почти няма нужда да търкаш контейнера за мръстната вода.Няма опция да оставиш мръстната вода в контейнера, защото дори и при сухо чистене е необходимо да се налее 1,5 л вода. В тази вода влизат всички боклуци. След това измивах и оставяш да изсъхне - работа за 3 мин.При тази прахосмукачка всичко е лесно и просто и има приставки.

    Коментар


      #32
      Malone написа:
      Irka_fihi написа:
      Аууу, щом смуче всичко, дали би могла да ме замества понякога за някои чисто женски "задължения"? Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04Мъжо, дай да я купуваме!
      Ти вземи си искай Фихов да ти купи "чудото на Vortex", секс накрайника. Невъобразим хит при жените.От КЛИПЧЕТО ще разбереш как и къде се използва.
      Искам гоооооо! По темата - купихме я тази прословута прахосмукачка, ма то си трябват 2 висши за нея! 150 приставки и секви щуротии! Казах на мъж ми, че той ще чисти с нея, докато аз я изуча. А тая в магазина беше уникална: "Тва за кво е?" - "Ми не знам"."А това?" - същият отговор, накрая ми идеше да й шибна един!Та тия дни ще я пробваме и ще кажем как е... Ааааа, имало приставка за миене на прозорци!
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #33
        Благодарение на тази тема си закупих и аз обсъжданата в темата прахосмукачка Днес от Бриколаж си взех и препарата Полиген, който колегата препоръчва. А като ви свърши "антипяна" препарата, какъв слагате? Ще се радвам да споделите и това в темата, за да знам какво точно да търся, а не да експериментирам.
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #34
          А и аз да попитам нещо.Кажете най-добре с какво се почистват грапави плочки.Преди седмица бяхме да гледаме точно тия прахосмукачки, ама те само "духат" (Ирке, не се хващай за думата ) препарата и после се обира само.А при мен плочките са си релефни и си трябва механично въздействие върху тях.Тия с функцията "турбо четка" е просто един валяк в самата приставка накрая, който валяк от въздушния поток би трябвало да се върти и по този начин уж да чисти. А бе демек кекава работа.Та знаете ли някакво такова чудо, което хем да търка механично (нещо да се върти отдолу), хем да не струва една торба с пари, да заема място като за 4 прахосмукачки, демек да не е нещо профи?
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #35
            BO написа:
            А и аз да попитам нещо.Кажете най-добре с какво се почистват грапави плочки.Преди седмица бяхме да гледаме точно тия прахосмукачки, ама те само "духат" (Ирке, не се хващай за думата ) препарата и после се обира само.А при мен плочките са си релефни и си трябва механично въздействие върху тях.Тия с функцията "турбо четка" е просто един валяк в самата приставка накрая, който валяк от въздушния поток би трябвало да се върти и по този начин уж да чисти. А бе демек кекава работа.Та знаете ли някакво такова чудо, което хем да търка механично (нещо да се върти отдолу), хем да не струва една торба с пари, да заема място като за 4 прахосмукачки, демек да не е нещо профи?
            Рейнбоу + тупалката Ама е към то цената на 10 прахосмукачки от средновисокия клас
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #36
              Прохоразпръсквачки

              И при нас идваха такива от Реинбоу.Дори им показах наща от преди 35 години също като техните първи модели е хубава работа ама за толкова пари ще викна жена 5 години да чисти. Имаше и друга марка Немска прахосмукачка която се предлагаше на цена от около 2000лвпълен комплект без условия и допълнителни ускъпяваниа.та една истински професионална е поевтина
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #37
                А като ви свърши "антипяна" препарата, какъв слагате?
                SKODA 105L '78
                PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                FIAT 126p '89
                TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                GRANDE PUNTO 1.2 '06

                Коментар


                  #38
                  Родителите ми имат точно такъв Зелмер от 3-4год и са мн доволни, аз същ о го вземам чат-пат да пера меката мебел и тапицерията на колата и мен ме устройва за домашни нужди е чудесен. Купуваха го за над 400лв, тогава ги навиквах, че са изхарчили толкова пари за една прахосмуукачка, но сега знам, че си заслужава парите...
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #39
                    За релефни плочки:Вариант 1: парочистачка (с четчица отпред)Вариант 2: има едни химии на Ma-Fra (имат магазин срещу пазарчето на Хладилника). 10лв. литъра ама стига за много пъти!Дали вариант 1 или 2 зависи от релефа на плочките!А на Зелмера му кроя шапка да го уволнявам. Много ми е шумен, счупи му се дръжката та иска побългаряване, тегава подръжка - често се порязвам/издрасквам.
                    F31 BMW 320d

                    Коментар


                      #40
                      BO написа:
                      А и аз да попитам нещо.Кажете най-добре с какво се почистват грапави плочки.Преди седмица бяхме да гледаме точно тия прахосмукачки, ама те само "духат" (Ирке, не се хващай за думата ) препарата и после се обира само.А при мен плочките са си релефни и си трябва механично въздействие върху тях.Тия с функцията "турбо четка" е просто един валяк в самата приставка накрая, който валяк от въздушния поток би трябвало да се върти и по този начин уж да чисти. А бе демек кекава работа.Та знаете ли някакво такова чудо, което хем да търка механично (нещо да се върти отдолу), хем да не струва една торба с пари, да заема място като за 4 прахосмукачки, демек да не е нещо профи?
                      Аз да ви кажа какво намерих след двугодишно проучване на пазара. Та нещото, което върши добра работа и не струва колкото едно Стило, се казва Philips FC7070.Поздрави.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар

                      Working...
                      X