Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова придобивка - не можах да се сдържа... :-)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нова придобивка - не можах да се сдържа... :-)

    Колеги, днес се сдобих с нови джанти за Бравето :D. Отдавна ми бяха мерак и най-накрая се реших да ги взема. Джантите са Fox Racing Evo 6, 205/40/17. Oпределено сега стабилността на колата се повиши осезаемо, само се надявам да опазя джантаците живи и здрави, че са малко големички. Ето и една снимчица
    Прикачени файлове
    Fiat Brava SX, 1.6, 2001
    Fiat Punto Abarth, 1999

    #2
    Честито!!! да ги внимаваш как ги караш...!и сподели на каква цена си ги взел...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Честито супер са

      Коментар


        #4
        Mazgarev написа:
        Честито!!! да ги внимаваш как ги караш...!и сподели на каква цена си ги взел...
        Благодаря! :D И аз много им се кефя, а за цената - 1000лв, но не са чисто нови. На 7 месеца са и мисля, че парите им не са много.
        Fiat Brava SX, 1.6, 2001
        Fiat Punto Abarth, 1999

        Коментар


          #5
          честито и от мен хващат очето :D
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            честито, искрено ти пожелавам да ги караш дълго
            PUNTO 1.1 94г.

            Коментар


              #7
              Е много са яки.Дай малко инфо от каде си ги закупил и тази цена 1000лв. с гумите ли е или само джантите.
              FIAT BRAVO 2.0 20v
              http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

              Коментар


                #8
                аууууууу колега разхлопа ми се сърцето като видях жантите. турбо яки.друса ли повече с тях?

                Коментар


                  #9
                  Джантите са уникални страхотно стоят на колата :D и аз сега си търся 15ки за Пунтото ако някои продава да свирка
                  Слагайте си коланите

                  Коментар


                    #10
                    team написа:
                    Е много са яки.Дай малко инфо от каде си ги закупил и тази цена 1000лв. с гумите ли е или само джантите.
                    Колега, не знам за джантите ама я ме светни с каква цел си го пуснал тоя пулт Pioneer DJM-707 ... аз ли нещо не разбрах или!

                    Коментар


                      #11
                      wwweb написа:
                      Колега, не знам за джантите ама я ме светни с каква цел си го пуснал тоя пулт Pioneer DJM-707 ... аз ли нещо не разбрах или!
                      И аз това се чудих!!!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        team написа:
                        Е много са яки.Дай малко инфо от каде си ги закупил и тази цена 1000лв. с гумите ли е или само джантите.
                        Тук трябва да направя малко уточнение - не съм в България в момента и в тази връзка купих джантите с гумите за 350 лири. Написах 1000лв като ориентир. Иначе тук чисто нови такива джанти струват 700 лири. Колкото до въпроса с друсането.......друсат си .
                        Fiat Brava SX, 1.6, 2001
                        Fiat Punto Abarth, 1999

                        Коментар


                          #13
                          NIKI BOY написа:
                          team написа:
                          Е много са яки.Дай малко инфо от каде си ги закупил и тази цена 1000лв. с гумите ли е или само джантите.
                          Тук трябва да направя малко уточнение - не съм в България в момента и в тази връзка купих джантите с гумите за 350 лири. Написах 1000лв като ориентир. Иначе тук чисто нови такива джанти струват 700 лири. Колкото до въпроса с друсането.......друсат си .
                          Точно се чудех на тая Бравичка що чистачките и са на обратно, а то що било...Еми честито, много са добри, със здраве да ги караш!
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #14
                            Честито за джантите! Само много, ама много се замисли преди да дойдеш в БГ с 205/40! За Англия няма проблем, но тук...П.С. Във Варна се продават абсолютно същите "Фокс Рейсинг", употребявани със същия размер гуми за около 700 лв. мисля. Ако някой има желание, мога да отида да проверя. Само че са 4х100 се досещате.

                            Коментар


                              #15
                              me_to_u написа:
                              Честито за джантите! Само много, ама много се замисли преди да дойдеш в БГ с 205/40! За Англия няма проблем, но тук...
                              Благодаря ти ме_to_u! Koлкото до това дали ще се връщам в България с тези джанти.........ами не . Сигурен съм, че ще е почти невъзможно да карам с тях и най-вероятно ще се съсипят за отрицателно време .Но все пак веднъж се живее и поне докато съм тук мога да им се порадвам
                              Fiat Brava SX, 1.6, 2001
                              Fiat Punto Abarth, 1999

                              Коментар

                              Working...
                              X